Atalar Mah. Halitpaşa Caddesi No: 53 / A Kartal / İstanbul
tr

Soğanlık Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Soğanlık Evden Eve Nakliyat

Soğanlık Evden Eve Nakliyat

            Eşyalarınızı toplamaya başladınız ve nakliye firması mı arıyorsunuz? Taşınma sürecinde stres yaşamamak ve şanslı bir tercih yapmış olmak mı istiyorsunuz? Eşyalarınızın sağlam ve rahat bir şekilde mi taşınmasını istiyorsunuz? Tanıdıklarınıza nakliye firması mı soruyorsunuz? Şanslı bir tercih yapmış olmaya şu an çok yakınsınız. Hekimoğlu nakliyat uzman kadrosu ve kalite standartlarını hakkıyla yerine getiren hizmet anlayışıyla burada.            Soğanlık evden eve nakliyat işleriniz için Hekimoğlu nakliyata gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Yalnızca bizimle iletişime geçin ve gerisini biz halledelim.

Soğanlık nakliyat İstanbul içi evden eve taşıma

            Hekimoğlu nakliyat İstanbul içi evden eve taşıma, şehirlerarası taşıma hizmetlerinin yanı sıra depolama hizmeti de sunan bir nakliye firmasıdır. Yaptığımız işi en üst standartlara uygun bir biçimde gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak bizim için en önemli koşuldur. Hekimoğlu nakliyat 1997 yılından beri İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Çağın koşullarına her zaman ayak uydurarak hizmet anlayışını daha da ilerletmeyi kendine vizyon edinmiş firmamız aldığı referanslar ve müşteri yorumları ile de kıvanç duymaktadır.

Doğru nakliye firmasını seçmek

            Taşınma sürecinde doğru nakliye firmasını seçmek alacağınız en önemli kararlardandır. En uygun nakliye firmasını tercih etmeniz sizin için maddi olarak en mantıklısı gibi gözükebilir ama kalitesiz bir hizmet almak sizin için daha büyük bir maddi külfet oluşturabilir. Kaliteli hizmet anlayışına sahip, alanında tecrübeli ve titiz bir ekibe sahip ve ciddi bir nakliye firması tercih etmek işleri sizin için çok daha kolaylaştıracaktır. Bir nakliye firmasının kaliteli olup olmadığını anlayabilmek için kontrol edebileceğiniz bazı etmenler vardır. Bu etmenleri sağlayan firmalar sizin için çok daha uygun olacaktır.

Tercih edeceğiniz firmanın taşımacılık ve nakliye hizmeti

            Tercih edeceğiniz firmanın taşımacılık ve nakliye hizmeti verebilmek için gerekli olan sertifikalar ve belgelere sahip olup olmadığı ilk sormanız ve kontrol etmeniz gereken konudur. Bu gibi belgelere sahip olmayan firmalar sizin için ciddi sorunlar oluşturabilecektir. Firmanın iletişim kanallarının çokluğu ve internet ortamında varlık göstermesi de firmanın ciddiyetinin önemli bir göstergesidir. Her zaman ulaşabileceğiniz bir çağrı numarası, internet sitesi, mail adresi ve ofisi olmayan firmalardan kaçınmanız sizin için çok daha sağlıklı olacaktır. Seçeceğiniz firmanın ekipmanları kiralama usulü kullanıyor olması tehlikeli bir durumdur. Ayrıca asansörlü taşıma hizmeti vermeyen firmaların da daha az profesyonel olması çok sıkça rastlanan bir durumdur. Elemanlarının alanında uzman, tecrübeli, titiz ve insan canlısı olması sizin bu süreçte çok daha rahat olmanızı sağlayacaktır.

            Hekimoğlu nakliyat kurumsal yapısı ve profesyonel bakış açısı ile tüm bu etmenleri sahip ve devamlılığını sağlama konusunda titiz bir şekilde çalışmaktadır. Hekimoğlu nakliyat olarak Türkiye’de belirlenmemiş olan Avrupa standartlarında hizmet vermek için çaba sarf etmektedir. Müşterilerimizin bizimle ilgili yorumlarından dolayı da gurur duyuyor ve aynı seviyede hizmet vermek için uğraşıyoruz.

Soğanlık Nakliye süreci işlemleri

            Hekimoğlu nakliyat ile iletişime geçmeniz halinde yetkili personelimiz belirttiğiniz adrese gelerek eşyalarınızın durumunu, sayısını ve gerekli ekipman listesini hazırlayacaktır. Hazırlanan bu listeye göre size kesin bir fiyat sunulacaktır. Ayrıca Hekimoğlu nakliyat bu fiyat çıkarma işlemini ücretsiz sağlamaktadır. Soğanlık evden eve nakliyat için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

eşyalarınız kolilere yerleştirilir

            Hazırlanan liste ve yapılan keşif çalışması ışığında gerekli ekipmanlar ve teknik personelimiz ile adresinize geliriz. Sizin daha önceden paketlediğiniz eşyalar haricindeki eşyalarınız kolilere yerleştirilir. Bu aşamada, sizin için özel öneme sahip eşyalarınız, kırılabilecek, hasar görebilecek eşyalarınız darbelere karşı ekstra dayanıklı kolilere yerleştirilir. Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız ihtiyaç görülmesi halinde demonte edilir ve firmamızca sağlanan araca yerleştirilir. Adresinizin koşullarına firmamız asansörlü araç hizmeti de vermektedir. Eşyalarınızın hepsinin listesi yapılır ve kolileriniz numaralandırılır.

            Hedef adrese varıldığında tüm eşyalarınız itina ile araçtan adrese taşınır. Eşyalarınız gösterdiğiniz odalara bırakılır ve demonte edilmiş eşyalarınızın tekrar montajı gerçekleştirilir. Numaralandırılmış ve listesi yapılmış eşyalarınızın kontrolü yapılır. Eşyalarınızın başına bir şey gelmesi ihtimaline karşın tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı bir şekilde taşınır. Sizin de onay vermeniz halinde işlem tamamlanır.

Soğanlık Nakliye hizmeti ayrıntılarımız

            Soğanlık evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanından ofisten ofise, bürodan büroya, işyerinden işyerine nakliyat, askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, depolama gibi hizmetler de sunmaktayız. Hekimoğlu nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bölgeler : Atalar nakliyat, Kordonboyu nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Orta nakliyat, Cumhuriyet nakliyat, Petroliş nakliyat, Çavuşoğlu nakliyat, Soğanlık nakliyat, Yeni nakliyat, Esentepe nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Yakacık nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yalı nakliyat, Kartal Merk nakliyat, Yukarı nakliyat dır.

Soğanlık Yeni Hakkında

Soğanlık, İstanbul’un Kartal ilçesinde D 100 karayolunun kuzeyinde bulunan, Yakacık ve Esenkent semtleri ile çevrilmiş semt. Semt sınırları içinde 2. Zırhlı Tugay, 1. Askeri Dikimevi ve askeriye lojmanlar da bulunmaktadır. Soğanlık; Gümüşpınar, Yeni Mahalle ve Orta mahalle olmak üzere üç mahalleden oluşur.

Hizmet Bölgelerimiz

19 Mayıs Mahallesi
Acıbadem Mahallesi
Bostancı Mahallesi
Caddebostan Mahallesi
Caferağa Mahallesi
Dumlupınar Mahallesi
Eğitim Mahallesi
Erenköy Mahallesi
Fenerbahçe Mahallesi
Feneryolu Mahallesi
Fikirtepe Mahallesi
Göztepe Mahallesi
Hasanpaşa Mahallesi
Koşuyolu Mahallesi
Kozyatağı Mahallesi
Merdivenköy Mahallesi
Osmanağa Mahallesi
Rasimpaşa Mahallesi
Sahrayı Cedit Mahallesi
Suadiye Mahallesi
Zühtüpaşa Mahallesi

evden eve nakliyet, soğanlık asansörlü nakliyat, soğanlık eşya depolama, soğanlık nakliye fiyatları, soğanlık nakliyeciler

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç