Koşuyolu evden eve nakliyat

[smartslider3 slider=”4″]

Koşuyolu evden eve nakliyat

Hekimoğlu evden eve nakliyat ev taşıma fiyatları 2+1   1200  3+1  1500 olarak değişmektedir . Koşuyolu evden eve nakliye olarak yıllardır nakliye sektöründe bilinmiş bir firmayiz  sizlere en kaliteli ev , ofis taşıma hizmetleri sunmak için hazırız.

KOŞUYOLU evden eve nakliyat firması Hekimoğlu nakliye şirketi istanbul en gözde semtti olarak sizlere daha yakın olmak için Koşuyolu merkezde ofis kurarak size en güzel hizmeti vermek için yeni araçlarıyla ve uzman kadrosuyla ev , ofis taşımaları yapmak için size bir telefon kadar yakınız .

Hekimoğlu Koşuyolu evden eve taşımacılık sigortalı garantili ev nakliyesinde 1997 den beri bu sektörde öncü bir firmayiz.

Koşuyolu evden eve nakliyat ,Koşuyolu ofis taşıma  ,Koşuyolu işyeri nakliyesi gibi alanlarda daha iyi hizmet veren bir firmayiz.

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat

Zamanı hiç yaşamamış saymak istesek sanırım en çok taşınma zamanlarımızı unutmak isteriz. Öyle yorucu ve bunaltıcıdır ki pişmanlıklar içerisinde boğulursunuz. Keşke bu firmayı değil de diğerini seçseydim, üç kuruş fazla verseydim vs. gibi kendinizle konuşmalarınız hiç bitmez. Aslında bunları yaşamadan da güvenin ve kaliteli hizmetin adresi olan Koşuyolu evden eve nakliyat firmamızı tercih ederek bu dertlerden kurtulabilirsiniz. Evden eve taşıma işindeki başarımız her zaman ön planda olmuştur.

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat’ta Paketleme, Montaj ve Asansörlü Taşınma Ayrıcalığı

Koşuyolu evden eve nakliyat olarak fiyatlarımıza paketleme, montaj ve asansör taşımacılığı imkanları dahildir. Hemen hemen herkesin bütçesine uygun fiyat listemiz bulunmaktadır. Hem hesaplı hem temiz çalışan nakliyat firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmaktadır. Gönül rahatlığıyla taşınacak eşyalarınızı bize güvenebilir ve sizlere taşınma kolaylığı sağlamamızla, streslerinizden kurtulup mutluluğunuzu yaşayabilirsiniz.

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat İle Eşyalarınızın Zarar Görmeden Taşınması

Birçok nakliye firması taşınma esnasında o en çok parayı verip aldığınız, oturmaya kıyamadığınız koltukları sökmeden taşımaya çalışır ve haliyle salon mobilyalarınıza taşınma esnasında zarar gelir. Koşuyolu evden eve nakliyat olarak bizler salon takımlarınızın başlıklarını söküyoruz. Başlıklarla koltuğu, nakliye şirketimize özel olarak tasarladığımız havalı patpatlar aracılığıyla tamamını kapsayacak şekilde sarıyoruz. Böylece salon takımlarınız kesinlikle zarar görmemiş oluyor. Sehpa ve berjer gibi benzeri eşyalarını da aynı yöntemle sarmalıyoruz.

Televizyon ünitesi özellikle televizyonunuzu taşırken ayrıca hassasiyet gösteriyoruz. Televizyonu ilk olarak düz bir zemine koyuyoruz ve televizyonun her tarafını saracak şekilde bir normal havalı patlatlardan daha kalın patpatlar ya da strafor yardımıyla kaplıyor ve varsa şiltenizle birlikte korumalı olacak şekilde sıkıca bantla sarmalıyoruz. Bulunduğunuz yerden ne kadar uzakta bir noktaya gidecek de olsanız bu şekilde televizyonunuz kesinlikle zarar görmemiş oluyor. Televizyon ünitenizi de, alt tabanı hariç tamamını söküp havalı patpatlarla sarmalıyoruz.

Koşuyolu evden eve nakliyat

Koşuyolu evden eve nakliyat mutfağınızın hayatınızdaki önemini biliyor ve mutfağınızda bulunan tüm beyaz eşyalarınızın tamamının bağlantılarını çözerek, havalı patpatlarla sarmalıyoruz. Taşındığınız adrese ulaşınca beyaz eşyalarınızı açıp aynı şekilde bağlantılarını kuruyoruz. Özellikle bayanlar için çok önemli olan mutfak eşyalarınızı da özel kutulama yöntemlerimizle, size elinizi bile değirmeden uzman ekibimizle tek tek paketliyor ve kırılmalarını engellemiş oluyoruz.

Yatak odanız ve varsa çocuk odanızdaki tüm mobilyaları da birleşme noktalarından tek tek çözerek yine aynı şekilde özel havalı patpatlarımızla sarmalayıp, herhangi bir çizilme ve hasar görme durumunu ortadan kaldırıyoruz. Taşıma işlemini yapmış olduğumuz noktaya varınca aynı şekilde özel mobilya ustalarımız aracığıyla istediğiniz yere montajını yapıyoruz.

Her nakliye firmasında bulunmayan genelde üstünkörü yapılan elektrik işleri için de ayrıca işinde uzman elektrikçi personelimiz de mevcuttur. Tüm nakliye firmalarından ayrıcalıklı olarak, Koşuyolu evden eve nakliyat taşınma işinizi önemsiyor ve en az sizin kadar yaptığımız işe titizleniyoruz.

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat İçin Özel Araçlarla Taşınma Ayrıcalığı

Aslında taşınma hizmetinde en önemli unsurlardan birisi de nakliye taşıma araçlarının donanımlı olmasıdır. Nakliye firmalarının taşıma için yetkili belgeleri alabilmiş olabilmeleri için denetimden geçmiş olmaları gerekir ve en azından K1, K2 veya K3 belgelerinden birini almış olmaları gerekir. Bu araçların belli bir miktardaki yükü taşıyor olmaları gerekir. Koşuyolu evden eve nakliyat firması olarak taşıma araçlarımız tüm bu özellikleri taşımaktadır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için araçlarımızın içi tertemiz ve taşıma yük kapasitesine göre ayarlanmıştır.

Hangi noktada olursanız olun taşınma işlemleriniz için Koşuyolu evden eve nakliyat her saat hizmetinizdedir. Ayrıcalıklarımızdan faydalanmak için irtibat numaralarımızdan bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç