Ofis Taşıma

Ofis taşıma hizmetleri profesyonel bir şekilde verilmektedir. Firmamız çalışma alanların da bulunan tüm eşyaları kapalı kasa araçlar ile istenilen adreslere götürmektedir. Özellikle de şirket ve küçük bürolara uygun depolama alanlarına sahip olan araçlar tahsis edilmektediir. Firmamız ofis taşıma öncesinde masaları, deri koltukları, mobilyaları sökmekte ve ardından paketlemektedir. Paketleme işlemleri kat kat yapıldığıı için eşyaların zarar görme rskleri ortadan kaldırılmaktadır. Ardında yükleme süreci başlatılmakta ve tüm eşyalar düzenli bir şekilde araca yerleştirilmektedir. En ufak bir mobilyanın bile deforme olması söz konusu değildir. Zira evden eve nakliyat şirketimiz taşşıma güvenliğine ayrı bir önem vermmektedir.

İstanbul Ofis Nakliye

İstanbul ofis nakliye hizmetleri uzman personellerimiz tarafında verilmektedir. Sökme, montaj ve taşıma gibi işlemlerin tamamı bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan tüm ilçelere anlık ekspertiz desteği sağlanmaktadır. İstanbul ofis nakliye adı alptında büro taşıma, emlak taşıma, şirket ve holding taşıma gibi hizmetler de sunulmaktadır. Yüksek katlı şirketler için ise asansör sistemleri temin edilmektedir. Bu sistemler sayesin de taşıma süreci kısalmakta ve eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız şehirler arası ofis taşıma noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. İstanbul’dan Ankara’ya, Antep, Muğla ve Bursa gibi illere de nakliyat hizmeti sağlanmaktadır.

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları

Ofis nakliye hizmetleri kurumsal bir mantık ile verilmelidir. Taşıma işlemlerin de kullanılan araç modellerinin K3 belgesine sahip olmaları gerekmektedir. İstanbul ofis nakliye şirketimizin tüm araç modellerin de bahsi geçen belge bulunmaktadır. Yine eşyaların tamamı siigortalandıktan sonra taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Ayrıca ofis nakliye fiirmaları arasında en profesyonel hizmet bünyemiz tarafından sağlanmaktadır. Hallılar, avizeler, kapılar ve raf sistemleri dört dörtlük bir şekilde monte edilmektedir. İstanbul ofis taşıma firmaları olarak her zaman hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle de gerek fiyat politikamız gerekse teslimat sürelerimiz bekllentileri karşılamaktadır.

Ofis Nakliye Fiyatları

Ofis nakliye ücretleri, çalışma alanlarında bulunan yük miktarına göre farklılık göstermektedir. Hekimooğlu taşımacılık şirketimiz kar marjını düşük tutarak ek-onomik bir ofis nakliye hizmeti vermektedir. Çok katlı şirketlere özel yüzde 20’lik bir indirim gerçekleştirilmektedir. Ambalajlama veya montaj çalışmaları içinde ekstra bir ücret istenmemektedir. Ofis nakliye fiyatlları hakkında net bilgiler almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Hemen ARA