Ataşehir evden eve nakliyat

[smartslider3 slider=”5″]

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ev taşımacılığında son derece yüksek standartlarda olan firmalar bulunuyor. Bu firmalardan birisi de hiç kuşkusuz Ataşehir evden eve nakliyat firmamızdır. Her türlü taşıma konusunda sizlere destek veren firmamız klasik taşınma yöntemlerinden çok farklı teknikler sunuyor. Eşyaların özenle taşınmasından daha birçok ufak detaya kadar sizlere destek veren Ataşehir evden eve nakliyat firmamız standartların çok ötesinde bir hizmet vermeye özen gösteriyor.

Hizmetlerimiz arasında taşınmayı kolaylaştıracak her türlü detaya yer veriliyor. Bunlar arasında paketleme işlemleri müşterilerimizi büyük yorgunluklardan kurtaran işlemlerdir. En iyi malzemelerle paketlediğimiz eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden istenilen yere kolaylıkla taşınıyor ve sizler de bu paketleme işleri sırasında herhangi bir yorulma belirtisi hissetmiyorsunuz.

Ev Taşımanın Önemli Detayları

Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak hizmetlerimizin yüksek olmasına gayret ediyoruz. En iyi araçlarla ve personellerle verdiğimiz bu hizmeti her müşteri kolaylıkla alabiliyor. Hizmet kalite çıtasını her geçen gün bir tık daha yükselten firmamız sizlere çok detaylı bir çalışma sunuyor. Eşyaların değer kaybetmeden taşınması firmamızın en çok önem verdiği konular arasında yer alıyor.

Eşyaların türü ne olursa olsun mutlaka taşınma sırasında çeşitli işlemlere tabi tutuluyor. Böylece taşınma esnasında herhangi bir sorun meydana gelmiyor. Gelmediği gibi de eşyalar olması gereken yerlere bırakıldığında sizler taşınma sonrasında da büyük bir rahatlık imkânı buluyorsunuz.

Ev Taşıma Hizmeti Almanın Önemi

Taşınma sırasında profesyonel firmalarla çalışmanın son derece önemli avantajları vardır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Taşınma esnasında eşyalarınız daha az yıpranır.
  • Yeni nesil taşıma yöntemlerinden yararlanıldığı için daha kısa sürede taşınma işlemi sona erer.
  • Kurumsal taşıma firmaları sizlere sigorta güvencesi verir.
  • Her türlü taşınma işleminde paketlemeye destek verilir.
  • İstenilen gün ve saatte taşıma gerçekleştirilir.

Tüm bu detaylara bakıldığında Ataşehir evden eve nakliyat firmamız sizlere son derece yüksek kalitede destek sunmuş oluyor. Özellikle araç kalitesi bu süreçte en çok önem verilen detaylar arasında bulunuyor.

Taşınma Sırasında Verilen Hizmetler

Ataşehir evden eve nakliyat firmamız yalnızca taşınma desteği vermiyor. Aynı zamanda sizlere sigorta kavramı konusunda da yardımcı oluyor. Taşınmadan önce eşyalarınızın güven içerisinde taşınabilmesi için mutlaka sigorta yapıyor ve bu şekilde taşınmadan kaynaklı olarak zarar gören eşyalarınız olursa sorumluluğu üzerine alıyor.

Evden Eve Nakliyatta Hekimoğlu Farkı

Sektörde 20 yılı aşkın bir zamandır faaliyet gösteren Hekimoğlu Nakliyat, evden eve taşımacılıkta müşterilerinden tam not alıyor. Kurulduğu 1997 yılından bu yana hassas bir şekilde eşya taşımacılığı yapan Hekimoğlu Nakliyat, tecrübeli kadrosuyla müşterilerine güven veriyor.

SEVGİYLE TAŞIYORLAR

Hekimoğlu Nakliyat çalışanları, evden eve taşıdıkları eşyaları büyük bir titizlikle istenilen noktaya ulaştırıyorlar. Müşterilerinden gelen talepleri iyi bir şekilde değerlendiren çalışanlar, emeklerinin üzerine bir de sevgilerini katıyorlar. Müşteriler açısından eşyaların manevi bir değeri olduğunun bilincinde hareket eden çalışanlar, ellerinde tuttukları her eşyayı “kırılacak eşya” titizliğiyle ve dikkatle taşıyorlar.

SİGORTA ANINDA ÖDEME YAPIYOR

Şirketin ve çalışanlarının işlerinde ne kadar iyi ve profesyonel olduğunu bile sigorta şirketleri, Hekimoğlu Nakliyat ile çalışmanın ayrıcalığını hem yaşıyor hem de müşterilere gururla yaşatıyorlar. Hekimoğlu çalışanlarının eşya sağlığına azami ölçüde dikkat ettiğini bilen sigorta şirketleri, taşıma sırasında oluşabilecek olası kazaların riskini üstlenerek, müşterilere zararı tanzim etme sözü veriyorlar. Böylece müşteriler de evden eve nakliyat için Hekimoğlu Nakliyat’a olan güvenlerinin üzerine sigorta şirketlerinin güvencesini de ekleyerek, huzurla taşıma işinin tamamlanmasını bekliyorlar.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti ile taşınmanın zorluklarını üzerinizden alıyor, yeni evinize huzur içinde taşınmanızı sağlıyoruz.  Zor ve stresli bir süreç olan ev taşıma konusunda Hekimoğlu evden eve nakliyat olarak kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı taşınma imkanını ayağınıza getiriyoruz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizden

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyalarınızın türüne, miktarına; taşınılacak adresin uzaklığına ve konumuna göre inceleme yaparak kaç kişinin çalışacağını, hangi büyüklükte araç tahsis edileceğini belirleyerek maliyeti de içeren bir taşınma raporu hazırlıyorlar. Anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanıyor ve belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlıyoruz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizden

Hekimoğlu nakliyat olarak donanımlı ve her büyüklükte araçlara,  kaliteli ambalaj ve paketleme ekipmanlarına ve işinde deneyimli uzman ekibe sahibiz. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizde beyaz eşyadan, elektrikli ev aletlerine, mobilya takımları, tekstil ürünleri, antika ve elektronik aletlere kadar her eşyanın türüne uygun ambalaj kullanmaktayız. Eşya ve mobilyaların gerekli demontajları ve yerinde yeniden kurulumlarını güvenli bir şekilde yapıyor, kırılacak, çizilecek eşyaları koruma altına alıyoruz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizi gerçekleştirirken müşterilerimizin ve eşyalarının güvenliği bizim önceliğimizdir. Bunun için eşyaları değerinden daha yüksek değerde sigortalatarak güvence altına alıyoruz.

Hekimoğlu Nakliyat olarak her büyüklükte, donanımlı araçlarımızın bulunduğu oldukça zengin araç parkurumuz bulunmaktadır.  Ayrıca asansörlü taşıma sistemimiz ile yüksek katlara kolay ve güvenli bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlamaktayız. Dar koridorlardan ve kapılardan eşya taşınması eşyalara zarar verebilmektedir. Böyle durumlarda dileyen müşterilerimiz asansörlü taşıma sistemimizi tercih edebilmektedirler. Gerekliliği konusunda ekspertizlerimiz müşterilerimizi bilgilendirmektedir.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz için bizi 7/24 arayabilirsiniz.  444 6 432 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan 0216 459 07 95 ve 0216 442 38 95 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilir,  adresine mail gönderebilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede yanıt vermekte, ücretsiz ekspertiz hizmetimizi ayağınıza getirmekteyiz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyor ve profesyonel bir firma arıyorsanız Hekimoğlu Nakliyat 40 yıla varan deneyimi ve profesyonel hizmet anlayış ile yanınızdadır.

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç