Menü Kapat

Kilyos Evden Eve Nakliyat

KİLYOS EVDEN EVE NAKLİYAT VİLLA TAŞIMA 

KİLYOS EVDEN EVE NAKLİYAT – KİLYOS EVDEN EVE NAKLİYE

Kilyos ve çevresinde taşınmayı düşünen değerli müşterilerimize kaliteli, uygun fiyatlı, profesyonel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.  Profesyonel hizmet anlayışımız, deneyimli iş gücümüz, donanımlı araçlarımız ve özel taşıma ekipmanlarımız ile Kilyos evden eve nakliyat ihtiyacınıza güvenilir çözümler sunuyoruz.

Taşınacak eşyalarınızın miktarı ve boyutuna göre çeşitli kapasitedeki donanımlı kapalı kasa kamyonlarımız bulunmaktadır. Kilyos evden eve nakliyat hizmetimizi uygun fiyat garantisi ve sigorta kapsamında gerçekleştiriyor, ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertizlerimiz randevu sistemi ile adresinize gelerek eşyalarınızın miktarı nıve türünü, taşınılacak adresin uzaklığını, konumunu inceleyerek bir ekspertiz raporu hazırlamaktadırlar.  Kilyos evden eve nakliyat hizmetinin nasıl yapılacağı, taşınma esnasında kaç personel çalışacağı, hangi büyüklükte araç kullanılacağı ve maliyetinin ne olacağı müşterilerimize bu raporla bildirilmektedir. Anlaşma sağlandığı takdirde eşyaları sigorta kapsamına alıyoruz ve nakliye sözleşmesi yaparak taşınma öncesi bürokrasileri yerine getiriyoruz.

Kilyos evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında personelimiz eşyaları türlerine göre ayırarak uygun ambalajlar ile paketleyerek araca yüklüyorlar. Mobilya demontaj ve montajları, beyaz eşya tesisat bağlantıları konunun uzmanı personelimiz tarafından yapılıyor ve dikkatli bir şekilde sarılarak araca yükleniyor.

Kilyos evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında eşyanıza zarar gelmeyeceğine ve kayıplar yaşanmayacağına garanti veriyoruz. Eşyalarınız yeni adresinize ulaştırılarak gösterdiğiniz şekilde yeni yerlerine yerleştiriliyor,  montajı yapılıyor ve kullanılır durumda teslim ediliyor.

Hekimoğlu Nakliye Firması olarak biz eşyalarınızı en güvenilir şekilde taşıyarak yeni yuvanıza huzur ve keyif içinde gitmenizi hedefliyoruz. İşimizi bir yuva taşımanın hassasiyeti ile gerçekleştiriyor, arkamızda mutlu müşteriler bırakmanın huzuru ile tamamlıyoruz.

Kilyos evden eve nakliyat ihtiyacınız için bize7/24 ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz taleplerinizi yetkili personele ileterek, ekspertizlerimizi adresinize yönlendirmektedirler.

Kilyos ve çevresinde ki müşterilerimize sorunsuz ve stressiz bir taşınma garantisi veriyoruz. Siz yorulmuyor ve gereksiz masraflardan kurtulmuş oluyorsunuz.

Kilyos evden eve nakliyat hizmetimiz yanı sıra Türkiye geneline de 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yaptırıyor, son sistem ve donanımda araçlar kullanıyoruz. Kilyos evden eve nakliyat hizmetimizi, uygun fiyat garantisi ve profesyonel hizmet anlayışı ile gerçekleştiriyoruz.

nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç