Menü Kapat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

            Bir yerden bir yere taşınmak kendi başına büyük bir sorun olabilir. Kırılması gereken şeyleri, elektronik malzemeleri, mobilya takımlarını, elektrikli ev aletlerini, mutfak malzemelerini söylediğinizde, kırılabilecek veya sizin için özel anılarınız olan birçok öğeniz olabilir. Tüm bunları bir noktadan diğerine taşımak gözlerinizde büyüyor ve endişeleniyor mu? Bu zorlukların üstesinden gelmek için nakliye şirketleri hizmetinizdedir. Ancak her nakliye şirketi aynı kalitede mi çalışıyor?

    Hekimoğlu nakliyat, güvenli

            Hekimoğlu nakliyat, güvenli, hızlı ve profesyonel bir hizmet sunar. Ev ve ofis taşımacılığınız için eşyalarınızı hassas bir şekilde belirttiğiniz adrese taşıyoruz. Eşyalarınızın pratik ve sağlam nakliyesi bizim için en önemli kriterlerden biridir. Evden eve nakliyeye ihtiyaç duyulması halinde Hekimoğlu nakliyat, mesafe veya mesafeden bağımsız olarak bir asansör aracıyla da nakliye hizmeti vermektedir.

Evden eve taşınmayla

            Evden eve taşınmayla ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Normal nakliye hizmeti veren firmalardan kaçınılmalı ve kurumsal firmalar tercih edilmelidir. Hizmeti veren şirketin tüm ekipmana sahip olması ve kiralanan aletlerle birlikte taşımaması önemlidir. Asansörü kullanma imkanına sahip olup olmadığı da kalitesini belirleyen faktörlerden biridir. Ayrıca ulaşım hizmeti vermek için gerekli sertifika ve belgelere sahip olmak en kritik noktalardan biridir. Personel deneyimli, titiz, insancıl ve uzman olmalıdır. Ayrıca, şirketin kurumsal destek sağlayabileceği telefon hattı, web sitesi, e-posta adresi ve benzeri iletişim bilgilerinin de mevcut olması ve belirtilmesi gerekir. Hekimoğlu nakliyat olarak, tüm bu gereksinimleri karşıladığımız için gurur duyuyoruz ve devam etmek için çalışıyoruz.

Nakliye hizmeti ayrıntılarımız

            Gebze evden eve nakliyat; bürodan büroya, evden eve, ofisten ofise, işyerinden işyerine, askılı teksil ve fuar taşımacılığı, piyano taşımacılığı gibi hizmetler sunmaktadır. Gebze evden eve nakliyat olarak şehiriçi hizmet verdiğimiz semtler : Atalar nakliyat, Kordonboyu nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Orta nakliyat, Cumhuriyet nakliyat, Petroliş nakliyat, Çavuşoğlu nakliyat, Soğanlık nakliyat, Yeni nakliyat, Esentepe nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Yakacık nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yalı nakliyat, Kartal Merk nakliyat, Yukarı nakliyat dır.

Şehiriçi ulaşım söz konusu

            Şehiriçi ulaşım söz konusu olduğunda eşyalarınız büyük bir kamyona yerleştirilerek taşınır. Şehirlerarası ulaşım durumunda eşyalarınız merkezimize küçük araçlarla getirilir ve tek bir büyük araçla taşınır. Kartal evden eve nakliyat, mevcut adresinizin koşullarına veya adresinizin koşullarına göre sizin için farklı hizmetler sunabilir.

            Nakliye hizmeti fiyatları, öğelerinizin sayısına ve öğelerinizin çeşitliliğine göre değişir. Kartal evden eve nakliyat, sizlere ücretsiz uzmanlık hizmeti sunar ve sezonluk kampanyalarımızdan faydalanma fırsatı ile size en iyi fiyatı sunar.

Nakliye sürecimiz nasıl işliyor?

            Gebze evden eve nakliyatla iletişime geçerseniz, yetkili personelimiz belirttiğiniz adrese gelecek ve durum, hacim ve öğe sayısı gibi bilgileri toplayacaktır. Daha sonra, toplanan bilgiler ışığında, gerekli sayıda personel, kamyon ve gerekli büyüklükteki diğer yardımcı ekipmanlarla adrese gelirler. Eşyalarınız odadan odaya paketlenir ve ulaşım için düzenlenir.

            Kırılabilen, çizilebilen veya hasar görebilen eşyalarınız, darbelere karşı koruyucu ambalajlı kutulara dikkatlice yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız sökülür ve gerekirse paketlenir.

            Mallar asansör taşıma sistemi ile kamyona yüklenir. Taşınacak adres söz konusu olduğunda, eşyalar müşterinin isteklerine göre istenilen odalara yerleştirilir. Sökülen ürünler tekrar birleştirilir. Taşınan tüm öğelerin kontrolü tek tek yapılır. Gebze evden eve nakliyat, bu süreçte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Hekimoğlu nakliyat kurumsal bir şirket

            Hekimoğlu nakliyat kurumsal bir şirket olduğu için, bu süreçte evden eve nakliyat sigorta güvenceniz ile taşınır. Personelimiz tüm kalemleri dikkatli bir şekilde ele alacak ve herhangi bir hasar meydana gelirse, tüm hasarlarınız sigorta tarafından karşılanacaktır. Hekimoğlu nakliyat, müşterilerin güvenini kazanma ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma ilkesini benimsemiştir.

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç