Atalar Mah. Halitpaşa Caddesi No: 53 / A Kartal / İstanbul
tr

Kartal Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

          Taşınmak başlı başına büyük bir dert olabilir. Kırılacak eşyalar, elektronik malzemeler, mobilya takımları, elektrikli aletler, mutfak malzemeleri derken bir sürü kırılabilecek veya sizin için özel anıları olan eşyalarınız olabilir. Tüm bunların bir noktadan diğerine taşınması işi sizin gözünüzde büyüyor ve dert mi oluyor? Tam da bu zorlukları aşmanız için nakliye firmaları sizin hizmetinizde. Fakat her nakliye firması aynı kalitede mi çalışıyor?

Kartal evden eve nakliyat sizin

            Kartal evden eve nakliyat sizin için güvenli, hızlı ve profesyonel bir hizmet sağlıyor. Ev ve ofis taşıma işlemleriniz için eşyalarınızı hassasiyetle belirttiğiniz adrese taşıyoruz. Eşyalarınızın pratik ve sağlam bir şekilde taşınması bizim için en önemli kriterlerdendir. Kartal evden eve nakliyat ihtiyaç halinde yakın veya uzak mesafe gözetmeksizin asansörlü araç ile taşıma hizmeti de vermektedir.

Evden eve taşımacılık konusunda dikkat edilmesi gereken

            Evden eve taşımacılık konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Alelade taşımacılık hizmeti veren firmalardan kaçınılmalı, kurumsal firmalar tercih edilmelidir. Hizmeti veren firmanın tüm ekipmanların sahibi olması, kiralanmış aletler ile taşıma yapmıyor olması önemlidir. Asansör kullanımı imkanına sahip olup olmadığı da kalitesini belirleyen unsurlardandır. Ayrıca nakliye hizmeti verebilmek için gerekli sertifika ve belgelere sahip olması da en kritik noktalardandır. Elemanların tecrübeli, titiz, insan canlısı ve uzman kişiler olması gerekmektedir. Ayrıca firmanın kurumsal destek sağlayabileceği telefon hattı, internet sitesi, mail adresi ve benzeri iletişim bilgileri mevcut ve belirtilmiş olmalıdır. Kartal evden eve nakliyat olarak tüm bu gereklilikleri sağlamış ve devam ettirmek konusunda çaba gösteriyor oluşumuzdan gurur duyuyoruz.

Nakliyat süreci nasıl işliyor?

            Kartal evden eve nakliyat ile iletişime geçmeniz halinde yetkili personelimiz belirttiğiniz adrese gelerek eşyaların durumu, hacmi, sayısı gibi bilgileri toplarlar. Ardından, toplanan bilgiler ışığında gerekli eleman sayısı, gerekli büyüklükte tır ve diğer yardımcı ekipmanlar ile adrese gelirler. Eşyalarınız oda oda paketlenir ve taşıma için düzenlenir.

  Kırılabilecek, çizilebilecek Eşyalarınız

            Kırılabilecek, çizilebilecek veya zarar görebilecek eşyalarınız özenli bir şekilde darbelere karşı korunaklı ambalajlar ile kolilere yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız gerekli görüleceği durumda demonte edilir ve ambalajlanır.

Eşyalar asansörlü taşıma sistemi

            Eşyalar asansörlü taşıma sistemi aracılığı ile tıra yüklenir. Taşınılacak adrese gelindiğinde müşterinin isteklerine göre eşyalar istenen odalara yerleştirilir. Demontajı yapılmış ürünlerin tekrar montajları yapılır. Taşınmış tüm eşyaların kontrolü tek tek yapılır. Kartal evden eve nakliyat tüm bu süreç içerisinde müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak profesyonel hizmet verebilmek adına çalışır.

Kartal evden eve nakliyat, kurumsal bir firma

            Kartal evden eve nakliyat, kurumsal bir firma olduğundan, eşyalarınız tüm bu süreç içerisinde sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Personelimiz tüm eşyalar ile itina ile ilgilenirler ve herhangi bir zarar söz konusu olursa tüm zararınız sigorta tarafından karşılanacaktır. Hekimoğlu Kartal evden eve nakliyat müşterilerin güvenini kazanmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmeyi ilke edinmiştir.

Nakliye hizmeti ayrıntıları

            Kartal evden eve nakliyat; bürodan büroya, evden eve, ofisten ofise, işyerinden işyerine, askılı teksil ve fuar taşımacılığı, piyano taşımacılığı gibi hizmetler sunmaktadır. Kartal evden eve nakliyat olarak şehiriçi hizmet verdiğimiz semtler : Atalar nakliyat, Kordonboyu nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Orta nakliyat, Cumhuriyet nakliyat, Petroliş nakliyat, Çavuşoğlu nakliyat, Soğanlık nakliyat, Yeni nakliyat, Esentepe nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Yakacık nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yalı nakliyat, Kartal Merk nakliyat, Yukarı nakliyat dır.

   Şehir içi taşıma durumunda

            Şehir içi taşıma durumunda eşyalarınız bir büyük tıra yerleştirilerek taşınır. Şehirlerarası taşıma durumunda eşyalarınız küçük araçlarla merkezimize getirilir ve tek büyük bir araçla taşıma yapılır. Kartal evden eve nakliyat mevcut adresinizin koşullarına veya taşınacağınız adresin koşullarına göre sizin için farklı hizmetler de sunabilmektedir.

            Nakliye hizmeti fiyatları eşya sayınıza ve eşyalarınızın çeşitliliğine göre farklılık göstermektedir. Kartal evden eve nakliyat sizin için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlar ve dönemsel kampanyalarımızdan da faydalanma imkanı ile size en uygun fiyatı sunar.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç