Menü Kapat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Hekimoğlu Gebze evden eve nakliyat firması size daha iyi bir hizmet vermek için size bir telefon kadar yakınız . Gebze ev , ofis taşıma firması olarak bilinmiş bir firmayiz. Evden eve nakliye Gebze taşımacılık sektöründe uzman bir firmayiz.

Gebze evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmak için firmamız ile iletişim geçerek başvurunuzu yapmanız yeterlidir. Profesyonel destek sunan ekibimiz kısa sürede taşınmaya konu olan eşyanın bulunduğu adrese ulaşım sağlayarak gerekli desteği almanız için eksper hizmetini sunacaktır.

Gebze Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Gebze evden eve nakliyat işlemlerine yer açarak taşınma yükünüzü üstünüzden atabilirsiniz. Ev ya da iş yeri eşyanızın toplanmasının yanı sıra mobilya söküm işlemlerini de gerçekleştiren deneyimli ekip paketleme ve kolilere aktarım sonrasından kapalı kasa araçlara eşyanın taşınmasını sağlarlar. Bu işlemlerde binanın uygun olması durumunda asansörlü taşımacılık hizmetini sunulur. 

Evden eve nakliye işlemlerinde kapalı kasa araç ile yeni yerleşim yerine sevk olan eşyalarınız aynı itina ile taşınarak gerekli olan montaj işlemlerine de yer açılır. 

Gebze Evden Eve Nakliye de Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Evden eve nakliye işlemlerinizde eşyanın toplanması, paketlenme ve kolilere aktarılmasının sonrasında kapalı kasa araçlara sevk edilir. Kapalı kasa araçlara sevkin yapılmasında geçmişte insan gücü ile taşımacılık gerçekleştirilirken bu işlem hem son derece yorucu hem de zaman alan bir işlem idi. Ayrıca kazaların yaşanmasına da son derece müsait bir işlemdi. Yeni gerçekleştirilen asansörlü taşımacılık işlemi ise binadan araca eşyanın kısa sürede dış alanda aktarılmasını sağlar. 

Asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmak için ise hem eski gem de yeni binanın bazı kriterler uyması son derece önemlidir. Asansörlü taşımacılık için gerekli kriterler aşağıda yer almaktadır. 

  • Asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmak için eski ve yeni taşındığınız binanın dışına sistemin kurulmasına uygun olması gerekir. Trafiğin olmaması ya da caddenin hizmeti almaya müsait olması önemlidir. 
  • Asansörlü taşımacılık hizmetinin alınabilmesi için aynı zamanda taşınan işleminin gerçekleşeceği binanın asansörlü taşımacılığı sisteminin kurulmasında gerekli olan pencere ya da balkona sahip olması gerekir. 
  • Asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmak için evden eve nakliye firmasının da hizmeti sunuyor olması önem taşır. Evden eve nakliye işlemlerine yer veren firmamız hızlı ve güvenli nakil gerçekleşmesine destek olan asansörlü taşımacılığı size sunmaktadır. 

Gebze Evden Eve Nakliye de Sigortalı Taşımacılık

Gebze evden eve nakliyat için yağacağınız başvurunuz sonrasında alınacak olan hizmetlerde eşya yükünüzün garantili olarak sevk edilmesi için nakliye sigortası işlemine yer açılır. Eşyanın yeni yerleşim yerinize taşınması sonrasından hizmet sözleşmesi sona erer. Hizmet sözleşmesinin sona ermesi ile beraber de sigorta da sonlandırılır. 

Paketleme Ve Ambalajlama İşlemi

Ev taşıma sırasında en önemli detay eşyaların hasar görmeden gidecekleri noktaya sağlıklı bir şekilde taşınmasıdır. Kimi zaman buna dikkat edilmediği takdirde eşyaları evden çıkarırken eşyalar sürekli sağa sola çarptıkları için büyük zarar görürler. Gebze evden eve nakliyat hizmeti verirken evimizde bulunan tüm eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleri sarıp ambalaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyalar sağlıklı bir şekilde etrafı sarıldığı için herhangi bir çarpma sırasında bile hasar görmeden düzenli bir şekilde taşınırlar. Yeni taşınan noktaya gelen eşyalar başarılı bir şekilde paketleri açılır ve yerleştirme işlemi gerçekleştirilir. Böylesi taşınma eğlenceli bir hale gelir ve insanlar taşınma işleminden korkmazlar.

Kaliteli Firma Seçimi

Taşınmaya karar veren kişiler öncelikle kaliteli bir nakliyat firması için araştırma yapmak zorundalar. Taşıma her ne kadar kolay gibi gözükse de aslında zor ve detay isteyen bir işlemdir. Çünkü nakliye hizmetleri profesyonellik ve tecrübe isteyen bir alandır. Bu sebeple seçilecek firmanın bu konuda başarılı olması ve eşyaları taşıma sırasında kullanacakları yöntemlerin eşyalara zarar vermeden seçilmesi gerekir. Gebze evden eve nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübe ile eşyalarınızı profesyonelce taşıyor. Taşınma işlemini sizin için bir yük olmaktan çıkarıyor ve daha keyifli bir hale getiriyoruz. Çünkü firma olarak müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Firmamızı tercih etmeniz yaşayacağınız tüm sorunları en alt seviyeye indirecektir.

Sigortalı Taşıma Hizmeti Nasıl Alınır

Evde kullanılan eşyaların maddi olarak değerli olması taşıma sırasında ev sahiplerini tedirgin eden bir durumdur. Bu nedenle taşınacak kişiler daha çok sigortalı taşıma işlemlerini tercih ediyorlar. Çünkü yapılan sigortalı taşıma hizmetlerinde eşyaların hasar görmesi, kırılması ve kirlenmesi gibi durumlarında nakliyat hizmeti veren firma bu mağduriyetleri gidermek zorundadır. Bu sebeple en sağlıklı taşıma hizmeti sigortalı yapılan taşınmalardır. Özellikle uzun yola çıkacak olan ev eşyalarının yolda olası kazalara karşı muhakkak sigorta yaptırmak gerekir. Gebze evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz. Yaşanması muhtemel kazalara karşı tüm maddi kayıplarınızı karşılıyoruz.

Taşınma Fiyatları Evini taşıyacak kişiler firma araştırması yaparken bu sırada fiyat araştırması da yapmaktadır. Bu nedenle her firma kullandığı yöntem ve araçlara uygun bir fiyat tercihinde bulunur. Çünkü bazı firmalar taşınma sırasında asansör sistemleri kullandığı için farklı fiyatlar ile karşılaşılır. Fakat taşıma sırasında fiyata değil de taşınma kalitesine dikkat etmek gerekir. Ucuz taşıma işlemlerinde eşyaların zarar görmesi daha büyük maddi kayıplara neden olabilir. Gebze evden eve nakliyat işlemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç