Menü Kapat

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanından ofisten ofise, bürodan büroya, işyerinden işyerine nakliyat, askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, depolama gibi hizmetler de sunmaktayız.

Bostancı Evden Eve Nakliyat

            Taşınmak bazen büyük bir dert olabilir. Tüm yaşadıklarınız yetmezmiş gibi bir de eşyalarınızın toparlanması ve tekrar yerleştirilmesi büyük bir derttir. Ayrıca bir nakliye firması ile anlaşmanız ve eşyaları taşımanız gerekmektedir. Tüm bu dertlerin yanında talihsiz bir nakliye firması seçmeniz ve kötü hizmet almanız sizi derin bir bunalıma bile sokabilir. Peki durum gerçekten de bu kadar iç karatıcı mıdır? Hayır. Kaliteli bir nakliye firması ile çalışmanız durumunda ve eşyalarınıza hiçbir sorun gelmeden taşınması halinde geri kalan dertlerinizin hepsi zaten zamanla çözülecektir. Kaliteli nakliye hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Hekimoğlu nakliyat sizin için

            Hekimoğlu nakliyat sizin için Bostancı evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. 1997’den beri hizmet veren Hekimoğlu nakliyat, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Sektördeki uygulamaları ile öncü olmayı amaçlayan Hekimoğlu nakliyat sizin için tüm bu stresin üzerine düşen kısmını yok edecektir. Hekimoğlu nakliyat ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, depolama gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Hizmet sürecimiz

            Hekimoğlu nakliyat siz müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktadır. Hemen aramanız halinde size verilebilecek fiyat aralığından sonra talep etmeniz halinde ekspertizlerimiz adresinize gelip eşyalarınızın durumu, sayısı gibi özellikleri incelerler ve buna göre size teklif yaparız. Dönemsel kampanyalarımızdan da yararlanabilmek için hemen arayıp sorabilirsiniz.

Bizi tercih etmeniz halinde ekspertizimiz

            Bizi tercih etmeniz halinde ekspertizimiz tarafından hazırlanmış gerekli malzemeler listesi doğrultusunda; gerekli ekipmanlar, gerekli araç, gerekli personeller ile birkaç gün içerisinde adresinize gelir. Tarafınızca paketlenmiş, taşınmaya hazır eşyalarınızın yanında hassas eşyalarınız, elektronik aletleriniz de profesyonel ekibimizce darbelere karşı ekstra güvenli ekipmanlar ile ambalajlanır ve numaralandırılır. Tüm kolileriniz ve ambalajlarınız numaralandırılır ve listesi çıkartılır. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız -ihtiyaç duyulursa- demonte edilir ve araca yüklenir. Tüm eşyalarınızın numaralandırılması ve listesinin çıkartılması bittikten sonra son kontroller yapılır ve yola çıkılır.

            Hedef adrese varıldıktan sonra tüm eşyalarınız sizin tercih ettiğiniz odalara yerleştirilir. Demonte edilmiş eşyalarınızın montaj işlemi yapılır, aynı zamanda yapılmış listeden eşyalarınızın kontrolleri yapılır. Tüm eşyalarınızın kontrolleri ve montajı bittikten sonra işlem tamamlanır.

En iyi firma nasıl seçilir?

            Taşınma sürecinizde tercih edeceğiniz firmada dikkat edebileceğiniz bazı konular vardır. Tüm bu koşulları sağlayan firmaları tercih etmeniz sizin için taşınma sürecinizi en az sancılı hale getirecektir.

  1. Seçeceğiniz firmanın kurumsal olması,
  2. Nakliye firmasının, taşımacılık hizmeti verebilmek için gerekli olan tüm belge ve sertifikalara sahip olması,
  3. İnternet sitesi, e-mail adresi, çağrı hattı gibi çeşitli iletişim kanallarına sahip olması ve bu kanalların ulaşılabilir olması,
  4. Ekipmanların firmaya ait olması,
  5. Asansörlü taşıma hizmeti verebiliyor olması,
  6. Elemanlarının alanında tecrübeli, titiz ve insan canlısı olması,
  7. Firma ile ilgili müşteri yorumlarının olumlu olup olmaması,

kontrol edebileceğiniz güçlü sinyallerdir. Hekimoğlu nakliyat tüm bu koşulları sağlamayı ve her zaman hizmet standartlarını geliştirmeyi kendisine misyon edinmiş bir firmadır. Referanslarımız ve müşteri yorumlarımız ile de gurur duymakta ve çizgimizi bozmamaya kararlıyız.

Hizmet ayrıntılarımız

Bostancı evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanından ofisten ofise, bürodan büroya, işyerinden işyerine nakliyat, askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, depolama gibi hizmetler de sunmaktayız. Hekimoğlu nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bölgeler : Atalar nakliyat, Kordonboyu nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Orta nakliyat, Cumhuriyet nakliyat, Petroliş nakliyat, Çavuşoğlu nakliyat, Soğanlık nakliyat, Yeni nakliyat, Esentepe nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Yakacık nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yalı nakliyat, Kartal Merk nakliyat, Yukarı nakliyat dır.

Her türlü soru, görüş ve öneriniz için whatsapp hattımıza ya da sitemize yazabilirsiniz. 7/24 açık telefon hattımızı aramanız halinde ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hekimoğlu nakliyat olarak şehirlerarası hizmet de vermekteyiz. Bostancı evden eve nakliyat harici her türlü konuyla ilgili sorularınızı web sitemizde bulabileceğiniz gibi herhangi bir kanal aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bostancı Hizmet Bölgelerimiz

19 Mayıs Mahallesi
Acıbadem Mahallesi
Bostancı Mahallesi
Caddebostan Mahallesi
Caferağa Mahallesi
Dumlupınar Mahallesi
Eğitim Mahallesi
Erenköy Mahallesi
Fenerbahçe Mahallesi
Feneryolu Mahallesi
Fikirtepe Mahallesi
Göztepe Mahallesi
Hasanpaşa Mahallesi
Koşuyolu Mahallesi
Kozyatağı Mahallesi
Merdivenköy Mahallesi
Osmanağa Mahallesi
Rasimpaşa Mahallesi
Sahrayı Cedit Mahallesi
Suadiye Mahallesi
Zühtüpaşa Mahallesi

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç