Menü Kapat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınmak kendi başına büyük bir sorun olabilir. Kırılması gereken şeyleri, elektronik malzemeleri, mobilya takımlarını, elektrikli ev aletlerini, mutfak malzemelerini söylediğinizde, kırılabilecek veya sizin için özel anılarınız olan birçok öğeniz olabilir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınmak kendi başına büyük bir sorun olabilir. Kırılması gereken şeyleri, elektronik malzemeleri, mobilya takımlarını, elektrikli ev aletlerini, mutfak malzemelerini söylediğinizde, kırılabilecek veya sizin için özel anılarınız olan birçok öğeniz olabilir. Tüm bunları bir noktadan diğerine taşımak gözlerinizde büyüyor ve endişeleniyor mu? Bu zorlukların üstesinden gelmek için nakliye şirketleri hizmetinizdedir. Ancak her nakliye şirketi aynı kalitede mi çalışıyor?

            Hekimoğlu nakliyat, güvenli, hızlı ve profesyonel bir hizmet sunar. Ev ve ofis taşımacılığınız için eşyalarınızı hassas bir şekilde belirttiğiniz adrese taşıyoruz. Eşyalarınızın pratik ve sağlam nakliyesi bizim için en önemli kriterlerden biridir. Evden eve nakliyeye ihtiyaç duyulması halinde Hekimoğlu nakliyat, mesafe veya mesafeden bağımsız olarak bir asansör aracıyla da nakliye hizmeti vermektedir.

  Evden eve taşınmayla ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar

            Evden eve taşınmayla ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Normal nakliye hizmeti veren firmalardan kaçınılmalı ve kurumsal firmalar tercih edilmelidir. Hizmeti veren şirketin tüm ekipmana sahip olması ve kiralanan aletlerle birlikte taşımaması önemlidir. Asansörü kullanma imkanına sahip olup olmadığı da kalitesini belirleyen faktörlerden biridir. Ayrıca ulaşım hizmeti vermek için gerekli sertifika ve belgelere sahip olmak en kritik noktalardan biridir. Personel deneyimli, titiz, insancıl ve uzman olmalıdır. Ayrıca, şirketin kurumsal destek sağlayabileceği telefon hattı, web sitesi, e-posta adresi ve benzeri iletişim bilgilerinin de mevcut olması ve belirtilmesi gerekir. Hekimoğlu nakliyat olarak, Ümraniye evden eve taşıma konusunda tüm bu gereksinimleri karşıladığımız için gurur duyuyoruz ve devam etmek için çalışıyoruz.

 Nakliye süreci işlemleri

            Hekimoğlu nakliyat ile iletişime geçmeniz halinde yetkili personelimiz belirttiğiniz adrese gelerek eşyalarınızın durumunu, sayısını ve gerekli ekipman listesini hazırlayacaktır. Hazırlanan bu listeye göre size kesin bir fiyat sunulacaktır. Ayrıca Hekimoğlu nakliyat bu fiyat çıkarma işlemini ücretsiz sağlamaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

            Hazırlanan liste ve yapılan keşif çalışması ışığında gerekli ekipmanlar ve teknik personelimiz ile adresinize geliriz. Sizin daha önceden paketlediğiniz eşyalar haricindeki eşyalarınız kolilere yerleştirilir. Bu aşamada, sizin için özel öneme sahip eşyalarınız, kırılabilecek, hasar görebilecek eşyalarınız darbelere karşı ekstra dayanıklı kolilere yerleştirilir. Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız ihtiyaç görülmesi halinde demonte edilir ve firmamızca sağlanan araca yerleştirilir. Adresinizin koşullarına firmamız asansörlü araç hizmeti de vermektedir. Eşyalarınızın hepsinin listesi yapılır ve kolileriniz numaralandırılır.

            Hedef adrese varıldığında tüm eşyalarınız itina ile araçtan adrese taşınır. Eşyalarınız gösterdiğiniz odalara bırakılır ve demonte edilmiş eşyalarınızın tekrar montajı gerçekleştirilir. Numaralandırılmış ve listesi yapılmış eşyalarınızın kontrolü yapılır. Eşyalarınızın başına bir şey gelmesi ihtimaline karşın tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı bir şekilde taşınır. Sizin de onay vermeniz halinde işlem tamamlanır.

En iyi firma nasıl seçilir?

            Taşınma sürecinizde tercih edeceğiniz firmada dikkat edebileceğiniz bazı konular vardır. Tüm bu koşulları sağlayan firmaları tercih etmeniz sizin için taşınma sürecinizi en az sancılı hale getirecektir.

  1. Seçeceğiniz firmanın kurumsal olması,
  2. Nakliye firmasının, taşımacılık hizmeti verebilmek için gerekli olan tüm belge ve sertifikalara sahip olması,
  3. İnternet sitesi, e-mail adresi, çağrı hattı gibi çeşitli iletişim kanallarına sahip olması ve bu kanalların ulaşılabilir olması,
  4. Ekipmanların firmaya ait olup olması,
  5. Asansörlü taşıma hizmeti verebiliyor olması,
  6. Elemanlarının alanında tecrübeli, titiz ve insan canlısı olması,
  7. Firma ile ilgili müşteri yorumlarının olumlu olup olmaması,

kontrol edebileceğiniz güçlü sinyallerdir. Hekimoğlu nakliyat tüm bu koşulları sağlamayı ve her zaman hizmet standartlarını geliştirmeyi kendisine misyon edinmiş bir firmadır. Referanslarımız ve müşteri yorumlarımız ile de gurur duymakta ve çizgimizi bozmamaya kararlıyız.

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanından ofisten ofise, bürodan büroya, işyerinden işyerine nakliyat, askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, depolama gibi hizmetler de sunmaktayız. Hekimoğlu nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bölgeler : Atalar nakliyat, Kordonboyu nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Orta nakliyat, Cumhuriyet nakliyat, Petroliş nakliyat, Çavuşoğlu nakliyat, Soğanlık nakliyat, Yeni nakliyat, Esentepe nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Yakacık nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yalı nakliyat, Kartal Merk nakliyat, Yukarı nakliyat dır.

Her türlü soru, görüş ve öneriniz için whatsapp hattımıza ya da sitemize yazabilirsiniz. 7/24 açık telefon hattımızı aramanız halinde ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hekimoğlu nakliyat olarak şehirlerarası hizmet de vermekteyiz. Ümraniye evden eve nakliyat harici her türlü konuyla ilgili sorularınızı web sitemizde bulabileceğiniz gibi herhangi bir kanal aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç