HEKİMOĞLU NAKLİYAT

whatsapp image 2020 05 01 at 001653

Taşınmak çoğu zaman insanın gözünde büyüyen bir meşgale olarak gözükebilir. İyi ya da kötü sebeplerden taşınmanız gerekse de eşyaların toparlanması, paketlenmesi, güvenli bir biçimde taşınması ve tekrar yerleştirilmesi hassasiyet gerektiren işlerdir. Bu konuda tecrübesiz olunması durumunda ise zaman zaman büyük bir derde dönüşebilmekte ve birkaç gününüzü kaplayabilmektedir. Günümüzde sık sık taşınmak çok normal olmadığından herkesin bu işleri yapabilme noktasında pratik olduğu söylenemez. Bu noktada nakliye firmalarının hizmetlerinden faydalanırız. Hekimoğlu nakliyat sizin için uzman kadrosuyla hizmet sunar ve aklınızdaki soru işaretlerini giderme noktasında özveri ile yardımcı olur. Siz de taşındığınız yeni adresinizde düzeninizi tekrar sağlamak için kendinizde daha çok enerji hissedebilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat işlerini firmamız üstlenebildiği gibi şehirlerarası nakliye işlemlerinde de sizin hizmetinizdeyiz.

Nakliyat işinde dünya standartlarını uygulamayı ve müşteri memnuniyetini

iso 15838 cagri merkezi kalite yonetim sistemi 2

Nakliyat işinde dünya standartlarını uygulamayı ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı kendisine misyon edinmiş firmamız Hekimoğlu nakliyat sizin için sigortalı bir biçimde eşyalarınızı belirttiğiniz adrese taşır. Eşyalarınız ilk yüklemeden son ana kadar sigortalı bir biçimde taşınır ve doğabilecek herhangi bir sorun halinde sigortamız tarafından tamamen karşılanır. Kırılabilecek, sizin için özel değeri olan, zarar görebilecek, hassas eşyalarınız ve beyaz eşyalarınız ile mobilyalarınız özel olarak ambalajlanır ve darbelere karşı ekstra dayanıklı ekipmanlar ile nakliye işlemi gerçekleştirilir.

Eşyalarım nasıl taşınır?

            Bugün aramanız halinde yapacağımız telefon görüşmesinden sonra ekspertiz ekibimiz vereceğiniz adrese gelir ve taşınacak eşyalar için size ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlar. Fiyat belirlenmesinde kritik rol oynayacak; eşya sayısı, eşyaların hacmi, eşya özellikleri vb. etmenlere göre sizin için tahsis edilmesi gereken araç da sunulur ve eşyalarınızın taşınması için gerekli miktar size belirtilir.

Kendi özel eşyalarınız paketlediğiniz

Kendi özel eşyalarınız ve önceden paketlediğiniz eşyalarınız haricindeki tüm eşyalarınız kolilere uzman personelimiz tarafından yerleştirilir ve nakliye işlemi için hazır hale getirilir. Ayrıca hassas eşya olarak nitelendirdiğiniz eşyalarınız da yine çeşitli ekipmanlarla oluşabilecek her türlü darbe, kaza gibi durumlara dayanıklı bir biçimde ambalajlanır ve numaralandırılır. Ardından sizin için tahsis edilmiş araca yine uzman ekibimiz tarafından düzenli ve uygun bir biçimde yerleştirilir. Belirttiğiniz adreste eşyalarınızın hepsi belirttiğiniz odalara istediğiniz şekilde yerleştirilir ve en son tüm eşyalarınızın kontrolü yapıldıktan sonra işlem tamamlanır. Ayrıca Hekimoğlu Nakliyat bulunduğunuz ve gideceğiniz adreslerin koşullarına göre sizin için asansörlü nakliye hizmeti de sağlamaktadır. İstanbul Evden Eve Nakliye işleriniz için Hekimoğlu Nakliyat firmamıza rahatlıkla güvenebilirsiniz.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Nakliyat firması nasıl tercih edilmelidir?

whatsapp image 2020 04 17 at 005040

            Taşınma işleminiz için tercih edeceğiniz nakliyat firması sizin için kritik öneme sahip bir konudur. Nakliyat hizmeti veren çok fazla sözüm ona firma olmasına karşın seçeceğiniz firma sizin memnuniyetinizi ve alacağınız hizmetin kalitesini belirler. Hekimoğlu nakliyat bu konuda kendisini dünya standartlarına uygun bir biçimde uygulamaya adamış bir nakliye firmasıdır. Çoğu firma personeli işi bitirip yeni bir işe başlamak amacıyla sadece alacağı paraya odaklamaktadır. Hekimoğlu nakliyat, İstanbul Evden eve nakliye işlemlerinde müşteri memnuniyetini en ön planda tutmakta, marka değerini günden güne yükseltmektedir. Peki ideal bir nakliye firması nasıl olmalıdır?

Evden Eve Nakliyat Müşteri memnuniyeti

Hekimoğlu nakliyat olarak müşteri memnuniyeti konusundan kendimizi her daim gelişmeye açık tutmamızdan ve aldığımız olumlu geri bildirimlerden dolayı gurur duyuyoruz. İstanbul evden eve taşımacılık konusunda kendimizi gelişen teknolojilere adapte edebilmek ve hizmet kalitemizi her zaman daha da ilerletmek bizim için en önemli konulardandır.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Hekimoğlu Nakliyat hakkında

            Hekimoğlu nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası hizmet vermekteyiz. Sizin için büyük bir güçlük gibi görünen taşınma işinizi evden eve, ofisten ofise, bürodan büroya sizin için gerçekleştiriyoruz.

            İstanbul’un neredeyse her ilçesinde hizmet vermekteyiz. Hemen şimdi bizimle iletişime geçin ve sizin için güç bir süreç olan taşınma işinizin yükünü hafifletelim.

 1. Avatar of Osman

  Bugün taşındık. Gayet güzel güler yüzlü elemanları var. Hızlı ve temiz çalışıyorlar. Herkese öneririm.

 2. Avatar of Leyla kara

  Gerçekten profesyonel bir firma herhangi bir sorun olmadan evimi taşıdılar teşekkürler Kavacık evden eve nakliyat firması

 3. Avatar of Mehmet Anlı

  Gebze Hekimoğlu evden eve nakliyat herkese tavsiye ederim güler yüzlü çalışanları hiç düşünmeden arayın.

 4. Avatar of SERHAT ÇAKAR

  Nakliyemizi başından sonuna titizlik ve dikkatle yaptılar. Paketlemeleri çok iyiydi, tüm beyaz eşyalarımızı ve mobilyalarımızı özenle paketlediler. Sorunsuz bir şekilde…

 5. Avatar of Oğuzan TUNÇ

  Firmanın elemanları güler yüzlü kibar ve son derece profesyonel bir şekilde çalışarak,evimizi gece yarısı emniyetli ve güvenli şekilde itibatinali bir…