Kavacık evden eve nakliyat hizmetlerinde Hekimoğlu Nakliyat avantajları ile güvenir ve kolay nakliyat! Sizlerde ev taşıma sürecinde en kolay şekilde faydalanmak ister misiniz? Hekimoğlu Nakliyat taşınma sürecinizde sizlere Ofis taşıma, Asansörlü nakliyat, Sigortalı Taşıma, Eşya Paketleme, Beyaz eşya montajı ve ihtiyacınız olan birçok avantajlar için firmamız ile iletişme geçe bilirsiniz.Sizlere Kaliteli ve güvenilir Nakliyat hizmetleri sunuyoruz!

Kavacık evden eve nakliyat

YouTube video
Kavacık Evden Eve Nakliyat
sigortalı taşıma
Sigortalı Taşıma
  • Hekimoğlu Nakliyat Sigortalı taşımacılık ayrıcalıklarından sizlerde faydalanmak ister misiniz? Aşağıdaki Buton’a tıklayarak sizlerde detaylı bilgilere ulaşa olabilirsiniz.
eşya paketleme
Eşya Paketleme
  • Hekimoğlu Nakliyat Eşya paketleme ayrıcalığı ile taşınma süreçleriniz artık çok kolay.Eşya paketleme hizmeti için Detaylı bilgilere Buton’a tıklayarak ulaşa bilirsiniz.
asansörlü nakliyat fiyatları
Asansörlü Nakliyat
  • Hekimoğlu Nakliyat ile artık Asansörlü Nakliyat hizmetlerinden sizde yararlanmak ister misiniz?Detaylı bilgilere aşağıdaki Buton’a tıklayarak ulaşa bilirsiniz.
ofis taşıma
Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Hekimoğlu Nakliyat ile sizlerde ofislerinizi Kaliteli ve Güvenli bir şekilde taşıya bilirsiniz. Ofis taşıma alanında detaylı bilgiye sahip olmak için Buton’a tıklayta bilirsiniz.

Nakliyat sektörü günümüzde hızla gelişen bir alandır. İnsanlar için taşınmak zor olsa da hayatın bir parçası haline gelmiştir. Önceden taşınmak zor bir süreç olsa da günümüzde profesyonel hizmet veren firmalar sayesine bu süreç zahmetli olmaktan çıkmıştır. Kavacık evden eve nakliyat bu sektörde profesytonel hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Asansörlü ve sigortalı nakliyat hizmeti sunduğu için tercih edilen firmalar arasında yer alır.

Eşyaların De Monte Edilmesi

Çok parçalı mobilyaların hasar görmeden yeni bir adrese taşınabilmesi için mobilyalar de monte edildikten sonra taşınmalıdır. Özellikle nakliye sırasında mobilya ve diğer eşyalara zarar vermemek için bazı parçaların de monte edilmesi gerekmektedir. Bunlar kapı kolları, ayaklar, kapaklar ve dışa doğru çıkıntı yapan parçalar olarak sıralanabilir. De monte olmadan taşınabilecek eşyalar olduğuna inanıyorsanız, araçta daha az yer kapladığı ve taşınması daha kolay olduğu için tüm çıkarılabilir mobilyaları de monte olarak taşımak daha doğrudur.

Kavacık evden eve nakliyat de monte hizmeti sunmaktadır. Almak istediğiniz hizmeti anlatırken size uygun seçeneği işaretlemeniz veya hangi parçanın sökülüp takılacağını yazmanız yeterlidir. Böylece en doğru fiyat tekliflerini alabilir ve evinizi daha ucuza taşıyabilirsiniz. Firma eşyaları kamyona yüklenmeden önce de monte eder ve her bir parça ayrı ayrı paketlenir ve nakliye kamyonuna yüklenir. Tedbir olarak parçalardan çıkıntılı vida bırakmayınız.

Nakliyat İşlemini Kolaylaştırmak İçin Öneriler

Evden eve taşımada belirli bir sıra ile taşınacak eşyaları düzenlemenin en pratik yolu liste yapmaktır. Zaman kaybetmemek için ihtiyacınız olan eşyaları taşıma sırasında kolayca ulaşabileceğiniz bir yere koymanızı öneririz.

  • Paketlemeye başlamadan hemen önce temizlik malzemelerinizi hazırlamalısınız. Eşyaları kutuya koymadan önce temizlik uygulamasında bulabilir, böylece yeni evinize vakit kaybetmeden yerleştirebilirsiniz.
  • Evi temizlerken işleri hızlandırmanın yolları arasında, açık paketlerin dağınıklığından kaçınmalısınız. Bir paket hazırlarken bu konuları tamamlamadan, yapıştırmadan ve içeriğini yazmadan başka bir pakete geçmemenizi öneririz. Bu şekilde daha organize olabilirsiniz.
  • Kutunun en üstünde, içerikleri yazarken mutlaka sınıflandırma yapmalısınız. Kırılacak kısmı belirtmeniz önerilir. Ancak kitaplarınızı taşımak için ayırdığınız kutuları doldurmanız gerekebilir. Böylece kutuyu açtığınızda arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz.
  • Taşınma sırasında yeni evinizdeki hangi odaların hazırladığınız pakete ait olduğunu belirlemeniz gerekecektir. Bu, kapıdan kapıya taşıma sırasında paketin ait olduğu odada açılmasını sağlayarak evdeki dağınıklığı ortadan kaldırır ve daha kısa sürede mal teslim edilmesini sağlar.

Taşınmak İçin En İyi Zaman Ne Zaman?

Bazı insanlar, ellerinde yeterli nakit varsa her zaman hareket edebileceklerini düşünürler. Ancak biraz planlama ile evden eve taşınmak size daha az maliyetli olabilir. İnsanlar nakliyat fiyatlarının yıl boyunca pek değişmediğini düşünebilir. Her ay piyasada teslimat hizmetleri fiyatları vardır. Ancak haftanın farklı günleri farklı fiyatlara sahip olabilir. Bu nedenle çok hızlı hareket etmemeniz önerilir. Kavacık evden eve nakliyat ile görüşerek tarih hakkında en doğru zamanı seçebilirsiniz.

Yaz mevsiminde Nakliyat fiyatlar nedir?

Yaz aylarında nakliye ücretleri %15 ila %40 daha yüksek olabilir. Yaz aylarında artan talep ve artan işçilik maliyetleri nedeniyle daireden daireye taşınma fiyatları yükselmeye başlar. Mart ayı yaz aylarında hızlı hareket etmek isteyen kişilerin daha sağlıklı bir ulaşım şekli için taşınma tarihinden 15-20 gün önce firma tercihi yapması gerekmektedir. Yaz aylarında işleri son dakikaya ertelemek size daha pahalıya mal olabilir. Seyahat sürenizi bir firma ile programlayabiliyor olmanız, daha iyi hizmet ve daha ucuz fiyat seçenekleri ile sonuçlanabilir. Kavacık evden eve nakliyat ile görüşerek fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

Nakliyat Sırasında Güvenlik

Nakliyat firması seçerken güvenlik en önemli konulardan biridir. Nakliye firması seçerken referanslara bakmalı ve paketleme tarzına aşina olmalısınız.  Şirketin tam olarak araştırılmamış olması beklenmedik bir sürpriz olmamalı. Ancak, taşıyıcıdan sigorta satın almasını istemelisiniz. Ancak, transit sigorta sizin yararınızadır. Görüşülen nakliye firmasının kamyon tipini bilmenizde fayda vardır. Kavacık evden eve nakliyat firması ile iletişime geçerek nakliyat konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Blog Yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir