Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Bir nakliyat hizmetinin en önemli aşaması eşyaların paketlenmesidir. Paketleme işlemleri ne kadar sağlıklı yapılırsa, taşıma güvenliği de o kadar sağlanmış olur. Paketleme Hekimoğlu nakliyat firmamız ise, kanepeleri, koltuk takımlarını ve diğer tüm eşyaları özenle ambalajlamaktadır. Ayrıca ambalajlama çalışmaları birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız mutfak araç gereçleri, aynalar ve cam yüzeyler içinde karton kutulama desteği sunmaktadır. Bu gibi eşyalar kartonlara yerleştirildikten sonra taşınmaktadır. Paketleme Hekimoğlu nakliyat personelleri, gerek duyduğu taktirde eşyaları en az 4 kat ambalajlamaktadır.

BEYAZ EŞYALAR NASIL PAKETLENİR?

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi e buzdolabı gibi beyaz eşyalar sadece pat pat naylonlar ile ambalajlanmaktadır. Paketleme Hekimoğlu nakliyat personelleri, ambalajların içerisine strafor gibi destek malzemeleri de yerleştirmektedir. Bu sayede yüzeylerin darbelere karşı daha sağlam olması hedeflenmektedir. Firmamız tarafından kullanılan naylonların yırtılması, nem yapması veya delinmesi söz konusu değildir. Ayrıca halılar içinde fermuarlı ambalajlar tercih edilmektedir. Paketleme Hekimoğlu nakliyat firmamız, ambalajlanan tüm eşyaları kontrollerden geçirmektedir.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Tüm nakliyat hizmetlerinin en önemli adımlarından birisi olan Eşya paketleme ve ambalajlama doğru yapılmadığı takdirde eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Bu sebeple kaliteli firmalar öncelikli olarak bu adıma dikkat etmektedir.

Hekimoğlu Nakliyat da müşterisine sunduğu nakliyat hizmetlerini kaliteli eşya paketleme ve ambalajlamaçalışmaları ile vermekte, eşyaların zarar görmesine de engel olmaktadır.

Hekimoğlu Nakliyat Paketleme

Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli demiştik. Örneğin nakliyatsırasında büyük özen gösterilmesi gereken elektronik eşyalar önce kraft kağıtlara sarılmakta, daha sonra da havalı naylonlarla desteklenmektedir. Bunun yanı sıra özellikle mutfakta bulunan kırılacak eşyalar da içerisinde köpük bulunan karton koliler yardımı ile taşınmaktadır.

Özel Ambalaj ve Paketleme Malzemeleri

Hekimoğlu Nakliyat, taşımacılık işlemlerine geçmeden önce verdiği paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde karton fıçı, streç bant, koli bandı, bant, askılı elbise dolabı, karton koli ve havalı naylon gibi malzemeler kullanmaktadır. Tüm bu malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteren Nakliyat firması, müşterisinin eşyasına, kendi eşyası gibi davranmakta ve büyük bir titizlikle çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eşya Paketleme ve ambalajlamadan önce eğer demonte edilmesi gereken eşyalar varsa onları da alanında uzman bir marangoz eşliğinde yapan firma, daha sonra bu parçaların da paketlenmesini sağlamaktadır.

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmelidir?

Paketleme ve ambalajlama işlemleri büyük bir dikkat gerektirmektedir. Çünkü hangi eşyanın hangi malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmazsa, parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra eşyalar paketlenirken de numaralandırılmaktadır. hangi odadan alındıysa taşınılacak konuma gelindiği zaman da o odaya bırakılmaktadır. Böylece müşteri eşyaları ambalajından çıkarıp anında yerleştirmeye başlayabilmektedir.

Nakliye Sırasında Eşya Paketleme Ücretsiz Mi?

Tüm müşterilerimiz evini veya ofisini ekonomik fiyatlar ile taşıtmak istemektedir. Bu nedenle de nakliye firmaları arayışın da direk olarak fiyatlar sorgulanmaktadır. Fakat hizmet içeriği arka plana atılmamalıdır. Örneğin müşterilerimiz bir firma ile anlaşmakta ve ardından taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Firma yetkilileri eşya paketleme işlemleri için ekstra ücretler talep edince sorunlar yaşanmaktadır. Yani müşterilerimiz anlaşma sırasında vermiş oldukları fiyatlar içerisine nelerin dahil olduğunu sorgulamalıdır.  Hekimoğlu evden eve nakliyat firmamız tüm eşyaları ücretsiz bir şekilde paketlemektedir. Bunun yanı sıra montaj ve demontaj gibi işlemler de tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekeştirilmektedir. Bazı nakliyeciler bu durumdan faydalanarak müşterilerine ucuz rakamlar vermektedir. Ancak söz konusu bu rakamlar sadece taşıma hizmetlerini kapsamaktadır. Ev taşıma veya ofis taşıma hizmetlerinin profesyonel bir şekilde verilmesinin ilk şartı eşya paketleme sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasıdıır. Özellikle de kanepeler, koltuklar, yemek masaları hassas yüzeylerden oluşmaktadır. Taşıma sırasında söz konusu bu yüzeylerin çevresel etkenlere karşı korunması gerekmektedir. Aksi taktirde maddi zararlar yaşanabilmektedir.

 

Eşya Paketleme Ücretleri

Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler de bulunan eşyaların taşınması için maliyet hesaplamaları gerçekleştirmektedir. Bu hesaplamalar sırasında paketleme işlemlerini göz önünde bulundurulmaktadır. Yani müşterilerimize anahtar teslim bir ev ve ofis taşıma desteği sağlanmaktadır. Eşya paketleme ücretleri ödemek istemeyen müşteriilerimiz kendi eşyalarını kendi imkanları ile ambalajlamaktadır. Bu durumda da firmamoız sadece taşıma ücreti talep etmektedir. Ancak uzman ekiplerimiz tarafından paketlenen eşyalar daha profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir.  Hekimoğlu evden eve nakliyat sayesin de şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç