Menü Kapat

Kavacık Evden Eve Nakliyat

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kavacık evden eve nakliyat firmamız tüm ilçelere ve semtlere taşımacılık hizmeti vermektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1  gibi daireler de İstanbul’un tüm ilçelerine taşınmaktadır. Ev nakliye işlemlerin de sorun yaşanmaması için eşyaların özenle paketlenmesi gerekmektedir. Hekimoğlu taşımacılık paketleme noktasında profesyonel birhizmet sağlamaktadır. Kavacık evden eve nakliyat firmamız montaj işlemlerini de aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir. Mobilyalar, beyaz eşyalar, koltuk takımları özenle monte edilmektedir. Ayrıca şehrlerarası nakliye, şehir içi nakliye gibi hizmetler anahtar teslim bir  şekilde verilmektedir. Kavacık nakliyat müşterileri ekonomik bir hizmet almaktadır. Firmamız 3+1’den büyük olan daireler veya ofisler için yüzde 25’e varan indirimler gerçekleştirmektedir.

Kavacık Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kavacık evden eve nakliyat şirketleri istenilen adreslere kısa bir süre içerisin de araç yönlendirmektedir. Nakliye işlemlerine başlanmadan önce müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Firmamız asansörlü ev taşıma noktasın da gelen tüm talepleri hızlı bir şekilde karşılamaktadır. Kavacık evden eve nakliye hizmetleri tamamen sigortalı bir şekilde verilmektedir. Ayrıca Çekmeköy, Dudullu, Alemdağ gibi yakın ilçeler için yüzde 50 oranın da fiyat indirimleri yapılmaktadır. Firmamız sayesinde müşterilerimiz taşınma sırasında ne bir sorun ne de bir mağduriyet ile karşılaşmamaktadır. Kavacık evden eve nakliye ekiplerimiz, tüm eşyaları müşterilerimizin talepleri doğrultusun da araçlara yerleştirmektedir. Hekimoğlu taşımacılık şirketi, parça eşya nakliyesi, ofis taşıma, villa taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır.

Kavacık Nakliyat Firmaları

Kavacık nakliyat firmaları içerisin de bulunan her şirket kaliteli taşımacılık hizmeti vermemektedir. Müşterilerimiz ise firma tercih ederken dikkatli olmaları gerekmektedir. Çok ucuz fiyatlar sunan bazı Kavacık nakliyat firmaları ev sahiplerini mağdur etmektedir. Hekimoğlu ise kaliteli taşıma anlayışı ve ekonomik fiyatları ile tüm müşterilerini memnun etmektedir. İstanbul içi taşıma, şehir içi taşıma ve evden eve taşıma gibi hizmetler ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Kavacık nakliyat firmaları içerisin de bulunan komisyoncular yüzünden müşterilerimiz yüksek rakamlar ile karşılaşmaktadır. Hekimoğlu taşımacılık ise sadece kendi bünyesinde bulunan ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Asansörlü evden eve nakliye, şehirlerarası evden eve nakliye gibi hizmetlerin tamamı Hekimoğlu nakliyat firmamızın araçları ile verilmektedir.

Kavacık Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kavacık evden eve nakliyat fiyatları anahtar teslim hizmet göz önünde bulundurularak verilmektedir. Eşyaların paketlenmesi, kurulum ve sökümü ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. 25 KM’yi geçmeyen güzergahlar için yüzde 40 oranın da indirim yapılmaktadır. Kavacıkevden eve nakliyat fiyatları dairelerin büyüklüğüne ve yük miktarına göre hesaplanmaktadır. Hekimoğlu taşımacılık, Kavacık’da yer alan semt ve mahallere ücretsiz eksper ekibi yönlendirmektedir. Ayrıca asansörlü evden eve nakliye hizmetlerimiz de makul rakamlarla verilmektedir. Firmamız memur ve öğretmenler özel fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir.

Kavacık Evden Eve Nakliyat

Tüm evlerde aktif olarak kullanılan beyaz eşya denilen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ankastre fırın gibi ürünler, elektronik diğer ürünlerin, mobilyalar, kanepeler, salon takımları ve diğer mutfak araç gereçlerinin bir evden başka bir eve taşınmasına evden eve taşımacılık denmektedir. İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı ev taşımak durumunda kalmaktadırlar. Bunlar; iş değişikliği, tayin, ev sahibi ile anlaşamama, yeni ev satın alma ya da ihtiyaca göre bir eve taşınma gibi nedenlere bağlı olarak taşınmak zorunda kalırlar. Ev taşıma işlemi gayet zordur, özen ve dikkat gerektiren ve profesyonel anlamda ambalaj, paketleme işlemleri gerektiren bir iştir. Amatörce bu işlerin yapılması mümkün değildir. Bu yüzden profesyonel hizmet alarak taşıma işlemi gerçekleştirilmelidir. Tüm eşyaları her türlü darbe ve çiziklere karşı koruyucu ambalajlar ile sararak ve son teknoloji asansörlü taşıma sistemi ile taşıyan Kavacık evden eve nakliyat ile irtibat kurarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Nakliyat Firmasında Bulunması Gereken Özellikler

Evden eve nakliyat sektöründe birçok firma faaliyet göstermektedir. Sektörde tezgâh altı denilen piyasadan çok düşük fiyat teklifleri ile müşteri bulmaya çalışan firmalarda ev taşımaktadır. Ancak bu firmalarda, bir firmada bulunması gereken özelliklere sahip olmadıklarından hem taşıma sırasında eşyalara zarar vermektedirler hem de herhangi bir zarar söz konusu olduğunda müşteriler, muhatap bulamamaktadırlar. Ciddiyet gerektiren bir iş olan evden eve nakliyat ancak kurumsal kimliğe sahip firmalar tarafından yapılmalıdır. Çünkü evde kullanılan eşyalar emek verilerek yüksek ücretler ödenerek alınmakta ve insanların en büyük yardımcıları olan bu malzemelerin dikkatli, özenli ve zarar gelmeyecek şekilde taşınması gerekir. Aynı zamanda herhangi bir zarar söz konusu olduğunda ise bu zararların yapılan sözleşme ve sigorta gereğince karşılanmalıdır. Ev taşımak isteyenler, mutlaka bir firmada bulunması gereken aşağıda belirtilen hususlara dikkat ederek firma seçimi yapmalıdırlar.

  • Firmanın kurumsallaşmış olması, kendisine ait web sitesi, sosyal medya hesaplarının bulunması gerekir.
  • Taşıma esnasında kullanılan ekipmanların firmanın mülkiyetinde olması, yani ekipmanların başka yerden kiralayarak kullanılmamasına dikkat edilmelidir.
  • Son teknoloji asansörlü taşıma sisteminin bulunması,
  • Firmada çalışan personelin alanında uzman kişilerden teşkil olunması,
  • Olası her türlü zararı karşılamak için eşyalar sigortalanmalı,
  • Bir firmada resmi olarak bulunması gereken tüm sertifikalara sahip olması,
  • Deneyim ve tecrübesi ile taşıma işlemleri yapan bir firma olması gibi özelliklere dikkat edilmesi müşteriler için doğru bir karar vermeleri konusunda yardımcı olacaktır.

Kavacık evden eve nakliyat, yukarıda belirtilen tüm özellikleri ile tecrübesi ile profesyonel hizmet eden ve % 100 müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet sunan bir firmadır.

Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Müşterilerimizin Kavacık evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçmeleri ya da yüz yüze görüşmeleri sonrasında, teknik personelimiz verilen adrese giderek eşyaların sayısı, büyüklüğü, çeşitleri evin bulunduğu kat gibi bilgileri not ederler. Müşteri ile taşıma konusunda anlaşmaya varıldığında sözleşme imzalanır ve eşyalar sigortalanır. Bu işlemden sonra taşıma günü belirlenerek belirlenen günde tüm ekipmanlarla adrese gidilerek eşyalar, eşya türüne göre ambalajlanır. Asansörlü taşıma sistemi ile taşınarak, eşyalar türlerine göre araca istiflenir ve ardından eşyaların götürüleceği eve gidilerek dikkatli ve özenli bir şekilde müşterimizin isteği doğrultusunda eşyalar odalara yerleştirilir. Beyaz eşyaların bağlantıları yapılır. Daha önce demontajı yapılan mobilya ve benzeri ürünler mobilya ustası tarafından montajı yapılarak kurulur. Son olarak müşteri ile beraber eşyaların tamamı kontrol edilir, herhangi bir zayiat, hasar, çizik durumu varsa gerekli işlemler başlatılarak bu zararların sigortadan karşılanması sağlanır.

Evden Eve Nakliyatta Fiyatı Belirleyen Faktörler

Kavacık evden eve nakliyat firması olarak en uygun fiyat teklifleri ile kaliteyi bir arada sunarak evden eve taşımacılık sektöründe profesyonel hizmet vermekteyiz. Fiyatlar belirlenirken eşyaların kapasitesi, sayısı, evin bulunduğu kat durumu, taşıma mesafesi, sigorta hizmetleri, ufak ev araç gereçlerinin paketlenmesinin firma elemanları tarafından istenmesi gibi faktörlere göre en uygun fiyat teklifleri ile müşterilerimizin memnun edecek şekilde taşıma işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızı emin ellere teslim ederek taşıtmak istiyorsanız Kavacık evden eve nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz

Kavacık Evden Eve Nakliyat Firması

Kavacık Evden Eve Nakliyat sektörü deneyimli profesyonel garantili evden eve nakliyat firması Hekimoğlu Nakliyat firmamız sektörün lider firmasıdır. Evden Eve Taşıma alanında garantili taşımacılık hizmeti veren firmamız bu güne kadar binlerce taşıma işine başarıyla imza atmıştır. Sigortalı ambalajlı taşımacılık hizmetimiz ile beraber eşyalarınız daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Kavacık Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Kavacık evden eve taşımacılık hizmetimiz İstanbul Beykoz Kavacık ilçesinde olduğu gibi İstanbul’ un diğer ilçelerinde de devam etmektedir. Kavacık Evden Eve Nakliye ambarında yer alan nakliyat araçlarımız araç parkımızda hazır halde bekletilmektedir.

Kavacık Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

İstanbul Kavacık şehiriçi evden eve nakliyat araçlarımız İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakasında her iki şubemizde de itinayla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İstanbul Şehiriçi evden eve nakliye ücretleri açısından ucuz fiyatlara kaliteli garantili Kavacık Evden Eve Nakliyat hizmeti almak isteyenleri için doğru adres: Hekimoğlu Nakliyat

Kavacık İşyeri ve Ofis Taşıma

Kavacık İşyeri ve Ofis Taşıma ihtiyacınıza fazlasıyla cevap verecek ekip ve ekipmanlarla işyerinizi en uygun şekilde ve aynı gün bitecek şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kavacık Eşya Depolama

Kavacık Eşya Depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel Kavacık Nakliyat Eşya Depolarımız aylık kira bedeli karşılığında tarafınıza tahsis edilir. Eşyalarınız depolarımızda güven içerisinde bekletilir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında bütün eşyalarınız güven içerisinde korunur.

Kavacık Asansörlü Evden Eve Taşıma

Kavacık Asansörlü Evden Eve Taşıma araçlarımız ile Asansör yüksek katlara eşyalarınızı daha hızı ve daha güvenli bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınız hem zarar görmüyor hem de daha hızlı bir şekilde taşınıyor. Hekimoğlu Kavacık evden eve taşıma aile şirketiniz aileden biri olarak tüm dostlarımızın evini en iyi şekilde taşımaktayız. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararınız tarafımızca karşılanacaktır.

Kavacık Evden Eve Nakliyat Olarak Eşya Taşıma İşlemlerinizi Garanti Altına Alıyoruz

Ev eşyası taşıma işlemlerinde ev eşya sahiplerini en çok endişelendiren konuların başında ise hassas eşyaların kırılması ve diğer eşyaların taşıma işlemi esnasında zarar görmesidir. Artık son teknolojik imkanlar ile uzun zamandır siz müşterilerimize en güvenli hizmeti sunuyoruz. Alanında tecrübeli ekibimiz ilk önce zarar görme ihtimali olan tüm eşyalarınızın tespitini yapıyor ve önlem alarak taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi ağırlık durumu fazla olan eşyalarınızı en son teknolojik sistemle çalışan asansör tekniğimiz ile taşıyarak sorunsuz bir şekilde evinize ulaştırıyoruz. Ayrıca taşıma öncesinde tüm eşyalarınızı sorunsuz size teslim etme güvencesini resmi olarak imzalayarak sizlere sorunsuz bir hizmet vereceğimizi garanti ediyoruzProfesyonel Kavacık evden eve nakliyat firması olarak önceliğimizin siz olduğunu garanti ediyoruz.

Kavacık Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Dikkat Edilecek Ayrıntılar

Kavacık evden eve nakliyat firması olarak ilk önce evde taşınacak olan eşyalarınızın listesini yapıyoruz. Amacımız taşınırken zarar görme ihtimali olan cam, vazo ya da benzeri eşyalarınızı güvence altına almak. Bu tür eşyalar için daha muntazam güvenlik önlemleri almak gerekiyor. Amacımız tüm eşyalarınızı güvence altına almak. Ancak prensibimiz gereği tüm eşyalarınız için aynı özeni gösteriyoruz. Bir diğer önemli detay ise taşıma işlemi yapılmadan önce güvenli bir şekilde eşyalarınızın yerinde paketlenmesidir. Uzman kadromuz ile birlikte tüm eşyalarınızın paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemin sağlıklı bir taşıma sonucuna ulaşması için önemli olduğunun bilincindeyiz. Taşıma işlemi esnasında her ne kadar teknolojik sistem ile çalışıyor olsak da dikkatli olmamız gerektiğinin bilinci ile çalışıyoruz. Bu nedenle güvenle firmamız ile bağlantıya geçebilir ve eşya taşıma işlemini gönül rahatlığı ile bizden talep edebilirsiniz.

Kavacık Evden Eve Nakliyat‘a hoşgeldiniz..

Firmamız Kavacık evden eve nakliyat sektöründe 1953 yılından bu yana hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Kavacık Nakliyat Şirketi Ev,ofis ve Villalarınızı özen ve titizlikle taşımaktadır. Firmamız bu alanda siz değerli müşterilerimize 1953 yılından beri hizmet vermektedir,

Kavacık evden eve nakliye sektöründe müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmuştur.Bizim için karşılıksız müşteri memnuniyeti bir ön koşuldur. Eşyalarınızı büyük bir özenle paketler ve araçlarımıza yükleriz. Taşımacılık için doğru çözümlerle tanışın. Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen yerleştirirken de aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir

Kavacık  evden eve nakliyat firmamız

Kavacık  evden eve nakliyat firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz telefonlarımızla sizlere kusursuz bir taşınma garantisi vermektedir.. Firmamız mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır. Çalışma ve Güvenlik esasları, kullandığımız malzemeler, ambalajlama, yükleme, indirme işlemlerini nasıl gerçekleştirdiğimizi görecek ve bizden taşımamızı istediğiniz eşyanın her parçasını büyük bir özen ve dikkat gösterildiğini göreceksiniz

Kavacık Evden Eve Nakliyat İstanbul

Kavacık Evden Eve Nakliyat İstanbul   KAVACIK ilçesinde her türlü nakliyat işleriniz düzenli güvenli bir şekilde taşıma garantisi vermektedir. Araçlarımızı günün teknolojisine göre sürekli yenilemekteyiz günümüz şartlarına uygun personel bilgili, tecrübeli elamanlar yetiştirerek size en güvenli taşımayı garanti ediyoruz. Personelimiz sürekli olarak nakliyat, paketleme, ve davranış konusunda eğitimden geçmektedir. Sizlere eni iyi nakliye hizmetini sunmak için son teknolojiler kullanılmaktadır. Bizler 24 yıldır verdiğimiz hizmetimizle sizlerin karşısına çıkmaktayız. Dilerseniz Ziyaretçi Defterine her türlü görüş öneri şikayet yazabilirsiniz. Unutmayın size bir telefon kadar yakınız bize ileşim bölümündeki telefonlardan anında ulaşabilirsiniz. Kavacık nakliyat olarak İstanbul’un tüm semtlerine en hızlı sürede hizmet sunmaya çalışmaktayız.

İstanbul Kavacık

Kavacıkta dev hizmet

Kavacık Hakkında Bilgi

Kavacık evden Eve nakliyat

İstanbul Kavacık  ilçesine birçok nakliyemiz olmuştur. Adres bulma trafik saatleri yol durumu gibi tüm detaylar hakkında size bilgiler verilerek sizin en uygun zamanı seçmeniz için yardımcı olunmaktadır. İstediğiniz gün ve saat de ekspertiz ve nakliye işlemini aynı gün içinde gerçekleştirmekteyiz. Taşıma işlemlerimiz sigorta kapsamı altında yapılmaktadır. Sizlerle beraber evden eve nakliyat konusunda 59 yıldır hizmet vermekteyiz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Evden eve nakliyat indirim
Bugüne Özel İndirim Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. …
Şile Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat Fırması Şile Evden Eve Nakliyat Fırması Olarak Bugüne …
Şile Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat Firmamız İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetlerini alanında uzman …
Gebze Evden Eve Nakliyat
Gezbe Evden Eve Nakliyatta Hekimoğlu Farkı Kocaeli’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Gebze’de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç