Kaynarca Evden Eve Nakliyat

Kaynarca evden eve nakliyat gerçekleştirilmesi zorunlu olan ev ya da iş yeri taşınma işlemleri son derece zorlu bir sürece sebep olmaktadır. Ev ya da iş yerinin nakliyesi için eşyalarının tamamının toplanması ve taşınmak için gerekli olan paketleme ve kolileme işlemleri son derece zaman almaktadır.

Sadece eşyaların toplanması değil aynı zamanda mobilyaların sökümleri de bir hayli uğraştırıcı işlemlerdir. Aynı zamanda eşyanın yeni yerleşim yerine nakil edilmesi için insan gücü ve araç teminin yanında yeni adresinize tekrardan yerleşim yapmakta yorucu bir sürece sebep olmaktadır.

Tüm bu işlemlerin verdiği bedensel ve ruhsal yorgunluğu üstünüzden alan evden eve nakliye hizmeti ayrıca güvenli ve hızlı bir taşınma gerçekleştirmenizde de etkilidir. Kaynarca evden eve nakliyat işlemleriniz ile ilgili firmamız ile iletişime geçerek gerekli desteği bizden temin edebilirsiniz.

✅ Kaynarca Yerel Firma Hekimoğlu Nakliyat
✅ Firma Vergi LevhasıOnaylı Kurumsal
✅ Firma Araç DurumuYeterli Araç Sahipliği
✅ Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Firma

 

Kaynarca evden eve nakliyat
Kaynarca evden eve nakliyat 4

 

Evden Eve Nakliye de Hizmet Sözleşmesi Neden Yapılır?

Kaynarca evden eve nakliyat

Kaynarca evden eve nakliyat hizmetini almak için öncelikle firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunmanız gerekir. Hizmet talebinde bulunmanız sonrasında başvurunuzda belirttiğiniz adresinize uzman personelimiz ulaşım sağlayarak eksper hizmetini sunar.

Taşınmaya konu olan eşyanın yükünün yanı sıra bina durumu ile ilgili detaylı araştırma yapan eksper sonrasında ise bu bilgiler ve yeni adres bilgileri ile fiyatlandırma işlemine yer verir. Alınması talep edilen Kaynarca asansörlü evden eve nakliyat işlemleri için belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi düzenlenir.

Hizmet sözleşmesi firmamız tarafından sunulması gereken hizmet detaylarını içerirken bu hizmetlerin bedelleri hakkında da detaylı bilgi sunar. Aynı zamanda hizmetin alınacağı gün ve saatte hizmet sözleşmesinde yer alır. Hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte hizmetin sunulmaması ile ilgili olarak ise indirim talep etme ya da sözleşmeyi fesh etme hakkınızda yer almaktadır.

Kaynarca evden eve nakliyat
Kaynarca evden eve nakliyat 5

Evden Eve Nakliyede Alınacak Hizmetler Nelerdir?

Kaynarca evden eve nakliyat hizmetini almak için firmamıza yapacağınız başvuru sonrasında konusunda uzman olan ekibimiz gerekli hizmeti size kısa sürede sunacaktır. Uzman desteği ile kısa sürede ev ya da iş yerinizin taşınmasına yer açmak için firmamızdan hizmet talebini hemen yapabilirsiniz.

Kaynarca evden eve nakliyat hizmet talebiniz sonrasında gerçekleştirilecek olan işlemler akabinde hizmet bedeli belirlemesi yapılır. Bedele onay vermeniz ile beraber aşağıda yer alan işlemler gerçekleştirilir.

  • Hizmet sözleşmesinde belirlenen gün ve saatte uzman ve deneyimli ekibimiz taşınmaya konu olan eşyanın toplanması için sözleşmede yer alan adrese ulaşım sağlar.
  • Taşınmaya konu olan eşyalar uzman ekibimiz tarafından titizlikle paketlenir ve kolilere aktarılır. Beyaz eşya, çeşitli makineler de itina ile paketlenmesinin yanı sıra mobilya sökümleri yapılarak detaylı olarak incelenerek ambalajlanır. Tüm ev ya iş yeri eşyaların kolilere aktarımında içinde yer alan eşyalarda kutulara ayrıca not alınır.
  • Paketlenen ve kolilere aktarımı yapılan eşyalar kapalı kasa araçlara sevk edilmek üzere asansörlü taşımacılık hizmeti ile aktarımı yapılır. Asansörlü taşımacılık için uygun olan binalarda sunulan bu hizmet taşınmanın daha kolay daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleşmesini sağlar.
  • Kapalı kasa araçlara dikkat ile taşınan eşyalarınız sonrasında belirlenmiş olan adresinize ulaşmak için yola çıkar.

Yeni yerleşim yerinize ulaşan araçtan eşyalarınız asansörlü taşıma işlemi ile aktarılır. Mobilya montaj ve buna benzer tüm taşıma işlemlerinin tamamlanması sonrasında tüm eşyanızın eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmediğine dair onayınız alınır. Hizmetler sonrasından personelimiz tarafından alınan onay sonrasında ise evden eve nakliyat hizmeti sona erer. Size de sadece yeni yerleşim yerinize ve evinize alışmak kalır.

Kaynarca Evden Eve Nakliyat 

0532 490 88 43

Kaynarca evden eve nakliyat

Kaynarca evden eve nakliyat firmamız tüm ilçelere ve semtlere taşımacılık hizmeti vermektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1  gibi daireler de İstanbul’un tüm ilçelerine taşınmaktadır. Ev nakliye işlemlerin de sorun yaşanmaması için eşyaların özenle paketlenmesi gerekmektedir. Hekimoğlu taşımacılık paketleme noktasında profesyonel birhizmet sağlamaktadır. Kaynarca evden eve nakliyat firmamız montaj işlemlerini de aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir. Mobilyalar, beyaz eşyalar, koltuk takımları özenle monte edilmektedir. Ayrıca şehrlerarası nakliye, şehir içi nakliye gibi hizmetler anahtar teslim bir  şekilde verilmektedir. Kaynarca nakliyat müşterileri ekonomik bir hizmet almaktadır. Firmamız 3+1’den büyük olan daireler veya ofisler için yüzde 25’e varan indirimler gerçekleştirmektedir.

Kaynarca Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kaynarca evden eve nakliyat şirketleri istenilen adreslere kısa bir süre içerisin de araç yönlendirmektedir. Nakliye işlemlerine başlanmadan önce müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Firmamız asansörlü ev taşıma noktasın da gelen tüm talepleri hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Kaynarca evden eve nakliye hizmetleri tamamen sigortalı bir şekilde verilmektedir. Ayrıca Çekmeköy, Dudullu, Alemdağ gibi yakın ilçeler için yüzde 50 oranın da fiyat indirimleri yapılmaktadır. Firmamız sayesinde müşterilerimiz taşınma sırasında ne bir sorun ne de bir mağduriyet ile karşılaşmamaktadır.

Kaynarca evden eve nakliye ekiplerimiz, tüm eşyaları müşterilerimizin talepleri doğrultusun da araçlara yerleştirmektedir. Hekimoğlu taşımacılık şirketi, parça eşya nakliyesi, ofis taşıma, villa taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır.

Kaynarca Nakliyat Firmaları

Kaynarca nakliyat firmaları içerisin de bulunan her şirket kaliteli taşımacılık hizmeti vermemektedir. Müşterilerimiz ise firma tercih ederken dikkatli olmaları gerekmektedir. Çok ucuz fiyatlar sunan bazı Kaynarca nakliyat firmaları ev sahiplerini mağdur etmektedir.

Hekimoğlu ise kaliteli taşıma anlayışı ve ekonomik fiyatları ile tüm müşterilerini memnun etmektedir. İstanbul içi taşıma, şehir içi taşıma ve evden eve taşıma gibi hizmetler ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Kaynarca nakliyat firmaları içerisin de bulunan komisyoncular yüzünden müşterilerimiz yüksek rakamlar ile karşılaşmaktadır.

Hekimoğlu taşımacılık ise sadece kendi bünyesinde bulunan ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Asansörlü evden eve nakliye, şehirlerarası evden eve nakliye gibi hizmetlerin tamamı Hekimoğlu nakliyat firmamızın araçları ile verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.