İstanbul Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Bize Ulaşın

İstanbul Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı Nakliyat

Bir evde bulunan eşyaların, başka bir adrese taşınması işlemi evden eve nakliyat olarak adlandırılır. Evde bulunan beyaz eşyalar, mobilyalar, elbiseler, mutfak araç ve gereçleri ve diğer tüm malzemelerin taşınması sırasında gerekli dikkatin ve özenin gösterilmesi, malzemelerin zarar görmemesi için her türlü tedbirin alınması şarttır. Bu işlemlerin mutlaka profesyonel destek alınarak yapılması esastır.

Taşıma sektöründe şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere evden eve nakliyat işi yapan birçok firma faaliyette bulunmaktadır. Bu firmalar içerisinde bir firmada bulunması gereken özellikler olmadan, resmi işlemler yapmadan, ucuz fiyat teklifleri ile taşıma işlemi yapan tezgâh altı denilen birçok firma bulunmaktadır.

Taşıma işlemi ciddiyet isteyen, profesyonellik gerektiren, gerekli ekipmanlara sahip tam teşekküllü bir firma tarafından yapılması lazımdır. Sizlerde evinizi taşıtmak için Küçükyalı evden eve nakliyat firmasından profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamız; evden, ofis, işyeri gibi tüm taşımacılıkları yapmaktadır.

KÜÇÜKYALI İLÇESİNDE EVDEN EVE NAKLİYAT


Standartlaştırılmış ve müşteriye özel nakliye ve nakliye çözümlerinin yanı sıra tüm lojistik hizmetleri sunuyoruz.

Güçlü yerel köklere sahip orta ölçekli bir şirket olarak, sürekli büyüyor ve birbirine ait olanı başarıyla birleştiriyoruz: gelenek ve modern yenilik. Avrupa’da sahip olduğu çok sayıda şirket lokasyonu ve güçlü ortakları sayesinde, kaliteden ödün vermeden tüm nakliye işlerini sorunsuz hallediyoruz.

Güzelyalı ilçesinde evden eve nakliyatta, uygun fiyatlara hiçbir eşyaya zarar vermeden taşımacılık yapıyoruz.
Güzelyalı ilçesinde evden eve nakliyatta, ekip ruhunu ile müşteri ilişkilerini geliştirir.
Her daim uzmanlarımız, birçok farklı sektördeki müşterilerin özel gereksinimlerini karşılamaya kendilerini adamıştır.

Bir Firmada Bulunması Gereken Özellikler

Taşıma sektöründe faaliyette bulunan birçok firma arasından gerekli resmi prosedürlere sahip, son teknoloji ekipmanlar kullanarak taşıma hizmeti sunan, eşyalarda olası zararları sigorta kapsamında karşılayarak güvenli hizmet sunan firma sayısı azdır. Bir firmada bulunması gereken aşağıda madde madde açıklanan hususlara dikkat ederek firma seçmek en doğru tercih olacaktır.

  • Firmanın sektörde tanınmış deneyim ve tecrübesi ile güvenilir hizmeti ile ön plana çıkmış kurumsallaşmış bir firma olması gerekir. Kurumsallığın göstergesi olarak da firmaya ait web sitesi, sosyal medya iletişim araçları bulunmalıdır.
  • Taşıma sırasında kullanılacak ekipmanların mülkiyetinin firmaya ait olması gerekir. Bazı firmalar bu işleri amatörce yaptıklarından başka yerden kiralamak suretiyle taşıma işlemlerini yapmaya çalışmaktadırlar.
  • Taşıma sırasında olabilecek muhtemel çizik. Darbe. Kırılma ve deformasyon gibi sorunlara karşı eşyaların sigortalanması hususunda dikkat edilmelidir
  • Firmaya ait son teknoloji asansörlü taşıma hizmeti bulunmalıdır.
  • Taşıma işlemi için gerekli yasal resmi işlemlerin yani sözleşmenin imzalanması her iki taraf için de gereklidir.

Küçükyalı asansörlü evden eve nakliyat, gerek kurumsal kimliğine gerekse de kendisine ait ekipmanları ve tüm resmi prosedürlere sahip olarak profesyonel taşıma hizmeti yapmaktadır.

Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Profesyonel Hizmet Almanın Önemi

Taşıma sektöründe taşıma işi yapan bazı firmalar, eşyaların taşınması sırasında gerekli ciddiyeti ve özeni göstermediklerinden eşyalar ciddi anlamda zarar görmekte, çizilebilmekte ya da darbeler neticesinde deformasyona uğrayabilmektedir. Bunu gören müşteriler emek vererek aldıkları, yüksek ücret ödeyerek satın aldıkları bu ürünlerinin zararlarının karşılanması noktasında maalesef muhatap bulamamaktadırlar.

Hem manen hem de maddeten müşteriler sıkıntı çekmektedir. Tüm bu sorunlara mahal vermemek için profesyonel hizmet veren firma tarafından eşyaların taşınması önem arz etmektedir. Küçükyalı evden eve nakliyat yılların tecrübesi ile taşıma alanında uzman kadrosuyla, 7/24 saat hizmet veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır. Taşıma sırasında olası herhangi bir çizik deformasyon olduğunda ise müşterilerimizin tüm zararları sigorta tarafından karşılanarak mağdur olmaları engellenmektedir.

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç