Kartal evden eve nakliyat firması olarak İstanbul’un kartal ilçesi başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve nakliyat hizmetini sunmaktayız. Hekimoğlu Nakliyat ile Sizlerde eşyalarınızı kaliteli ve güvenli bir şekilde taşıya bilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat

YouTube video
sigortalı taşıma
Sigortalı Taşıma
 • Hekimoğlu Nakliyat Sigortalı taşımacılık ayrıcalıklarından sizlerde faydalanmak ister misiniz? Aşağıdaki Buton’a tıklayarak sizlerde detaylı bilgilere ulaşa olabilirsiniz.
eşya paketleme
Eşya Paketleme
 • Hekimoğlu Nakliyat Eşya paketleme ayrıcalığı ile taşınma süreçleriniz artık çok kolay.Eşya paketleme hizmeti için Detaylı bilgilere Buton’a tıklayarak ulaşa bilirsiniz.
asansörlü nakliyat fiyatları
Asansörlü Nakliyat
 • Hekimoğlu Nakliyat ile artık Asansörlü Nakliyat hizmetlerinden sizde yararlanmak ister misiniz?Detaylı bilgilere aşağıdaki Buton’a tıklayarak ulaşa bilirsiniz.
ofis taşıma
Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Hekimoğlu Nakliyat ile sizlerde ofislerinizi Kaliteli ve Güvenli bir şekilde taşıya bilirsiniz. Ofis taşıma alanında detaylı bilgiye sahip olmak için Buton’a tıklayta bilirsiniz.

Kartal evden eve nakliyat olarak İstanbul da ki tüm ilçelere asansörlü taşıma hizmeti sunmaktayız son dönemlerde sıkça kullanılan bir taşıma yöntemi olan asansörlü taşıma sistemi oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Evden Eve Nakliyat  Kartal hizmetinde sizlere profesyonel ekip kadrosu ile hizmet veren Hekimoğlu Nakliyat müşterilerine güven veriyor.

Kartal Evden Eve Nakliyat, taşımacılık sektöründe; hızlı, güler yüzlü, uygun fiyat politikası ile  Evden Eve Nakliyat firması farkını hissedin. Hekimoğlu Nakliyat olarak şehir içi, şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerinde yanınızdayız.

Evde veya işyerinde eşya taşımak çok stresli bir süreçtir. Eşyaları günlerce kusursuz bir şekilde taşıyamamak ve nihayetinde en az kayıpla en yüksek yorgunluğa ulaşmak bu süreci atlatmak için en mantıklısı bir nakliyat hizmeti kullanmaktır. Taşınacak eşyaların durumuna göre; nakliyenin yeri, taşınacak araçlar gibi gerekli eşyaların yetersizliği, nakliye şirketine ödediğiniz ücretten bile daha pahalıya mal olacaktır. Bu nedenle fiyatlardan çok faydaları düşünmek daha sağlıklıdır.

Kartal Asansörlü Nakliyat

Kartal Asansörlü Nakliyat; titiz, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Kartal Evden Eve Nakliyat olarak, mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.

Uzun yıllardır evden eve nakliyat ve eşya taşımacılık sektöründe hizmet veren Kartal Asansörlü Nakliyat, firmalar arasında referans ve müşteri potansiyeli en fazla olan nakliye firmasıdır. Çünkü işimizi gerektiği gibi; sizlere verdiğimiz sözler doğrultusunda, hak ettiğiniz evden eve taşımacılık hizmetini sunarak yapıyoruz. Kartal Evden Eve Nakliyat şirketi, evden eve taşımacılık sektöründe;

 • Evden eve nakliyat
 • Asansörlü Nakliyat
 • Ofis Taşıma

Hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde size sağlamaktadır.

Kartal ilçe genelinde tüm İstanbul ilçelerine ev eşyası taşıma alanında profesyonel olarak şehir içi, şehirler arası, taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Günümüzün en popüler nakliyat hizmetlerinden biri asansörlü taşımacılık hizmetidir. Asansör taşımacılığı hizmetleri, özel vinç asansörleri kullanılarak balkon ve pencerelerden eşyaların taşınmasını sağlayan taşımacılık hizmetleri olarak özetlenebilir. Taşıma hizmetinizde Kartal evden eve nakliyat firmamızı tercih etmeniz için pek çok neden var. Bu nedenler önem sırasına göre şu şekilde sıralanabilir: Nakliye, mümkün olan en kısa ve verimli şekilde gerçekleşir ve zaman tasarrufu sağlar.  Dar merdivenli ve dar asansörlü yüksek katlı binalarda taşıma sırasında eşya zarar görebilir. Bu olasılığı riske atmak istemiyorsanız ve böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız evden eve taşınmak için asansörü kullanmayı tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyaların çizilmesin önlenmiş olur.

Kartal Evden Eve Nakliyat firması olarak, uzun yıllardır sektöre hizmet vermekteyiz.

Kartal Ofis Taşıma

Kartal ofis taşıma hizmetlerinde Hekimoğlu Nakliyat ile sizlerde kaliteli ve güvenilir taşıma hizmeti alabilirsiniz. Ofis eşyalarınızı Profesyonel kadromuz ile kusursuz bir şekilde taşıyoruz. Bu alanda tüm eşyalarınıza gereken özeni gösterdiğimize emin olabilirsiniz.

Ofis taşıma Kartal hizmetini sizlerde uzman ekip kadrosu ile almak ister misiniz? O zaman bizimle iletişime geçerek sizlerde bu ayrıcalıklardan yararlana bilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın montajlarını sizler için gerçekleştirmekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Paketleme Hizmeti

Eşyalarınızı evinizden bir nakliyat firmasına ulaştırmak için yapmanız gereken tek şey, teslim alınmasını ve taşınmasını istediğiniz bir adres vermektir. Aksi takdirde kıyafet, takı gibi kişisel eşyaları satın almanız yeterlidir. Diğer tüm eşyaların hazırlanması, nakliyesi ve montajından nakliye şirketi sorumludur. Bu, haftalarca sürecek bir hareketin kısa sürede, neredeyse zahmetsizce ve kendi kaynaklarınızla yönetilmesine olanak tanır. Paketleme hizmetini de Kartal Evden Eve Nakliyat firmamızdan alabilirsiniz. 

Firmamız deneyimli ekipleri ile eşyalarınızı öncelikle cinsine göre ayırır. Sonrasında hijyenik nakliye ambalajları ile paketlenir. Kesinlikle battaniye tarzı materyaller kullanılmaz. Kırılacak eşyalar özenle paketlenerek üzerine yazılır.  Paketleme sonrası eşyalar dikkatlice Kartal evden eve nakliyat firmamız araçlarına yüklenir. Sürüş sırasında sarsılmasını önlemek için önlemler alınır.

Nakliyat Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Nakliyat ücretlerinin belirlenmesinde birçok değişken önemlidir. Her şeyden önce, taşınan mesafe fiyatı doğrudan etkiler. Ne kadar uzağa taşırsanız, fiyat o kadar yüksek olur. Bunun dışında parça sayısı da fiyatı etkiler. Daha fazla eşya taşındıkça, daha fazla insan istihdam edilmektedir. Başka bir deyişle, fiyat değişir.

Aynı zamanda fiyatı etkileyen durumlardan biri de fiyatın hangi kattan indirildiği ve hangi kata yükseltildiğidir. Bu durum sonucunda yapılan taşıma işinin fiyatını belirlemek mümkündür. Ancak fiyattan çok sunulan değere bakarsanız her açıdan daha iyi hizmet alırsınız. Bu nedenle evden eve taşınmaktansa sorunsuz taşınmayı düşünmek daha doğru olur. Kartal evden eve nakliyat olarak piyasa şartlarında en uygun fiyatlar sunulmaktadır. Nakliye sigortasının fiyatı birçok faktöre bağlıdır. Bu faktörler şunlardır:

 • Nakliye Sigortası Kapsamı
 • Sefer Sayısı
 • Nakliye Aracı
 • Ambalaj Kullanımı
 • Eşyanın Cinsi

Taşıma hizmetini sağlayan taşıyıcının sizinle paylaştığı bu unsurlar ve müşterinin yararlanacağı hizmetler dikkate alınarak nakliye sigortası bedeli düzenlenecektir.

Nakliyat Montaj İşlemi

Hareket sırasında mobilya ve diğer nesnelerin zarar görmemesi için de montaj ve müteakip montaj gereklidir.  Bu eşyalar kapı kolları, ayaklar, kapaklar veya evden eve taşıma sırasında çıkıntı yapan parçalar olabilir.  Taşımada kolaylık olması için de monte edilecek mobilyaların de monte edilmesi ve taşınması iyi bir uygulamadır. Söküm talepleri herhangi bir nakliye firması tarafından yapılabilir. Kartal Evden Eve Nakliyat firmasından evden eve montaj ve de montaj hizmeti de alabilirsiniz.  Nakliyat alanında kaliteli hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

Blog Yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir