Menü Kapat

Kaynarca evden eve nakliyat

İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veren Hekimoğlu evden eve nakliyat firması, Kaynarca ve çevresinde ki müşterilerine de profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir. Kaynarca evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanarak zor bir süreç olan taşınma kolaya dönüştürebilirsiniz.

Kaynarca evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile taşınma telaşı içinde olan müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyor, kaliteli ve uygun fiyatlı taşınma kolaylığı sağlıyoruz.

Kaynarca evden eve nakliyat hizmetimiz için öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. İsteğiniz üzerine ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyalarınızın türüne, miktarına; taşınılacak adresin uzaklığına ve konumuna göre inceleme yaparak kaç kişinin çalışacağını, hangi büyüklükte araç tahsis edileceğini saptıyor ve size maliyeti ve zamanı içeren bir rapor sunuyorlar. Anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanıyor ve belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlanıyor.

Kaynarca evden eve nakliyat taşıma işlemi sırasında müşterilerimizin eşyalarının güvenliği bizim için son derece önemlidir. Bu yüzden taşıdığımız tüm eşyaları sigorta kapsamına almaktayız. Sigorta kapsamında taşımacılık sayesinde her türlü kazaya karşı eşyalar güvence altına alınmakta ve müşterilerimizin mağduriyeti önlenmektedir.

Kaynarca evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında uzman ekibimiz beyaz eşyadan, elektrikli gereçlere, mobilya takımlarınıza kadar gerekli demontaj ve yerinde kurulumların yapmaktadır. Kırılacak, çizilecek eşyalarını koruma altına alınır. Her eşya türüne uygun olarak paketlenmektedir.

Uzman ve deneyimli kadromuz, donanımlı araçlarımız ve özel paketleme ekipmanlarımız ile sorunsuz bir taşınma garantisi veriyoruz. Siz hiçbir şeye elinizi sürmeden, yorulmadan taşınmanın keyfini sürerken Kaynarca evden eve nakliyat hizmetimizi en güvenilir şekilde veriyoruz.

Personelimiz, Kaynarca evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirirken yaptığı işin bilincinde ve hassasiyetinde görevini tamamlamakta ve evinizi içinde yaşanır duruma getirerek teslim etmektedir.

Kaynarca evden eve nakliyat hizmetimiz için bizi hemen arayınız. Çağrı merkezi telefon numaralarımız 444 6 432 – 0216 459 07 95 ve 0216 442 38 95 olup 7/24 müşteri çağrılarına yanıt vermektedir. Ayrıca hekimoglunakliyat22@hotmail.com adresine mail göndererek de bize ulaşabilirsiniz.

40 yıllık deneyimimiz, profesyonel hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile bir telefon kadar yakınınızdayız.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç