Menü Kapat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Taşınmak bazen büyük bir dert olabilir. Tüm yaşadıklarınız yetmezmiş gibi bir de eşyalarınızın toparlanması ve tekrar yerleştirilmesi büyük bir derttir. Ayrıca bir nakliye firması ile anlaşmanız ve eşyaları taşımanız gerekmektedir. Tüm bu dertlerin yanında talihsiz bir nakliye firması seçmeniz ve kötü hizmet almanız sizi derin bir bunalıma bile sokabilir. Peki durum gerçekten de bu kadar iç karatıcı mıdır? Hayır. Kaliteli bir nakliye firması ile çalışmanız durumunda ve eşyalarınıza hiçbir sorun gelmeden taşınması halinde geri kalan dertlerinizin hepsi zaten zamanla çözülecektir. Kaliteli nakliye hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Hekimoğlu nakliyat sizin için Sancaktepe evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. 1997’den beri hizmet veren Hekimoğlu nakliyat, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Sektördeki uygulamaları ile öncü olmayı amaçlayan Hekimoğlu nakliyat sizin için tüm bu stresin üzerine düşen kısmını yok edecektir. Hekimoğlu nakliyat ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, depolama gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Nakliye sürecimiz nasıl işliyor?

Sancaktepe evden eve nakliyatla iletişime geçerseniz, yetkili personelimiz belirttiğiniz adrese gelecek ve durum, hacim ve öğe sayısı gibi bilgileri toplayacaktır. Daha sonra, toplanan bilgiler ışığında, gerekli sayıda personel, kamyon ve gerekli büyüklükteki diğer yardımcı ekipmanlarla adrese gelirler. Eşyalarınız odadan odaya paketlenir ve ulaşım için düzenlenir.

Kırılabilen, çizilebilen veya hasar görebilen eşyalarınız, darbelere karşı koruyucu ambalajlı kutulara dikkatlice yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız sökülür ve gerekirse paketlenir.

Mallar asansör taşıma sistemi ile kamyona yüklenir. Taşınacak adres söz konusu olduğunda, eşyalar müşterinin isteklerine göre istenilen odalara yerleştirilir. Sökülen ürünler tekrar birleştirilir. Taşınan tüm öğelerin kontrolü tek tek yapılır. Sancaktepe evden eve nakliyat, bu süreçte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Hekimoğlu nakliyat kurumsal bir şirket olduğu için, bu süreçte evden eve nakliyat sigorta güvenceniz ile taşınır. Personelimiz tüm kalemleri dikkatli bir şekilde ele alacak ve herhangi bir hasar meydana gelirse, tüm hasarlarınız sigorta tarafından karşılanacaktır. Hekimoğlu nakliyat, müşterilerin güvenini kazanma ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma ilkesini benimsemiştir.

Nakliye firması nasıl seçilir?

Kaliteli ve güvenilir bir nakliye firması seçmek taşınma sürecinizi en etkileyecek faktörlerden birisidir. En iyi nakliye firmasını seçmek için kontrol edebileceğiniz bazı özellikler vardır. Bu özellikleri sağlayan firmalar sizin süreçte daha az stres yaşamanızı ve rahat bir şekilde güvenebilmenizi sağlar.

  • Kurumsal nakliye firması tercihi : Kurumsal bir nakliye firması tercih etmeniz, muhatap olacağınız firmanın işini ne kadar ciddiye aldığını göstermektedir.
  • Ekipmanların sahibi olması : Kiralanmış ekipmanlarla hizmet veren firmalardan kaçınılmalıdır. Bu gibi firmalar zaten kurumsal da olmayacağı gibi pek çok konuda yaşanabilecek sıkıntıların habercisidir.
  • Nakliye hizmeti için gerekli belgelere sahip olması : Kaliteli nakliye hizmeti sunabilmek için sahip olunması gereken çeşitli sertifikalar ve belgeler mevcuttur. Bu belgelere sahip olmayan firmalardan kaçınılmalıdır.
  • Personel profili : Personelin güler yüzlü, titiz ve tecrübeli olması yine sizin için işleri kolaylaştıracaktır.
  • Destek hattı olması : Her türlü sorularınız için iletişime geçebileceğiniz telefon hattı, internet sitesi, e-mail adresi gibi kanallara sahip olması sizin için sağlıklı olacaktır.

Hekimoğlu nakliyat olarak tüm bu özelliklere sahip olmaktan ve daha da fazlasını her zaman sağlayabilmek için çabalıyor oluşumuzdan dolayı gurur duyuyoruz. Türkiye’de henüz belirlenmiş olmayan standartları da takip ediyor ve Avrupa standartlarında hizmet verebilmek için kendimizi her daim geliştirmeye çalışıyoruz.

Aklınıza takılan her türlü sorunuz için bize telefon hatlarımızdan arayarak, whatsapp üzerinden veya mail adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ilgili sorularınız ya da talebiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hekimoğlu nakliyat olarak evden eve, ofisten ofise, işyerinden işyerine,  bürodan büroya nakliye hizmetlerinin yanında; askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, piyano taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktayız. Hekimoğlu olarak hizmet verdiğimiz semtler : Atalar nakliyat, Yalı nakliyat,  Kordonboyu nakliyat, Yeni nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Orta nakliyat, Cumhuriyet nakliyat, Petroliş nakliyat, Çavuşoğlu nakliyat, Soğanlık nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Yakacık

 

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç