Atalar Mah. Halitpaşa Caddesi No: 53 / A
tr

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Bir evden başka bir adrese eşyaların taşınması işlemine evden eve taşımacılık denmektedir. Ev taşıma işlemi birçok detayı olan, zahmetli ve yorucu bir iştir. Çünkü elbiselerin kategorilere göre paketlenmesi, kırılacak eşyaların fazla oluşu ve bu eşyaların hassasiyetine göre ambalajlanması, özenle ve itina ile korunan beyaz eşyaların ve mobilyaların taşınma sırasında herhangi bir çizik, darbe ya da kırılma gibi durumlara karşı korunması gibi hususlar ev taşımada en önemli noktalardır.

Eşyaların taşınması sırasında gerekli hassasiyetin gösterilmesi, kırılmaması ve çizilmemesi için profesyonel hizmet veren bir firmadan destek alınmasını gerektirir. Tuzla Evden Eve Nakliyat, firması olarak evden eve taşımacılık sektöründe yılların tecrübesi ile eşyaların özenle ve dikkatli bir şekilde taşınmaktadır.

 Evden Eve Nakliyat Firmasında Aranılacak Özellikler

Şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat sektöründe tezgâh altı denilecek, ucuz fiyatlarla taşımacılık yapanlara ev taşıtanlar maalesef taşıma sırasında eşyaları zarar görmekte ve güvence olmadan yapılan işlemler neticesinde pişman olmaktadırlar. Bu yüzden profesyonel hizmet veren bir firma tarafından eşyaların taşınması gerekir. Bir firmadan beklenilecek özellikler şunlardır:

 • Nakliye firmasının profesyonel hizmet veren bir firma olmasına dikkat edilmelidir.
 • Evden eve taşımacılıkta kullanılan ekipmanların firmaya ait olması gerekir. Yani firmanın başka yerden kiralama usulü ile ekipman kullanmaması esastır.
 • Asansörlü taşımacılık hizmeti yapıp yapmadığına dikkat edilmelidir.
 • Nakliye hizmetleri için gerekli sertifikalara sahip olup olmadığı ve resmi tüm prosedürleri sahip olup olmadığına bakılmalıdır.
 • Firmada çalışan elamanların alanında uzman kişilerden oluşması gerekir.
 • Kurumsal hizmet vermelidir. Yani firmanın adresi, web adresi gibi kurumsallığı gösteren faaliyetlerinin bulunmasına dikkat edilmelidir.

Tuzla Evden Eve Nakliyatfirması olarak yaptığımız taşımacılık hizmetlerinde asansörlü hizmetin yanında, garanti kapsamında eşyalar taşınmaktadır. 7/24 saat hizmet veren firmamıza gerekli tüm sertifikalara sahiptir ve firmamıza web adresimiz üzerinden online ya da telefonla irtibata geçebilirsiniz.

 Ev Eşyalarının Taşınması Nasıl Yapılmaktadır?

Müşterilerimiz, Tuzla Evden Eve Nakliyat firmamızla iletişime geçmeleri halinde öncelikle firma elemanlarımız verilen adrese yönlendirerek taşınacak eşyaların kapasitesi, sayısı gibi detaylara bakılır. Bu tespit işleminden sonra belirtilen tarihte eşyaların sığacağı büyüklükte tırla, teknik personel ve ekipmanlarla adrese gidilir. Oda oda eşyalar paketlenmeye başlanır.

Paketleme sırasında eşyanın türüne ve özelliğine göre olası kırılma, çizilme ve darbelere karşı korunaklı ambalajlarla paketlenir. Müşterilerimiz kaba eşyaların dışındaki diğer eşyalarında paketlenmesi istenmişse taşıma tarihinden birkaç gün önceden o eşyalarda uygun şekilde ambalajlanır. Beyaz eşyalar özen ve itina ile ve mobilyalar demontajı (sökülme işlemi) yapıldıktan sora ambalajlanır.

Eşyaların tamamı asansörlü taşıma sistemi ile tıra yüklenir. Taşınılacak adrese gidilir ve eşyalar müşterimizin isteklerine göre odalara yerleştirilir. Beyaz eşyalar çalışır vaziyette kurulumları yapılır ve daha önce demontajı yapılan ürünler, belirlenen odalarda montajları yapılır. Tüm eşyalar yerleştirildikten sonra müşteri ile eşyalar teker teker kontrol edilir ve işlem tamamlanmış olur. Tuzla Evden Eve Nakliyat firması olarak % 100 müşteri memnuniyetine yönelik olmak üzere profesyonel hizmet vermekteyiz.

Evden Eve Taşımacılık Sonrasında Eşyalar Zarar Gördüğünde Zarar Karşılanır mı?

Tuzla Evden Eve Nakliyat firması kurumsallaşmış bir firma olması hasebiyle, eşyaların tamamı sigorta kapsamında güvenceli olarak taşınmaktadır. Firma elemanlarımız taşıma sırasında gayet dikkatli ve itina ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Olası bir zarar meydana geldiğinde ise tüm zararınız sigorta tarafından karşılanmaktadır. Firma olarak temek görevimiz, sadece para kazanmak değil, müşterilerimizin güvenini kazanarak sektörde önerilen bir firma olmaktır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Ev taşımacılığı özenli ve dikkatli yapılması gereken işleler bütünüdür. En değerli ev eşyalarının sağlam bir şekilde bir evden başka bir eve taşınması konusunda profesyonelce çalışmak gerekmektedir. Tuzla evden eve nakliyat firmamız bu alanda gerekli en sağlıklı çalışmaları sürdüren bir nakliyat firmasıdır. Bu alanda tecrübeli bilgili sistematik ve kurumsal çalışmalar yapan firmamız en sağlıklı taşınma işlemlerini yaparak kolaylıklar sağlamaktadır.

Güvenli bir nakliyat firması aramanın cevabı olarak firmamız gereken her tür güvenlik önlemlerini alarak taşıma yapmaktadır. Eşyalar en sağlam şekilde paketlenmesinin ardından sigortalanarak daha da sağlam temin edilmesi tarafımızdan her taşıma işleminde sürdürülen bir çalışma sistemidir.

Ev taşımacılığının yanı sıra ofis fabrika villa taşımacılığı da aynı özen ve hassasiyetle yapılmaktadır. Alanında uzman çalışma ekibimizle eşyalar evden eve ilden ile en kaliteli en güvenli şekilde taşınabilmektedir.

Sınır Tanımayan Kaliteli Hizmet

Kaliteden ödün vermeden yapılan çalışmalar sonrası memnun eden sonuçların doğması ile memnun oluyoruz. Eşyaların zararsız bir şekilde yeni yerlerine ulaştırılmasına katkıda bulunuyor taşınmayı zor olmaktan çıkarıyoruz. Her zaman hizmete hazır bir şekilde ekibimiz ile ihtiyaçlara cevap veriyoruz. Nakliyat konusundaki her soru ve sorunda Tuzla evden eve nakliyat  olarak bilgi ve destek sağlıyoruz.

Gerektiği her an güvenli hizmet anlayışı ile destek oluyor en uygun fiyatlandırmalar ile kolaylık sağlıyoruz. Sevilen ve sık sık tercih edilen bir firma olarak çalışmalarımızın referans niteliğinde olduğunu biliyoruz. Konunun uzmanı çalışanlarımız ile taşınma yükünü alıyor ve en sağlam şekilde üstleniyoruz. Maddi manevi olarak zorlukları olan taşınmanın en zor kısmını çözümlüyor kolaylaştırıyoruz.

 •  Sağlamlık
 • Kalite
 • Disiplin
 • Güvenilirlik 
 • Kalite ilkelerinden taviz vermeden yaptığımız çalışmalar ile alanının en iyisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Tuzla evden eve nakliyat   olarak müşterilerimize saygı profesyonellik yenilik uygunluk kolaylık sunuyoruz.  

Taşımacılıkta Son Sistem Çalışmalar

Yakın mesafe ya da uzak mesafe giriş kat ya da yüksek kat ev ya da ofis ya da villa hiç fark etmeksizin aynı özveri ve özenle eşyalar taşınmaktadır. Sigortalı asansörlü taşımacılıkta yüksek katlarda asansör kullanımı pratiklik ve kolaylık kazandırmaktadır.

Eşyanın az ya da çok olmasına göre mevcut araçlarımızdan en uygun olanı ile taşıma yapılmaktadır. Çok fazla eşyası olan villa taşımacılığında en geniş hacimli araçlarımız kullanılarak tek seferde aşıma sağlanmaktadır. Araçların taşınma yapılmadan önce temizlenmesi eşyaların tertemiz bir şekilde taşınması noktasında dikkat ettiğimiz ve önemsediğimiz bir konudur.

Taşınma kaygısının giderilmesi için güvenli bir nakliyat firması ile çalışılması önemlidir. Tuzla evden eve nakliyat firmamız bu konuda gerekli olan her tür güvenliği sağlayabilmektedir. Eşyaların aynı hali ile yeni evlerine ulaşması konusunda her türlü önlem alınmaktadır. Yeni yerlerine gelen eşyalar konulacağı odaya kadar taşınacak istek olursa montaj işlemleri de yapılacaktır.

Nakliyat Hizmetinde Özen ve İtina

Çalışma hayatında gerekli olan disiplin ve özen nakliyat firmamız tarafından da sağlanmaktadır. İşinin ehli çalışma ekibiz işini seven taşınan eşyaları kendi eşyaları hassasiyeti ile taşıyan uzman personellerdir. 

Tuzla evden eve nakliyat olarak yenilikleri takip eden öğrenen ve uygulayan çalışmalar yaparak gelişimimizi sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyor teslim aldığımız işi en sağlıklı şekilde yapıp teslim ediyoruz. Alanında sevilen ve tercih edilen bir firma olmakla gurur duyuyor daha da azimle çalışıyoruz.

Her koşulda sağlamlık kalite ve güvenceli çalışmalar yapıyoruz. Taşınmanın zorluklarını müşterilerin üzerinden alıp rahat ve güvenli bir taşınma yaşatıyoruz. Bu sektörde kurumsal bir çalışma sistemi benimseyerek en doğru en sağlıklı hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

 Nakliyat Firmaları Ne İş Yapar?

Günümüzde insanların hayatlarını kolaylaştıracak birçok hizmet sektörü bulunmaktadır. Bunlardan birisi de evden eve nakliye hizmetidir. Birçok kişi her yaz tayin, kira artışı gibi nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalırlar.

Şehirlerarası veya şehir içi ev, ofis, işyerinde bulunan eşyaların taşınmasında nakliyat firmalarından hizmet alınması işinizi büyük oranda kolaylaştıracaktır. Nakliye firmaları, evinizde bulunan tüm eşyaların demontajını, paketlemesini ve nakliyesini gerçekleştirir. Firma elemanları taşıma işlemi öncesinden eşyaların bulunduğu eve giderek eşyalar, evin bulunduğu kat hakkında bilgi edinir.

Taşınma günü veya bir gün öncesinde eşyaların bulunduğu evdeki eşyaların demonte işlerini gerçekleştirir. Koltuk, kanepe, mobilya gibi eşyalar uygun malzemeler ile paketlenir. Paketleme işlemi bittikten sonra eşyalar araca yüklenerek nakliye yapılacak eve götürülür.

Ev sahibinin isteği doğrultusunda eşyalar odalara konularak tekrar montaj işlemleri yapılır. Tuzlaevden eve nakliyat firması garantili hizmet vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç