Nakliye Taşıma Fiyatları

Hekimoğlu nakliyat, kurumsal

Hekimoğlu nakliyat, kurumsal hizmet anlayışı, deneyimli kadrosu ve profesyonel iş anlayışı ile evden eve, ofisten ofise taşınma hizmetleri sunmaktadır. Yerel ve şehirlerarası hizmet veren firmamız sizlere en uygun şekilde kaliteli hizmet sunmaktadır. Uzak mesafe veya yakın mesafe ne olursa olsun ulaşım hizmeti veriyoruz. Beşiktaş evden eve nakliyat işleriniz için bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Nakliye taşıma fiyatları yük ve eşya sayısına göre farklılık göstermektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daireler farklı fiyatlar ile nakil edilmektedir. Hekimoğlu taşımacılık firmamız ise müşterilerini memnun edebilmek adına ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Tüm eşyalar istenilen adreslere kadar götürülmektedir. Ayrıca paketleme, sökme ve montaj gibi işlemler de bünyemiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakliye taşıma fiyatları kadar önemli olan bir diğer nokta ise firmaların sunmuş olduğu hizmet kalitesidir. Zira ucuz bir hizmet alayım derken eşyalarınıza zarar gelebilmektedir. Bu zararlar ise müşterilerimiz açısından oldukça büyüktür. Firmamız hem ekonomik hem de güvenli bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Eşyaların zarar görmemesi veya deforme olmaması için tüm önlemler alınmaktadır.

Evden Eve Nakliye Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Evden eve nakliye fiyatları hesaplanırken genel olarak binaların yüksekliği, dairelerin büyüklüğü ve taşıma güzergahı göz önünde bulundurulmaktadır. Yine söz konusu fiyatlar kamyon km başı üzerinden de hesaplanmaktadır. Ayrıca hizmet içeriği de bu nokta da oldukça önemlidir. Firmamız anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliye fiyatları hizmet şekline göre farklılık göstermektedir. Örneğin bazı müşterilerimiz paketleme işlemlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bu gibi durumlar da işçilik ücretleri büyük oranda düşmektedir. Nakliye taşıma fiyatları yüklerin fiziki özelliklerine göre de değişmektedir. Ev mobilyaları, depo yükleri ve ambar yükleri farklı ücret hesaplamalarına tabi tutulmaktadır. Ancak Hekimoğlu her zaman ekonomik bir taşıma desteği sağlamaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Firmamız asansörlü taşımacılık fiyatları için müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Tek taraflı ve çift taraflı asansörlü nakliye hizmeti çok cuzi rakamlar ile verilmektedir. Ayrıca söz konusu asansör sistemleri firmamızın Nakliye taşıma fiyatlarıkendi bünyesine aittir. Kesinlikle herhangi bir kiralama söz konusu değildir. Şehirlerarası asansörlü nakliye fiyatlarımız hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Nakliye taşıma fiyatları bölgeden bölgeye göre de değişkenlik göstermektedir. Ancak İstanbul piyasasının en ucuz hizmeti Hekimoğlu tarafından verilmektedir. Tüm ilçelere asansörlü ev taşıma, parça eşya taşıma, banka ve rezidans taşıma gibi hizmetler sağlanmaktadır. Hekimoğlu nakliye bünyesinde bulunan asansör sistemleri günümüz teknolojisin de dizayn edilmiştir.

Nakliye Taşıma Fiyatları

Her firmanın hizmet anlayışı farklıdır. Bu farklılık taşıma fiyatlarına da yansımaktadır. Müşterilerimiz ise Hekimoğlu güvencesi ile eşyalarını taşıyarak hem güvenli hem de ucuz bir hizmete sahip olmaktadır. Firmamız kapalı kasa kamyon ve kamyonet gibi farklı araçlara sahiptir. Bu araçlar ile 4+1 gibi büyük daireler bile tek sefer de nakil edilmektedir. Nakliye taşıma fiyatları ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan kamyonlarımız ile yüzde 50 oranın da düşürülmektedir. Ayrıca şehirlerarası taşımacılık ve şehir içi taşımacılık hizmetleri için kapalı kasa tır desteği sağlanmaktadır. Detaylı fiyat bilgisi almak için sizde hemen evden eve nakliyat firmamızı arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanıtım Video
Site Haritası

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç