Menü Kapat

KARTAL Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve Nakliyat  HEKİMOĞLU NAKLİYAT

Asansörlü nakliyat hizmetleri profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Binaların önüne daha önceden kurgulanan Kartal evden eve nakliyat sistemleri sayesinde eşyalar çok kolay bir şekilde nakil edilmektedir. Ayrıca bu sistemler sayesinde taşıma süreci yarı yarıya azalmaktadır. Paketlenen mobilyaların sürekli insan gücüne maruz kalmamaktadır. Firmamız İstanbull’un tüm ilçelerine anlık olarak Kartal evden eve nakliyat desteği sağlamaktadır. Tüm hizmetler ekonomik rakamlar ile verilmektedir. Şirketimizin asansörleri günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Bu nedenle de taşıma sırasında en ufak bir sorunun yaşanması söz konusu değildir. Firmamız ofis taşıma, evden eve nakliyat, parça eşya ve büro taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Bünyemizde yer alan kapalı kasa kamyonlar sayesinde 4+1 daireler bile çok hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Kartal Ofis Taşıma

Firmamız her türlü eşyayı taşıyabilecek bir alt yapı desteğine sahiptir. Özellikle de ofislerde bulunan eşyalar 2 iş günü içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Yüksek katlı şirketler içinde Kartal evden eve nakliyat desteği sağlanmaktadır. Herhangi bir eşyanın zarar görmesi veya deforme olması da söz konusu değildir. Taşınacak olan tüm ofis mobilyaları dikkatli bir şekilde paketlenmekte ve ardından araçlara yerleştirilmektedir. Paketleme işlemleri sayesinde taşıma güvenliği maksimum bir düzeye getirilmektedir. Kartal evden eve nakliyat ekipleri deri koltukların, raf sistemlerinin ve kitaplıkların montajını da gerçekleştirmektedir. Montaj uygulamaları için ise alanında uzman olan marangoz ustaları görevlendirilmektedir.

Kartal evden eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız tüm hizmetlerini olduğu gibi asansörlü taşımacılık hizmetlerini de uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Müşterilerimize özel yüzde 40’a varan indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Kartal evden eve evden eve nakliyat sayesinde müşterilerimiz bu süreçte hiçbir zorluk ile karşılaşmamaktadır. Ayrıca talep edilen tüm adreslere 1 iş günü içerisinde de ekip desteği sağlanmaktadır. Taşınacak olan tüm eşyalar incelenmekte ve daha sonra müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Kartal evden eve evden eve nakliyat şirketi her daim profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunarak müşterilerini memnun etmektedir.

Kartal Nakliye Firmaları

Kartal nakliye şirketimiz Kartal ’dan İzmir’e, Eskişehir’e ve Antep’e sevkiyatlar düzenlemektedir. Parça eşyalar, ağır yükler veya komple yükler istenilen tüm büyük şehirlere götürülmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

Hekimoğlu Nakliyat Kartal da kentsel dönüşüme giren  tüm binaların taşımalarını bizim firmamız tarafında yapılmaktadır. Kartal evden eve nakliyat olarak yıllardan beri ev , ofis taşımaları uzman kadromuzla daha güvenli bir şekilde yeni evinize yerleştirmesini yapmaktayiz. Eşyalarınız yüksek katlarda 15 kata kadar asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz öncelikle exspertiz tarafında keşifi yapılır ve daha sonra araç ve asansör kapınıza göndeririz .

KARTAL evden eve nakliyat Hekimoğlu Rahmanlarda ofis kurarak tüm esnaf ve komşularına en kaliteli hizmeti vermek için sizleri bir telefon açmanız yeterlidir…

Hekimoğlu evden eve nakliyat 1997 den beri Kartal Rahmanlar firması olarak bilinmiş bir firmayiz. Kartal evden eve nakliyat deyince ilk akla gelen nakliyat şirketiyiz.

 

Kartal evden eve nakliyat , Kartal nakliyat firması , Kartal ofis taşıma , Evden eve nakliye Kartal , kartal ucuz nakliyat , Kartal nakliyat şirketleri , Kartal ofis nakliyesi , Kartal  ev taşıma firmaları ….

KARTAL evden eve nakiye ofis taşımacılık , ev nakliyesi ambalajlı nakliyat şirketi ..

Hekimoğlu Kartal evden eve nakliye taşımacılıkta 1 numara sizlere bir telefon kadar yakınız.

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT HEKİMOĞLU Kartal evden eve nakliyat eşyalarınızı çizmeden, kırmadan, eşyalarınıza zarar vermeden alanında uzman kadrolarımız ile Kartal’dan taşınmak isteyen müşterilerimize hizmetlerimizi en iyi şekilde, sorunsuz olarak hizmetlerimizi vermekteyiz. Hizmetlerimiz ile sizlere her daim en iyi şekilde evden eve nakliyat hizmetlerimizi vererek hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmanızı sağlamaktır.

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT – KARTAL EVDEN EVE NAKLİYE 

KARTAL evden eve nakliyat

KARTAL evden eve taşımacılık

KARTAL ofis taşıma

kartal evden eve nakliyat

Kartal evden eve nakliyat hizmetlerimizde öncelik olarak verdiğimiz sigortalı taşıma hizmetlerini vermektir. Müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmak için eşyaları taşımadan önce sigortalı taşıma hizmetlerimizden yararlandırma yapmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorunun olması durumda ise eşyaların karşılıklarını ödeme yapmaktayız.

Firmamızın ev eşyalarınızı taşıyorken dikkat ettiği en önemli ve kapsamlı konulardan biride alanında uzman kadroları ile hizmetlerini vermektir. Tamamen taşıma hizmetini sunacak olan kişiler kendi ekiplerimizden oluşmakta olup her biri alanında uzun zamandır tecrübe edinmiş kişilerden oluşmaktadır.

Kartal evden eve nakliyat hizmetlerimizi geniş araç parkuru ve yenilenmiş araçları ile hizmetlerini vermektedir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmet Tek Aşaması

Değerli müşterilerimiz firmamız sizlere en iyi şekilde hizmetlerini sunabilmesi için bazı hizmet aşamaları yer vardır size bu aşamalar konusunda bilgi vermek isteriz.

 • İlk olarak müşterilerimizi bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir. (0532 490 88 43, 0216 459 07 95, 0216 306 57 71 telefon numaralarından dilerseniz de müşteri hizmetleri telefon numaralarımızdan 444 6 431 telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.)
 • Müşterimizin Kartal bölgesinde nerede ikamet ettiği konusunda bilgi almamız gerekmektedir. (Kartal’ın hangi bölgesine ikamet etmektesiniz.)
 • Şu anda oturduğunuz ev sizlerin kaç katlı ve siz evin kaçıncı katında oturuyorsunuz.
 • Taşınma yapmak istediğiniz yer neresidir. (Firmamız şehirler arası nakliyat hizmetlerini de sorunsuz bir şekilde vermektedir.)
 • Taşınma yapacağınız yer kaç katlı ve siz hangi katında oturacaksınız.
 • Oda sayılarınız ve eşya yoğunluk durumunu nedir?
 • Asansör bulunuyor mu?
 • Asansörlü nakliyata gerek var mı?
çağrı merkezi
çağrı merkezi

Vb. sorular müşterilerimize sorularak genel bilgiler alınmaktadır.

Önemli: Firmamız ücretsiz keşif yaparak sizlerin bulunduğu alana gelerek fiyatlandırma konusunda her daim sorunsuz olarak hizmetlerini ve fiyatlandırma seçenekleri ile müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek hizmetlerimiz konusunda detaylı olarak bilgiler alabilirsiniz.

 

Kartal Nakliyat Fiyatlandırılması

Kartal nakliyat firmamız sizlere kaliteli hizmetlerini sunarak en uygun fiyat politika andırmasını yapmaktadır. Nakliyat ücretleri taşınılacak yerin konumu, oturduğunuz yere, eşya yoğunluklarına göre değişiklikler göstermektedir. Fiyatlandırılma konusunda ise iletişim sayfasında bulunan telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

KARTAL  NAKLİYAT Ofis malzemelerinizi kırmadan dökmeden sorunsuz bir şekilde taşıtma yapmak istiyorsanız o zaman hemen bizimle iletişime geçiniz.

Uygun fiyat garantisi ile Kartal ofis taşıma hizmetlerini vermekteyiz.

Kartal Nakliyat – Eşya Taşıma

İlk olarak belirtmek isteriz ki firmamız sizlere her daim kaliteli ve güvenli olarak hizmetlerini sunmak ve elinden gelenin en iyisini yapmak için her daim sorunsuz bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Sorunsuz bir nakliyat yapmak için ise profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı yürütmek gerekmektedir.

İşimizi nasıl temiz yapıyoruz.

İlk olarak taşınacak eşya yoğunluğuna göre araçlarımız gelmektedir. Araçlarımızın yanında ise alanında uzman kadrolarımız ile eşyalarınızı taşımaya gelmekteyiz.

 • Geniş araç parkuru.
 • Alanında uzman kadro.
 • Tüm eşyalarınızı sigorta yapmak.
 • Eşyalarınızı paketleme, sarmalama yapmak.
 • De monte – yatak odası gibi alanları montajlama.
 • Eşyalarınızı yerine yerleştirme

Hizmetlerini vermekteyiz. Sizlerde hemen bizimle iletişime geçerek eşsiz hizmetlerimizden yararlanarak, güvenli nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

KARTAL İLETİŞİM

0216 459 07 95 

0532 490 88 43

ADRES : Atalar caddesi  Ayyıldız sokak  No: 4 / B  KARTAL ATALAR İSTANBUL

 

 

Kartal evden eve nakliye

Kartal evden eve nakliye işlemi çok hassas ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu işlem gerçekleştirilmeden önce firmamız Kartal Nakliyat irtibata geçen müşterimizin evine ücretsiz eksper gönderilir. Eşya Depolama Eksper eşyanın durumunu inceler ve taşıma günü taşıma sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için gerekli olan aracın boyutunu, eşyanın paketlemesinde kullanılacak ambalajlama malzemelerin türünü ve eşya taşıma işlemini gerçekleştirecek personel sayısını belirler. Böylelikle Kartal Evden Eve Nakliyat Firması ile sorunsuz taşıma sürecinin en önemli adımları atılmış olur.

Kartal evden eve nakliyat’ta ücretsiz expertiz yapıyor musunuz?

Bizimle iletişime geçtiğiniz de bir ön tanışma ve expertiz çalışması yapılmaktadır.

Kartal’da evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Kartal evden eve nakliyat işleminde fiyat eşyanıza ve mesafeye göre değişkenlik gösterir, en doğru fiyat için bizi arayın.

Kartal eşya depolama hizmetleri sunuyor musunuz?

İstanbul genelinde eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Evden eve taşımada paketleme hizmeti nasıl yapılır?

Eşyalarınızın zarar görmemesi adına en uygun şekilde paketleme işlemi profesyonel ekibimizce gerçekleştirilmektedir.

Kartal ev taşıma ile firmamız eşyalarınız sigortalı ve garantili nakliye seçenekleri ile sizlere seçenekler sunmaktadır size en uygun nakliye paketi ile bütçenizi zorlamayacak şekilde en uygun kartal evden eve nakliye paketlerimiz ile dilediğiniz zaman taşınabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat işleriniz için gönül

Kartal Evden Eve Nakliyat işleriniz için gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz bir firmayız. Güvenli, hasarsız, sigortalı ve ekonomik taşımacılık konusunda en iyisi ile çalışmak istiyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermeyin deriz.

Kartal Hizmet Mahalleleri

1 Comment

 1. Geri bildirim: KARTAL ATALAR evden eve nakliyat | HEKİMOĞLU NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç