Menü Kapat

Maltepe evden eve nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat her zaman kaliteli bir taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Müşterilerimize özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca evden eve nakliye, ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi alanlarda da faaliyet yürütülmektedir. Maltepe nakliye şirketimiz Maltepe’nın tüm ilçe ve semtlerine araç desteği sunmaktadır. Eşyaların tamamı alanında uzman olan ekiplerimiz tarafından paketlenmektedir. Mobilyaların, beyaz eşyaların zarar görmemesi için tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Ayrıca parça eşyalar Maltepe başta olmak üzere 81 ilin tamamına gönderilmektedir. Maltepe nakliyat firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak için tamamen ücretsiz bir şekilde montaj ve demontaj desteği vermektedir. Bu sayede taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliye  firmaları tercihinde dikkatli olunması gerekmektedir. Çünkü her firma aynı hizmet kalitesi ile faaliyet göstermemektedir. Bu nedenle de müşterilerimizin nakliyecileri iyi bir şekilde araştırması gerekmektedir. Firmamız 1+1, 2+1 gibi daireleri profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Öncellikle mobilyalar, beyaz eşyalar ve koltuk takımları dikkatli bir şekilde paketlenmektedir. Daha sonra ise yükleme işlemlerine başlanmaktadır. Maltepe evden eve nakliyat şirketimiz yüksek katlı binalarda yer alan dairelerin daha kolay bir şekilde taşınılmasını sağlamak adına asansör sistemleri temin etmektedir. Bu sistemler sayesinde hem eşyaların zarar görme riski azalmakta hem de müşterilerimiz daha güvenli bir hizmet almaktadır. Maltepe nakliyat şirketimiz ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi hizmetleri de profesyonel bir şekilde vermektedir.

Maltepe Kurumsal Taşımacılık

Maltepe kurumsal taşımacılık hizmetleri sayesinde şirketlerde, ofislerde ve bankalarda bulunan eşyalar kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Firmamız tüm adreslere aynı gün içerisinde sigortalı araç modelleri yönlendirmektedir. Bu sayede taşıma işlemleri çok daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Maltepe kurumsal taşımacılık araçları tonlarca eşyayı tek seferde nakil edebilme kapasitesine sahiptir. Ayrıca tüm araç modellerimiz KL3 belgeli olmakla beraber şehirler arası nakliye hizmetlerinde de kullanılabilmektedir. Maltepe nakliyat kesinlikle teslimatları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gecikme yaşanması söz konusu değildir.

Maltepe Nakliyat Fiyatları

Maltepe nakliyat fiyatları hakkında net bilgiler verilebilmesi için eşyaların incelenmesi gerekmektedir. Firmamız istenilen adreslere ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hekimoğlu nakliyat 1997 den beri maltepe ptt pasajında evden eve nakliyat hizmetine başladı yıllardır maltepe bölgesinde kaliteli ev , ofis taşıma hizmeti vermekteyiz . Maltepe Hekimoğlu nakliyatta hizmet almak için sizlere bir telefon kadar yakınız biz firma olarak tüm eşyalarınızn sigorta poliçesini yaparak sizin eşyalarınıza göre araç ve eleman göndermekteyiz . Maltepe ofis taşımada öncü firma olarak iso belgemizi almaya hak kazandık  .

 

Hekimoğlu maltepe evden eve nakliyat olarak sizlere söz verdiği gibi ev ve ofis nakliyesin uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz ..

MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYE

İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Maltepe’de de Hekimoğlu Nakliyat olarak profesyonel taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Maltepe evden eve nakliyat hizmetimiz ile İstanbul şehir içi ve dışına evinizi sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Uygun fiyat politikamız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Maltepe evden eve nakliyat hizmetimiz öncesi ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınmanın nasıl ve ne kadar bir maliyete yapılacağını belirliyor ve müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Ekspertizlerimiz eşyaların türünü ve miktarını yerinde değerlendirerek ne tür araç kullanılacağını, kaç personel çalışacağını ve kullanılacak ambalaj malzemelerinin türünü, miktarını belirliyorlar. Böylelikle işin maliyet kısmı da ortaya çıkmış oluyor. Ekspertiz hizmetinin bir başka önemi de taşınmanın planlanması ve kötü sürprizlerle karşılaşma ihtimalinin ortadan kalkmasıdır. Maltepe evden eve nakliyat hizmetimiz için sunduğumuz ekspertiz raporunda belirttiğimiz şartlar taşınma sürecinde geçerli olup, ek ücret talebi ya da eksik bir iş yapılmamaktadır.

Maltepe evden eve nakliyat hizmetimiz için müşterilerimizin onayı olduğu takdirde yani anlaşma sağlandığında öncelikle yazılı sözleşme yapıyor ve karşılıklı imzalayarak taşınma sürecini başlatıyoruz. Her şeyden önce bir yuva taşımanın önemini ve o yuvanın mahremiyetine saygıyı temel görevimiz kabul etmekte ve güvenli bir şekilde taşınma işlemini hedeflemekteyiz.

Maltepe evden eve nakliyat hizmetimiz için tahsis ettiğimiz araçlarımız farklı eşya tiplerine göre büyüklük ve donanımlıdırlar. Asansörlü taşıma sistemlerimiz ve donanımlı araçlarımızla oldukça zengin araç parkuruna sahibiz.

evden eve nakliyat
MALTEPE evden eve nakliyat , Maltepe nakliye firması , Maltepe taşımacılık , Maltepe ofis nakliyesi

Personelimiz işinin ehli, güvenilir, deneyimli kişilerdir. Mobilyaların montaj ve demontaj işleri, tesisat işleri, taşıma ve yerleştirme işleri konusunun uzmanı kişiler tarafından yapılmaktadır. Maltepe evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında tüm ekibimiz planlı, dikkatli ve seri bir şekilde görevlerini yerine getirmekte ve olabildiğince kısa sürede işi tamamlamaktadırlar.

Maltepe evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında eşyaların güvenliği için taşımacılık sigortası yapıyoruz. Ayrıca tüm eşyaları türüne uygun ambalajlara sararak kolileri etiketliyor ve yeni adrese taşındıklarında kolayca gruplar halinde yerleştiriyoruz.

Maltepe hizmetlerimizde en kısa sürede hızlı ve güvenli bir şekilde yararlanmak için yapmanız gereken aşamalardan biri hemen bizimle iletişime geçerek bizlerden hizmet almanızdır. Firmamız siz değerli müşterilerimizi her zaman alanında uzman kadroları ile hizmetlerini sorunsuz bir şekilde hizmet vermek ve verdiği hizmetleri de sonuna kadar en iyi şekilde hizmetlendirmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlerde hemen arayınız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç