Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Evden eve nakliyatta eşyalarınızı yüklerken veya boşaltırken eşyalarınızı özenle hareket ettirilir. Taşıma ekiplerimiz, hareket sırasında emniyette ve emniyette olmalarını sağlamak için tüm eşyalarınızı düzgün taşımak için eğitilmiştir. Ayrıca, dar merdivenlerden ve köşelerden dik garaj yollarına kadar çeşitli senaryolarda mobilyalarda nasıl düzgün gezinecekleri konusunda da eğitim almışlardır. Uzman eğitimli ve tecrübeli nakliyecilerimiz, eşyalarınızın verimli bir şekilde taşınmasını ve eski evinizden çıktıkları durumda yeni evinize ulaşmasını sağlayacaktır. Taşınıyor ve stresli misin? Yalnız değilsiniz. Taşınma her zaman en stresli yaşam olaylarının başında gelir. Sizin gibi yüzlerce müşteriye yardım ettik. Stressiz bir evden eve taşımacılık için en iyisiyiz. evden eve nakliyat hizmeti ile ilçe içinde her türlü taşımacılık konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık başlı başına bir iş olup, her taşımacılık şirketinin layığıyla yerine getirebileceği bir hadise maalesef değildir. Evden eve nakliyat konusunda tecrübe ve uzman deneyiminden doğrudan yararlanarak, sorunsuz taşımacılık hizmeti almak için bizleri tercih edebilirsiniz.
Nakliyat geçmişten günümüze çok farklı hallere gelmiş ve çok gelişme kaydetmiş bir sektördür. Sektörümüzde olup biten tüm teknolojik gelişmeleri, ekipmanlarımız arasına katarak, siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi hedefledik. Evden eve nakliyat fiyatları konusunda bilgilendirme almak için, web sitemizde yer alan numaradan bizlere ulaşmanız yeterlidir.
Evden eve nakliyat ile ilgili detaylı bilgileri, işin inceliklerini ve de neden bizler gibi profesyoneller ile çalışmanız gerektiğini anlamak için alt başlıklarımızın tamamını okumanız yeterli olacaktır.

 • Eşyalarınızın evden eve taşınırken gereken korunma önlemlerinin alınması gerekmektedir.
 • Eşyalarınız için gereken özeni gösteren bir firma ile çalışmak isterseniz, bizleri tercih etmeniz sizlerin daima yararına olacaktır.
 • Teknolojik ekipmanlarımız sayesinde, eşyalarınız taşıma sırasında güvende olur.
 • Evden eve taşımacılık esnasında ortaya çıkabilecek sorunları, ortaya çıkmadan önce düzeltmek ve gidermek adına, ev taşıma hizmetlerinizi bizlerden alabilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Ev taşımacılığı sektöründe bulunduğumuz uzun yılların bizlere kattığı bilgi birikimi sayesinde, sektörümüzün en zorlu görevlerinden bir tanesi olan şehirlerarası ev taşımacılığında bile sorunsuz hizmet vermekteyiz. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizin sizlere sunacağı artılar;

 • Zamanında Teslimatın Gerçekleşmesi:
  Teslimat sürelerindeki uzamalar sonucunda, şehir değiştirdiğiniz halde, eşyalarınız sizin gittiğiniz şehre varamamış olabilmektedir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, verdiği zaman ve süreyi tam olarak gereksinimlerine göre hesaplayan bir taşımacılık şirketini seçmelisiniz. Evden eve nakliyat konusunda, bizlere gerekli olan süreyi tam hesaplıyor ve elimizden
  geldiğince verdiğimiz süreyi 1 dakika bile geçirmemeye özen gösteriyoruz.
 • Eşyalarınıza Zarar Gelmeden Eşyaların Teslim Edilmesi:
  Mobilyalarınız, dolaplarınız, kanepeniz aklınıza gelebilecek her türlü ev eşyası için geliştirdiğimiz koruma sistemleri sayesinde, eşyalarınızda en ufak bir çizik bile olmadan sizlere teslimat yapmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize bakarak, taşımacılık esnasında eşyalarınızın nasıl ambalajlanıp, koruma altına alındığını anlamanız mümkündür.
 • Evden Eve Nakliyat Kilometre Bazlı Ücretlendirme:
  Kilometre bazlı ücretlendirmemiz sayesinde, gereksiz yere ekstra ücret ödemekten kurtularak hizmet alabilirsiniz. Aldığınız hizmetler sektördeki en uygun fiyatlar arasında yer alırken, aldığınız hizmetin kalitesi kesinlikle sektör ortalamasının çok üstünde olacaktır.

 Taşımayı kolaylaştırmak

Belirli nesnelerin kaybolmasını veya zarar görmesini önlemek için, adım adım saklamanız önerilir. Ve bir süredir taşınacağınız dairede oturduğunuz için, günlük yaşamınızda hala ihtiyaç duyacağınız şeyleri tespit etmeniz ve bunları tüm ailenin görüşüne sunmanız tavsiye edilir. Evde Eve Nakliyat da Kartonlar önemlidir. Basitleştirmek için, giysilerinizi ve diğer kullanılmış malzemeleri ayırarak başlayın ve görevinizi en aza indirmek ve evinizi düzenli tutmak için en kısa sürede onlardan kurtulun. Ardından, misafir yatak odası, garaj ve oturma odası gibi daha az sık kullanılan odaya girerek oda paketlemeye devam edin.
Taşınma sırasında gerekli malzemeler
Aynı nitelikteki öğeleri gruplandırdıktan sonra kartonlama yapmak daha kolay olacaktır. Herhangi bir işlem sırasında dikkatli olmak için onları sarmalısınız. Bunun üzerine birkaç boyutta karton kutu kullanılması tavsiye edilir. Evde Eve Nakliyat, eşyalarınızı metodik olarak saklamanıza yardımcı olur.

Hekimoğlu Nakliyatın maliyeti nedir?

Taşıma yaparken fiyatı çeşitli unsurlara dayanmaktadır. İşletmenizin toplam hacmi, evlere erişim ve kat edilen mesafe ana faktörler arasındadır. Ücret, şirketimizin sunduğu ek hizmetlere göre de değişmektedir.

Birden fazla teklifi karşılaştırarak%40’a kadar tasarruf edin.

Taşınmanız için ayrıntılı bir maliyet listesi ister misiniz? Her hareketli proje farklı olduğu için, her bir hareket eden kuruluş oranlarını belirlemekte özgürdür. Fiyat teklifi talebi için formumuzu doldurarak fiyatları ücretsiz karşılaştırın. 1 dakikadan daha kısa bir süre içinde mahallenizde çalışan taşınma acenteleri ile iletişime geçecek ve paketler halinde teklif alacaksınız. Bu ücretsiz ve bağlayıcı olmayan talep, hangi teklifin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu hızlı bir şekilde görmenizi ve piyasada uygulanan fiyatları öğrenmenizi sağlar.

Evde Eve Nakliyatın ile Göndermenin Faydaları

 • Fiyatlara, teslimat sürelerine, tazminatlara vb. Göre ihtiyaçlarınıza en uygun nakliye acentesini seçin.
 • Kapıdan kapıya paket taşımacılığında en iyi fiyatı almak için indirimlerden ve promosyon kodlarından yararlanabilirsiniz.
 • Hizmetler için ödeme yapmak için farklı seçenekler: kredi kartı.
 • Kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri.

Evden Eve Nakliyat Platformu

Taşınmak büyük ve yönetilemez bir görev olabilir. Bu nedenle biz Evden Eve Nakliyat Platformunda hızlı ve güvenli bir özel hareket sunuyoruz Her zaman rekabetçi hareketli fiyatlar sunabiliriz ve günün her saati her yere taşınırız. Evden Eve Nakliyat Platformu piyasadaki en iyi hizmeti piyasadaki en iyi fiyatlarla sunmaktadır.  Paranızın karşılığını fazlasıyla alabilmeniz için sağlıklı, sağlam ve verimli bir yer değiştirme işi kurduk.  İyi bir fiyata kaliteli bir yer değiştirme imkânı sunuyoruz. Evden Eve Nakliyat Platformunda yaş ve mali durumdan bağımsız olarak iyi bir taşıma deneyimi sunmak istiyoruz. Bu nedenle, fiyatı olabildiğince düşük tutmaya çalışıyoruz, böylece taşınmak isteyen herkes hak ettiğini alabilsin. Saatlik fiyatlar ve / veya sabit fiyatlar sunuyoruz, böylece her zaman hareketin ön saflarında olursunuz. Bu şekilde size fiyatı garanti edebiliriz ve bu nedenle öngörülemeyen masraflar ve faturalar için endişelenmenize gerek kalmaz. Evden Eve Nakliyat Platformu taşınma Şirketi ile her zaman bir adım

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Rahatlık ve iyi mizah açısından, bireyler için hareketli profesyoneller şirkette en yaşlılar tarafından eğitilir ve böylece bireysel taşınmalar için sadık taşıyıcıların nesillerini yeniler. Ekip liderlerimiz gerçekten hareket eden kişilerdir ve her hareket eden kişinin hareketiniz sırasında kendini en iyi şekilde ifade edebilmesi için her gün ekipleri değiştiriyoruz. Her birinin becerilerinden memnuniyetiniz için maksimum düzeyde yararlanılır. İhracat ambalajınız var, ihtiyacınız olan şey Taşınmadan önce bir fiyat teklifi almak şiddetle tavsiye edilir ve hatta zorunludur. Evden Eve Nakliyat Fiyatları konusunda cebinize uygun olanı bulabileceksinizdir.

Evden Eve Nakliyat  Yük

Çoğu zaman, zor erişim (merdivenler çok dar, asansörsüz, vb.), Büyük mobilya ve / veya cihazların (kanepe, buzdolabı vb.) Kaldırılmasını geleneksel erişim yollarıyla (kapılar ve pencereler). Bu genellikle dar merdivenli binalarla Kadıköy’e taşınırken görülür. Bu sorunun yanıt verdiklerini, Evden Eve Nakliyat hareket eden şirket ayrıca sunduğu mobilya asansörleri kiralama merdivenleri kolayca doğrudan pencerelerden sizin mobilya, kutuları ve / veya buzdolabı taşımak için gerekli olabilir.

Evden Eve Nakliyat şirket

Evden Eve Nakliyat hareketli şirket ile yük asansöründe kiralama sadece kolay ve yorulmadan hareket etmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda çok fazla zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlar çünkü ikincisi, taşınacak yükü kaldırmak için bir teknisyene ihtiyaç duymaz.

Sigortalı Taşımacılık

Tüm eşyalarınızı sigorta yaparak nakliye hizmetlerimizi vermekteyiz. Garantili hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman ekiplerimiz yanınıza gelerek nakliyat fiyatları hakkında ücretsiz olarak bilgi versin.

Ambalajlama

Eşyalarınızı paketleme ve sarmalama yaparak kırılmaları ve yırtılmalara karşı korumaktayız.

Uzman Personel

Firmamız alanında uzman kadrolarımız ile hizmetlerini vermekteyiz.

Hekimoğlu Nakliyat

Nakliyat her konuda olduğu gibi birazcık özenilmesi gereken bir eylemdir. Bu konuda eğer yardımcılarınız yoksa işler tamamen sarpa sarabilir. Yapılması gereken önemli şeylerden biri taşıma esnasında kendinize bir plan yapmak… Bu sayede plana göre uyumlu bir şekilde nakliyatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Nakliyat konusunda eğer bir yardımcınız veya size yardım eden birileri yoksa, yapmanız gereken tek şey Hekimoğlu’nu aramaktır. Çünkü Hekimoğlu uzman ve profesyonel hizmeti ile taşımacılık sektörünün önemli isimlerinden biridir. Sektörde edindiği tecrübe yüzünden, uzman bir ekiple çalışır.

Hekimoğlu Nakliyat ile taşınmak, aynı zamanda yönetilmesi gereken adımların ve organizasyonun arasında her zaman stresli ve zahmetli bir zamandır. Hareketinizi kolaylaştırmak için profesyonel bir taşıyıcı seçin. Anlaşmalı fiyatlarla çeşitli hizmetler (paketleme, nakliye, temizlik, montaj vb.) sunar.

Paketleme

Paketleme ve kartonlama zor mu yoksa çok mu zaman alıyor? Bu sorun değil ; nakliyeciler, eşyalarınızı sizin için veya sadece mobilyalarınız veya kırılgan nesneleriniz için eksiksiz bir şekilde paketleyebilir. Taşınan kurumların çoğu , gerekli paketleme malzemelerini ücretsiz olarak sağlar , zamandan tasarruf sağlar ve yeterli koruma sağlar.

HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Hekimoğlu evden eve nakliyat olarak sakıncalarınızı ve ihtiyaçlarınızı görüyor ve buna göre bir düzenleme getiriyoruz.  Aşağıdaki kılavuz yeni eve taşınacağınız zaman izleyeceğiniz ve taşıma sırasında size kolaylık getirecek adımlardır.

 1. Mali durumunuzu düzene sokun

Evinizde yaşarken, muhtemelen en azından bir tür finansal güvenlik ağınız vardı. Artık kendi başınıza hareket ettiğinize göre, bütçenin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını daha iyi anlamanız gerekiyor. Bu, ailenizin evinden taşınmanın en eğlenceli adımı olmasa da, önemli bir adımdır.

Aylık gelirinizi takip etmeye başlayın ve ortalama aylık giderlerinizin ne olduğunu öğrenin. Arabanız, market alışverişleriniz, telefon faturanız ve benzeri pazarlık konusu olmayan ödemeleri listeleyerek başlayın. Sonra ne kadar gelire ihtiyacınız olduğunu ve ne kadar paranız olduğunu ve kira için harcamak istediğinizi ayırın.

Taşınan bir şirket veya kiralık bir hareketli kamyon kiralama maliyeti dahil taşınmak için bütçenizi planlayın. Sabit bir fiyat teklifi alın, böylece ne bekleyeceğinizi öğrenin ve bir kamyon kiralamayı profesyonel taşıyıcıları kullanmakla karşılaştırın.

İlk daireniz için yapmanız gereken satın almalara ne kadar harcayacağınızı belirleyin. Muhtemelen ilk ayın kirasının yanı sıra depozito ödemeniz gerekeceğinden, taşınmanızdan önceki aylarda fazladan nakit para biriktirin.

 1. Düzenli bir işi düzeltin

Tebrikler, sen bir yetişkinsin! Muhtemelen öğrenecek çok şeyin olduğunu hissediyorsun ve hiçbir yer sana işyerinden daha hızlı öğretmeyecek. Dünyaya ilk kez çıkan çoğu genç yetişkin, bir tür giriş seviyesi pozisyonunda zirveye tırmanmaya başlar. Çoğu sektörde, bu tür pozisyonlar dolgun maaş çekleriyle ünlü değildir, ancak bunun sizi caydırmasına izin vermeyin! Bunun yerine, bu işi yeteneğinizi ve hırsınızı sergilemek ve geliştirmek için bir fırsat olarak kullanın ve gelecekteki başarı için akıllıca plan yapın.

Unutmayın: Giriş seviyesindeki işiniz kirayı karşılamıyorsa, biraz istikrar yaratana kadar kendi başınıza taşınmanın zamanı olmayabilir.

 

Taşınan bir şirketin maliyeti nedir?

Taşınan şirketlerin oranları, bu nedenle, taşınmanızı kolaylaştırmak ve tüm işlemlerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için bireyler ve şirketler için birçok hizmeti içerir.

Hekimoğlu Nakliyat fiyat nasıl hesaplar?

Aşağıdaki tablo, paketleme maliyetleri dahil uzun mesafeli bir taşıma için fiyat aralığını göstermektedir. Bir hareketin fiyatı aşağıdaki gibi birkaç faktöre bağlıdır:

 • Taşınacak hacim,
 • Ayrılış ve varışta eve erişim,
 • İki mülk arasındaki mesafe ve taşınmanın tarihi,
 • Taşıma hizmetleri.

Evden Eve Nakliyat Sırasında Oluşan Sorunlar ve Çözümleri

Evden eve taşımacılık sırasında meydana gelen sorunlarla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Yolda araç arızalanırsa, işleminiz sizce ne kadar gecikir? Veya araç arızalanmasını dert etmeli misiniz? Evden eve nakliyat esnasında eşyalarınızın başına bir şey gelir mi? Gibi soruların cevabını bu alt başlıktan alabilirsiniz.

 • Yolda ev eşyalarınızı nakil eden aracımızda arıza oluşursa, hemen gerekli işlemleri yaparak, sizlere ürünü olabildiğince geciktirmeden teslim ediyoruz. Araç arızalanması ve benzeri durumları kafanıza takmanıza gerek kalmıyor.

 

 • Ev taşımacılığı sektöründe sıkça sorun edilen eşyaların zarar görmesi probleminin önüne geçtiğimizi sizlere anlatmıştık. Anlattığımız metotların da ötesinde, taşımacılığın gerçekleştiği nakil aracımızda eşyalarınızı sabitlemeden yola koyulmuyoruz. Yolun ne kadar engebeli veya yokuş olduğu da, eşyalarınız adına bir problem teşkil etmeyecektir.
 • Taşıma esnasında eşyalarınızı sigortalatma işlemleri ve benzeri işlemlerin nasıl yapılacağı ile ilgili detaylı bilgi almak için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

 

Evden eve nakliyat, taşıma sektörünün en sık tercih edilen ve aynı zamanda en zor işlerinden bir tanesidir. Bu zorlukla ilgili yıllar içerisinde yoğun tecrübeler yaşayan firmamız, bugün geldiği noktada, siz değerli müşterilerine sorunsuz hizmet sunmayı başarmış sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

Mobilya depolama

Mobilya depolama, ihtiyaç duyduğunuz sürece sağlam bir şekilde kapatılmış ahşap kaplarda eşyalarınıza iyi baktığımız hırsızlığa dayanıklı depo otelimizde gerçekleşir.

Hızlı ve Güvenli

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat da kendi pantolon cebimizin yanı sıra şehri de bilen hareketli bir şirketiz. Tıpkı doğal olarak evde ve başka bir yerine taşınmak için yolumuzdan çıkmadığımız gibi. Yer değiştirme, iş yeri değiştirme, yurt dışına taşınma veya depolama konularında yardım arıyorsanız, size kesinlikle yardımcı olabiliriz. Bu nedenle, eşyalarınızın A’dan B’ye hızlı, güvenli ve onları aldığımız koşulda taşınması konusunda her zaman çok dikkatli ve derinden endişeliyiz. O zaman her şeyin takdir edilemeyeceğini biliyoruz.  Evden Eve Nakliyat olarak taşınmak söz konusu olduğunda, mesele sadece tüm eşyalarınızı kutulara koymak değildir. Kendinizden önce taşındıysanız veya arkadaşlarınızın ve ailenizin taşınmasına yardım ettiyseniz, muhtemelen bunun çok zor olduğunu çok iyi biliyorsunuzdur. Bu nedenle, kutularda ve mobilyalarda doğru tavanı olan ve hızlı bir şekilde yerine oturmanıza yardımcı olabilecek bir taşıyıcıyla ittifak kurmak iyi bir fikirdir. Ayrıca park yeri bulmanın zor olabileceği alanlarda büyük bir araba kiralamak ve şoförlük yapmak zorunda kalmazsınız.

EN İYİ EV TAŞIMALARI

Evden Eve Nakliyat Müşterilere özel uygulama yoluyla siparişlerin durumuna internetten gerçek zamanlı olarak danışma. Sizin için daha rahatsa veya basitçe satın aldığınız ürünler araca sığmıyorsa, yolda nakliye hizmetimiz hizmeti sunuyoruz.  Eşyalarınızı eve götürüyoruz ve her şey için endişelenmemeniz için size yüklüyoruz. Ayrıca karayolu taşıma hizmetinde, tercih ettiğiniz ve size daha uygun olanı seçebilmeniz için bayilerimizin size sunacağı farklı modaliteler bulunmaktadır. Teslimat hizmeti için sözleşme yapılması durumunda, satıcılarımızdan biri size eve teslim hizmeti sunacaktır.  Satış elemanımız, farklı hizmet seviyelerini ve her biri için oranları açıklayacaktır. Ödeme sırasında, ürünlerinizin yanı sıra nakliye hizmetini de ödeyin; satın aldığınız ürünü evde almanız için her şeyi biz yönetelim.

Paketlerin varış noktasına zamanında ve en doğru koşullarda ulaşacağından emin olacaksınız.

Mobilya ve diğer nesnelerin ambalajlanması

Taşınmadan önceki günlerde gerekirse herhangi bir sarsıntı veya titreşimin zarar vermemesi için firma tüm mobilyaların profesyonel paketlemesine devam edecektir. Bu dikkat, depodaki herhangi bir depolama için de özellikle önemlidir.
Mobilyalar genellikle demonte edilir ve farklı parçalar (kapılar, raflar, çekmeceler, yanlar ve tabanlar) ayrı ayrı paketlenir.

Evden Eve Nakliyat

Ev taşımacılığı sektörüne yeni bir soluk, yeni bir bakış açısı getirdik. Sektörde bulunduğumuz yılların başından sonuna kadar evden eve taşımacılıkta sorunsuz ve müşteri memnuniyetini temel alarak çalışmalarımızı yürüttük. Evden eve nakliyat denildiği zaman, adımız daima kalitenin yanında, kalitesizlikten ise çok uzakta konumlandı. Sizlerde işinin ehli profesyonelleri tercih etmek istiyorsanız, evinizi taşırken, nakil işlemlerini gerçekleştirmemiz için bizleri tercih etmelisiniz.
Çoğu evden eve nakliyat firma tarafından değil, şahıs tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu durum uzun vadede müşterileri yormakta, herhangi bir sorun çıkarsa da müşteriyi yalnız bırakmaktadır. Firmamızı tercih ederseniz sorunlar ile tek başınıza değil, bizler yardımıyla çözüm ararsınız. Her hangi sorun oluşturacak bir hatayı önceden engellemeniz için de, profesyonel yardım almak sizlerin yararına olacaktır.

HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Mallarınızın taşınması için bir güvenlik garantisi

Taşınmada en önemli şey, tüm eşyalarınızın ve eşyalarınızın yeni adresinize iyi durumda ve hasarsız olarak ulaşacağının güvencesine sahip olmaktır. Tüm taşıma acenteleri hasar, kayıp veya hırsızlık durumunda sigorta kapsamı sunar. Ayrıca, taşıyıcılar herhangi bir durumla başa çıkmak için profesyonelce donatılmış olduğundan, ağır nesnelerle çalışırken kendinizi yaralama veya hasara neden olma riski daha azdır.

Son olarak, tüm önleyici tedbirleri (prosedürler, kamusal alanların ve ortak alanların korunması, park izinleri vb.) Dikkate alarak , taşınma acenteleri size tam bir gönül rahatlığı sunar.

Hekimoğlu  Evden Eve Nakliyat

Yeni bir ev satın aldınız ve taşınmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Taşınma acenteleri mükemmel bir çözüm sunar. Bu sayfada, bir taşıma acentesinin hizmetlerini işe almadan önce bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız. Buna taşınma masrafları, yükümlülükleri ve tavsiyeleri dahildir.

Taşınan acentelerin fiyatı birkaç faktör tarafından belirlendiğinden, toplam maliyet her bir özel duruma bağlı olarak değişir. Fiyat da dahil olan hizmetlere, taşınacak alana ve oda sayısına bağlı olarak artar. Bu nedenle, taşınmanızın maliyetini tahmin ederken tüm unsurları hesaba katmalısınız.

Hekimoğlu Nakliyat size nasıl yardımcı olabilir?

Hekimoğlu Nakliyatın ana faaliyetleri, eşyalarınızın güvenli bir şekilde yüklenmesi ve yeni evinize taşınmasıdır, ancak talep üzerine, taşınmanızın farklı yönlerini de halledebilirler. Sunulan diğer hizmetler arasında:

 • Paketleme
 • Özel eşyaların taşınması
 • Teknik Destek
 • Depolama

Evden Eve Nakliyat Müze Taşımacılığı

Müze taşımacılığı firmamız profesyonel ve başarılı bir şirket olarak en değerli parçaları bile emanet edebileceğiniz güvenilir bir şirkettir. Ayrıca, birçok şehirde ve ülkede mümkün olan en güvenli ve en uygun maliyetli şekilde uluslararası seyahat sergileri düzenlememizi sağlayan güvenli depolarımız da mevcut.

Kurum taşımacılığı

Kurum taşımacılığı için felsefemiz daima %100 müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Güvenli taşıma modeli ile siz değerli müşterilerimize en iyisini vermek için hizmet sunmaktayız. Taşımacılığın ilk basamağı olan kalite size verdiğimiz sözlerden en önemlisidir ve asla sözümüzün dışına çıkmayız. Bizler işin başından sonuna kadar daima sizlerin yanında  olmaya devam ediyoruz. Amacımız her zaman sizlere iyi bir hizmet vermektir. Bu amaç sayesinde bugünlere gelebilmiş ve sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz.

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş özel taşınma

İhtiyaçlarınıza uygun bir hamle oluşturabiliriz, çünkü yer değiştirmelerde büyük bir fark olduğunu öğrendik. Evden Eve Nakliyat ile çalışırsanız, ambalajı açmak için yardıma ihtiyacınız olduğunda yanınızda olmaktan mutluluk duyacak yetenekli ve deneyimli bir taşıyıcı edinirsiniz. Hatta hareketli kutular ve ambalaj kağıtları da tedarik edebiliriz.

Uygun Hale Getirme

Sadece asansörde bir kanepe düşüncesi gariptir, yine de bunu gerçekleştirir. Mobilyaları bir asansöre yerleştirmek karmaşıktır ve çok dikkatli ve özenle yapılmalıdır. Ne yaparsanız yapın, yeni koltuğunuz yedekte iken hareket ettiğiniz gün görünüp asansöre sığmasını beklemeyin. Yeni dairenize bir gezi yapın ve asansör kapılarının yüksekliğini ve ünitenin içini ölçün. Mobilyanın alana sığıp sığmayacağını görmek için koltuğunuzdakilerle ölçüleri karşılaştırın.
Değilse, yerine oturması için mobilyanın bacaklarını veya kollarını çıkarmanız gerekebilir. İster inanın ister inanmayın, işi yapamazsanız, koltukları asansörlere ve giriş yollarına uyacak şekilde sökme konusunda uzmanlaşmış işletmeler var. Bunlardan en iyisi Hekimoğlu evden eve nakliyattır.
Ancak, kanepeniz bir servis tarafından monte edilemiyorsa, yeni koltuğunuzu daha küçük bir armatür için iade etmeye veya eski koltuğunuz çok büyükse hep birlikte yenisini almaya zorlandığınız için en kötü kâbusunuz gerçeğiniz olabilir. Sevgili koltuğunuzu dairenize çıkartmak için, bir hidrolik mobilya taşıyıcı ile bu durum gerçekleşir. Bu tür bir taşıyıcı, kanepenizi kelimenin tam anlamıyla pencerenize kaldıracak ve mümkünse bölmeden hareket ettirecektir.

 

VİLLA TAŞIMACILIĞI

İstanbul Evden Eve villa taşımacılığı sektörde hâk

im olan Hekimoğlu nakliyat tarafından sorunsuz olarak gerçekleştirir. İstanbul  evden eve  taşımacılık konusunda mümkün olduğunca hızlı ve sorunsuz bir nakliyat gerçekleştiren Hekimoğlu nakliyat, bu konuda işin uzmanı. Profesyonel olarak titiz çalışma arkadaşlarıyla birlikte paketleme ve taşıma gerçekleştiren Hekimoğlu nakliyat, villa taşımacılığı konusunda da sektöre yeni bir soluk getirerek öncü olmuştur. Hekimoğlu nakliyat evden eve nakliyat, villa taşımacılığını özenle gerçekleştirir. Bu konuda Hekimoğlu nakliyata güvenebilirsiniz. Hekimoğlu evden eve nakliyat için taşıma kadar paketleme de önemlidir. Villadan, evden nasıl taşınacağınıza ilişkin ipuçları yazımızda.Hayat stres faktörleri söz konusu olduğunda, taşınan ev listenin başında yer alır. Evet, göz korkutucu bir süreç olabilir, ancak biraz hazırlık ve doğru yaklaşımla sizi umutsuzluğa sürüklemesine gerek kalmaz. Bazı yer değiştirme uzmanlarından, hareket etmenin acısını hafifletmek için en iyi 10 ipucunu paylaşmalarını istedik, böylece güç kazanabilir ve bir sonraki bölümü dört gözle beklemeye başlayabilirsiniz.

HER ZAMAN ERKEN BAŞLAYIN

Uzman “Taşınma kararını verdikten sonra, organize olmak için kendinize dört ila altı hafta verin” diyor. “Taşıma şirketiniz için yer ayırtın ve kutuların ve paketleme malzemelerinin erken teslimatını düzenleyerek başlayın. Yarım saatiniz boş kalır kalmaz, düzenli kullanmadığınız öğeleri paketleyin.
Ayrıca, çok şeyden kurtulmanız gerektiğini düşünüyorsanız ve ihtiyacınız olmayan herhangi bir şeyi bağışlamak veya başkasına vermek iyi bir fikirdir. Tüm eşyalarınızın bir envanterini oluşturun, taşınırken özel bakıma ihtiyaç duyan kırılgan öğeleri ve mobilyaların üzerindeki çizikleri veya çentikleri not edin.

Tüm eşyalarınızın bir envanterini oluşturun

Üç hafta sonra, yeni adresinizi muhtarınıza bildirin ve ehliyetinizi ve araç kaydınızı güncelleyin. Postanızı saklayın veya yeniden yönlendirin ve gerekirse aile ve evcil hayvan tıbbi kayıtlarının yanı sıra okul ve diş kayıtları ve reçeteleri toplayın. İki hafta sonra, dondurucuda ve kilerde yiyecek kullanmaya başlayın.İşten izin alın ve taşındığı gün çocuklara ve evcil hayvanlara nasıl bakılacağını planlayın. Taşınmadan bir hafta önce, son kutudan çıktıktan sonrası için temizleyiciler ayırtın. Gaz ve elektrik sayaçlarınızın son okumalarını ve yeni adresinize yeniden bağlantılarını düzenleyin.
Mobilyalarınızı sökün. Vidaları her zaman görünür bir yere bantlamaya özen gösterin. Su ısıtıcısı, çay ve kahve, tek kullanımlık çatal bıçak takımı ve kâğıt tabaklar, telefon ve dizüstü bilgisayar şarj cihazları, aletler ve okul malzemeleri içeren bir ‘hayatta kalma kutusu’ hazırlayın. İç mekân bitkilerinizi hafifçe sulayın ve plastik kaplı kutulara koyun. Ve bilgisayar dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın. ”

Evden Eve Nakliyat Ne Yapar?

Taşınma yöntemlerimiz her gün hayatlara ve evlere dokunuyoruz. Hekimoğlu evden eve nakliyat, tüm müşterilerin kaliteli bir ev taşıma deneyimine sahip olmasını sağlamaya adamıştır. İster yerel ister uzun mesafeli taşıma yapıyor olun, muhtemelen potansiyel maliyet konusunda endişelenebilirsiniz. Fakat bu tamamen kuruntu olur. Çünkü İstanbul evden eve nakliyatta, her bütçeye göre bir plan mevcuttur. Taşınmak yeterince streslidir, bu nedenle bu süreci sizin için olabildiğince kolay ve yararlı hale getirmek için, her şeyle müşteri ile oturup dikkatlice planlama yapıyoruz. Kaliteli müşteri hizmetlerini her zaman ilk hedef olarak görüyoruz. Seçtiğiniz nakliyecilerin lisanslı ve güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Taşımacılıkta önemli kurallardan biri, nakliye öncesinde iyi paketlenmiş, sağlam ürünleri yükleme işlemidir.

DAĞINIKLIĞI AZALTMAYA BAŞLAYIN

Tam bir temizlik yapma fırsatını boşa harcamayın. Kendinize sorun: Bu öğe hayatımın bir sonraki aşamasına değer katacak mı? Garaj da dahil olmak üzere oda oda gözden geçirin. Öğeleri üç kategoriye ayırın.

AĞIRLIĞA GÖRE PAKETLEYİN

Uzmanlar “Giysiler, çarşaflar ve oyuncaklar gibi hafif eşyaları en büyük kutularda ve yemek takımı ve kitap gibi ağır eşyaları daha küçük kutularda, en ağır eşyalar altta olacak şekilde paketleyin” diyor. Kırılgan öğeleri net bir şekilde işaretleyin. Paketleme stratejiniz söz konusu olduğunda, uzmanlar ilk önce en az kullanılan ürünlerle başlamanızı ve düzenli olarak kullandıklarınıza doğru ilerlemenizi önerir. Uzmanlar bir başka deyişle, “Kutuları odaya ve kategoriye göre etiketleyin. Bu, diğer tarafta ambalajı açmayı çok daha kolay ve daha hızlı hale getirir, diyor. Kutuları üst tarafa değil, yan tarafa etiketleyin, böylece üst üste dizildiklerinde içindekileri okuyabilirsiniz. Her şeyi bir makaralı tabancayla bantlayın. Makas kullanmaktan çok daha hızlıdır.” Carter, mücevherler ve önemli belgeler gibi değerli eşyaları ayrı ayrı paketleyip kendiniz taşıyın, diyor.

EVDEN EVE  OFİS TAŞIMACILIĞI

Evden Eve Nakliyat ofis taşımacılığı denildiği zaman akıllara sektörde lider olan Hekimoğlu nakliyat gelir. Yeni bir ofis alanına taşınmak, yeni bir eve taşınmak kadar bir süreci içerir. Büyük, hacimli mobilyalarınız, paketlemesi zor elektronik aletleriniz ve paketlenmeniz gereken çok sayıda ufak tefek odanız var. Ve genellikle, hepsini halletmek için çok fazla zaman yoktur (işleri çözmek için operasyonları bir hafta boyunca tam olarak kapatamazsınız). Bir ofisin taşınması, şirketinizin büyüklüğünden bağımsız olarak çok iş gerektirir.

 

Erken planlamaya başlayın

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Yeni bir ofis alanına taşınmak söz konusu olduğunda “kanatlanmak” diye bir şey yoktur. Planlama sürecine erkenden başlamalı, kimin ne yapacağını, nasıl yapacaklarını ve ne zaman yapılacağını bölmelisiniz. Aksi takdirde, kendinizi son dakikada çırpınırken bulabilirsiniz ve hiç kimse bütün gece ofiste bir kutuya zımba atmak veya bir düzine devasa yazıcıyı nakliye için nasıl hazırlayacağınızı bulmaya çalışmak istemez. Taşınacağınız gün için her şeyi nasıl hazırlayacağınızı planlamanın yanı sıra, yeni ofis alanınıza vardığınızda işlerin nereye gideceğini de planlamak isteyeceksiniz. Ofis ve ortak alan düzenlerini ve sahip olabileceğiniz yeni ihtiyaçlarınızı belirlemek için bir plan kullanın. Ofisinizin taşınmasını verimli bir şekilde planlamak için muhtemelen en az birkaç ay ayırmanız gerekeceğini anlayın ve her şeyi kurup kullanıma hazır hale getirmek için birkaç ay daha. Hareketli bütçeniz için önceden plan yapmayı unutmayın. Ne kadar harcamanız gerektiğini bilmek önemlidir.

İşi bölüşecek olsanız bile, işlerin ilerlemesini sağlamak için her adımı kolaylaştırabilecek ve takip edebilecek belirlenmiş Hekimoğlu nakliyatın ekibine sahip olmak işleri oldukça kolaylaştırır.

Herkese kendi masasını toplama görevini verin

Büyük işlerle ilgilenmek için Hekimoğlu evden eve gibi profesyonel bir şirkete sahip olsanız da herkesin kendi masa alanından sorumlu olması yine de büyük bir yardımcı olacaktır. Personelinize masalarını ne zaman doldurmaları gerektiğine dair bir uyarı verin ve onları her seferinde biraz yapmaları için cesaretlendirmeye çalışın ki kimse son dakikada toparlanmaya çalışmasın. Sıralarını düzene sokmak için takımınıza taşınmadan bir gün önce birkaç saat izin vermeniz gerekebilir.

Yeni bir ofis alanına taşınmanın doğasında var olan en büyük zorluklardan biri, tüm teknolojinizin bağlantısını kesmek ve yeniden bağlamaktır. Taşınma tarihinizi öğrenir öğrenmez, bilgi teknolojileri departmanınızın ofisinizin tüm teknik ekipmanlarını transfer etmek için bir plan hazırlamasını sağlayın. Buna bilgisayarlar, sunucular ve telefonların yanı sıra verileriniz ve internet planlarınız da dahildir. Bu büyük bir iştir ve nakliyecilere dış kaynak sağlayamayacağınız bir iştir, bu nedenle ekibinizin bu iş üzerinde olabildiğince erken çalışması çok önemlidir. Kurtulacağınız ekipman parçaları varsa, bunları geri dönüştürmek veya bağışlamak için bir plan yapın. Bazı durumlarda, ekipmanın mevcut çalışma durumunda olması bile gerekmez. Bunun yerine ihtiyaç duyulmayan ekipmanı geri dönüştürmeyi planlıyorsanız, bunun nerede ve nasıl doğru yapılacağına ilişkin kaynaklarına bakın.

Yapı kurallarına hakim olun

Şirketiniz taşındığınız veya girdiğiniz binanın sahibi olmadığı sürece, yer değiştirmeyle ilgili tüm bina kurallarının tam bir dökümünü almanız gerekecektir. Yalnızca mesai saatleri dışında hareket etmenize izin veriliyor olabilir veya servis asansörünü kullanmak için özel bir talepte bulunmanız gerekebilir. Taşınan günün lojistiğini belirleyeceğinden, bu kuralları mümkün olduğunca erken bina yönetiminden alın.

Adres değişikliği siparişlerini yerine koyun

Belgeleri daha sonra değil, yeni adresinizle güncellemeye başlamak daha iyidir, bu nedenle yeni kartvizit, antetli kağıt, zarf, iade etiketleri vb. siparişlerinizi yeni adresinizi bildiğiniz anda verin. Müşterilerinizi de güncellediğinizden emin olun, özellikle size düzenli olarak bir şeyler gönderiyorlarsa. Yeni alanınızda günler veya haftalar olmadan devam etme riskini almaktansa, tüm güncellenmiş belgelerinizin taşınmadan önce elinizin altında olması çok daha iyidir.

Kutularınızı etiketleme konusunda gayretli olun

Kutularınızı etiketlemek her türlü taşıma ve nakliyatta önemlidir, ancak özellikle yeni bir ofise taşınırken çok daha önemli olduğu ortaya çıkar. Taşıma sırasında ve sonrasında işlemlerin devam etmesini sağlamak için her bir kutuyu dikkatlice etiketlerseniz, böylece yalnızca gerçekten ihtiyacınız olduğunda daha fazla yazıcı kâğıdı veya toner gibi şeyler aramayacaksınız. Maksimum verimlilik için, her kutuyu bir konum ve bir sayı ile etiketleyin ve her bir kutu numarasını ve içindeki öğeleri listeleyen ilgili bir elektronik tablo tutun. Bu biraz daha fazla iş demek olsa bile, ancak yeni konumunuza yerleştiğinizde size tonlarca zaman kazandıracak ve herkesin erişmesi kolay olacak.

Her şeyin sığacağından emin ol

O devasa dinlenme odası buzdolabını yanınızda getirmeyi düşünseniz de yeni dinlenme odanızdaki mutfak alanının boyutları buna izin vermeyebilir. Yeni ofis alanınızda işe yaramayacak öğeleri taşımak için zaman, enerji ve para harcamak yerine, en büyük öğelerinizin boyutlarını alın ve bunları bir sonraki konumunuzun ölçümleriyle karşılaştırın. Bu, konferans odası masalarınız, büyük elektrikli ekipmanlarınız ve çok fazla alan gerektiren diğer şeyler için geçerlidir. Umarım mevcut mobilya ve teknolojinizin yerleştirilmesine izin veren yeni bir ofis seçmişsinizdir, ancak bunu yapmadıysanız, bunu taşınmadan önce ayarlamak önemlidir.

Yeni bir ofise taşınmak çok fazla iştir, ancak bunu iyi bir nedenden dolayı yapıyorsunuzdur. Yapılacakların çatlaklardan kaymaması için elinizden geldiğince önceden plan yapın ve işlemin çok erken bir aşamasında taşıma konusunda Hekimoğlu evden eve nakliyata güvenebilirsiniz. Birisinin tüm hareketli parçalar üzerinde kontrol sahibi olduğunu bilmek stresi azaltmaya ve işlerin yolunda gitmesine yardımcı olacaktır.

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç