Menü Kapat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Taşınmak üzeresiniz ve nakliye firması mı arıyorsunuz? Uygun nakliye firması bulmakta güçlük mü çekiyorsunuz? Zaten konum değiştirmek başlı başına canınızı sıkıyorken bir de nakliye firması tercihinizden dolayı sıkıntı yaşamak istemiyor musunuz? Eşyalarınız sağlam bir şekilde taşınsın ve rahat bir şekilde işiniz çözülsün mü istiyorsunuz? Kırılabilecek eşyalarınıza ve sizin için özel eşyalarınıza zarar gelmesinden endişe mi ediyorsunuz? Hekimoğlu nakliyat sizin için en uygun tercih olabilir. Tuzla evden eve nakliyat işleriniz için Hekimoğlu nakliyata güvenebilirsiniz.

Hekimoğlu nakliyat kurumsal hizmet anlayışı, tecrübeli personeli ve profesyonel iş anlayışı ile evden eve, ofisten ofise taşınma işleriniz için hizmet vermektedir. Şehir içi, şehirler arası hizmet veren firmamız size kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunmaktadır. Yakın veya uzak mesafe göz etmeksizin nakliye hizmeti sağlamaktayız. Tuzla evden eve nakliyat işleriniz için Hekimoğlu nakliyata güvenebilirsiniz.

Nakliye prosedürü nasıl işliyor?

Hemen iletişime geçerseniz Hekimoğlu nakliyat size ilk önce ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Uzmanlarımız belirttiğiniz adrese gelerek eşyalarınızın durumunu inceler. İhtiyaç duyulacak ekipman ve araçlar oluşturdukları detaylı liste belirlenir. Bu ekipman ve eşyaların durumuna göre size bir fiyat teklif edilecektir. Bebek evden eve taşıma operasyonları için belirli aralıklarla uygulanan % 15 ve % 35 arasında değişen kampanyalarımızdan da yararlanabilmeniz için teklif size sunulur. Bizi seçerseniz, uygun bir günde size randevu verilecektir. Randevu günü teknik ekibimiz, gerekli tüm ekipman ve eşyalarınızı uygun şekilde paketleyerek adresinize gelir. Hassas eşyalarınız, elektronik eşyalarınız ve özel hassasiyete sahip eşyalarınız, teknik ekibimiz tarafından darbelere karşı ekstra dayanıklı kutulara dikkatle yerleştirilir ve araca yüklenmeye hazır hale getirilir. Ek olarak, mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız sökülüp paketlenir ve gerektiğinde araca yüklenmeye hazır hale getirilir.

Hekimoğlu nakliyat ihtiyaç görülmesi halinde

Daha önceden sizin de paketlediğiniz eşyalar ile birlikte tüm eşyalarınızın listesi hazırlanır ve koliler numaralandırılır. Son kontrolleri de gerçekleştirdikten sonra aracımıza yerleştirilir. Hekimoğlu nakliyat ihtiyaç görülmesi halinde asansörlü araç temin edebilmektedir. Taşınacak adrese güvenli bir biçimde araç ile taşındıktan sonra tüm eşyalarınız teknik ekibimizce belirttiğiniz odalara taşınır. Demonte edilmiş eşyalarınız da eve taşındıktan sonra tüm eşyalarınızın kontrolü gerçekleştirilir. Demonte edilmiş eşyalarınızın tekrar montajları yapılır ve yerleştirilir. Ayrıca Hekimoğlu nakliyat kurumsal hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti esaslı bir firma olduğu için tüm bu süreç içerisinde eşyalarınız sigortalı bir biçimde taşınır. Hekimoğlu nakliyat olarak müşterimizin güvenini kazanmayı ve memnuniyeti en üst seviyede tutmayı ilke edinmiş bir nakliye firmasıdır.

Hizmet ayrıntılarımız

Tuzla evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanından ofisten ofise, bürodan büroya, işyerinden işyerine nakliyat, askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, depolama gibi hizmetler de sunmaktayız. Hekimoğlu nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bölgeler : Atalar nakliyat, Kordonboyu nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Orta nakliyat, Cumhuriyet nakliyat, Petroliş nakliyat, Çavuşoğlu nakliyat, Soğanlık nakliyat, Yeni nakliyat, Esentepe nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Yakacık nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yalı nakliyat, Kartal Merk nakliyat, Yukarı nakliyat dır.

Her türlü soru, görüş ve öneriniz için whatsapp hattımıza ya da sitemize yazabilirsiniz. 7/24 açık telefon hattımızı aramanız halinde ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hekimoğlu nakliyat olarak şehirlerarası hizmet de vermekteyiz. Tuzla evden eve nakliyat harici her türlü konuyla ilgili sorularınızı web sitemizde bulabileceğiniz gibi herhangi bir kanal aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç