Atalar Mah. Halitpaşa Cad., No: 53/A Kartal/İstanbul
tr

Ofis Taşıma Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

11.03.2021
180
Ofis Taşıma Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofis Taşıma Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofis taşıma firması olarak İstanbul’da en çok tercih edilen Hekimoğlu Nakliyat olarak, Ofis taşımacılığı yapan firma seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri sizin için derledik. Çalışma hayatında önemli bir yere sahip olan ofisler, uzun dönem mesailer nedeni ile hayatımızın uzunca bölümünün geçtiği alanlardan biridir. Fakat iş büyütme ya da küçültme gibi çeşitli nedenlerden dolayı ofislerin taşınması gerekebilir. Bu iş için ofis taşıma firması olarak hizmet veren firmalardan destek alınması gerekmektedir. Bu taşıma işi de profesyonel ofis taşıma hizmeti verilen firmalar tarafından yapılmalıdır. Peki ofis taşıyacak olan firmalar, profesyonel ofis taşıma firması seçerken nelere dikkat etmelidir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları içinde en prestijlisi olan firma olarak biz de yazımızda bu konuya açıklık getirmeye çalışacağız.

Ofis Taşıma Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofis Taşıma Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Profesyonel Ofis Taşıma Firması Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis taşıma hizmeti özenle yapılan detaylı bir planlamaya göre gerçekleşmelidir. Hem işler aksamadan hem de kısa sürede tüm eşyalar herhangi bir zarara sebebiyet verilmeden  taşınmalıdır. Bu bilgiler ışığında genel olarak dikkat edilmesi gereken hususlar ise;

  • Profesyonel iş hayatı her hangi bir nedenden dolayı aksamamalıdır. Ofis taşıma hizmeti de iş hayatını aksatmamalıdır. Bu nedenle bu iş; gün, saat, taşıma şekli, taşıma süresi gibi tüm hususları detaylı bir plana göre belirleyen bir taşıma firması tarafından gerçekleştirilmelidir.
  • Bir ofiste yapılan işin özelliklerine göre önemli evraklar ve eşyalar bulunmaktadır. Masa üstü ve diz üstü bilgisayarlar, fotokopi makinesi gibi eşyaların kaybolmaması ve zarar görmemesi için taşınırken özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli önlemleri alacak bir firma ile anlaşılmasına önem verilmelidir.
  • Taşınması gereken değerli ofis eşyaları uygun ambalaj ve kutular yardımıyla özenle paketlenmelidir. Eşyalar yeni ofiste hangi odaya ya da hangi bölüme taşınacaksa ona uygun bir etiketleme yapılmalıdır. Demonte edilmesi gereken eşyalar, uzman ustalar yardımıyla tekrar birleştirilmek üzere ayrılmalı ve uygun naylonlarla paketlenmelidir.
  • Ofis taşıma hizmeti için ayrıca verilecek olan hizmetin özelliklerine uygun araç seçimine özen gösteren bir firma tercih edilmelidir. Yani tüm ofisteki eşyaları özenle taşımaya uygun araç seçimine dikkat edilmelidir.
  • Nakliye hizmetinde dikkat edilmesi gereken diğer bir konu da personeldir. Deneyimli ve yeteri sayıda personelle çalışan bir firma seçilmelidir.
  • Fiyat konusunda da piyasaya göre bir seçim yapılmasına önem gösterilmelidir. Ucuz bir maliyet için yola çıktığınızda deneyimsiz bir firma tercih ederseniz nakliye ücretinin yanın da ofis malzemelerinizi de yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum ayrıca işinizin de aksamasına sebebiyet verebilir.

Yukarıdaki bahsedilen hususlara göre ofis malzemelerinin taşınması sizleri ek bir maliyetten kurtararak pratik ve hızlı bir taşıma hizmetinden yararlanmanızı sağlayacaktır. Bu durum da işlerinizin aksamadan devamlılığını sağlayacaktır.

İstanbul'da En İyi Ofis Taşıma Firması

İstanbul’da En İyi Ofis Taşıma Firması

Kaliteli ve Güvenli Ofis Taşıma Şirketi Hizmet Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Ofis taşıma hizmeti yukarıda belirtiğimiz hususlar göz önünde bulundurularak yerine getirilmelidir. Ofis taşımacılığı hizmetinden yararlanmak isteyen firmalar da bu hususları göz önünde bulundurarak  profesyonel ofis taşıma firması ile anlaşmalıdır. Evden eve nakliyat konusunda ekonomik çözümler sunan Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat olarak yukarıdaki hususlara ve iş sağlığı standartlarına harfiyen uyarak profesyonel ekibimiz ile ofis taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Ofis taşıma firması olarak nakliyat fiyatları ise; gidilecek mesafe, taşıma hizmetinin gerçekleşeceği bina, işin özelikleri gibi belirli hususlar göz önünde bulundurularak uygun bir fiyat politikasına göre belirlenmektedir. Siz de fiyat teklifi almak ve hizmet detaylarını öğrenmek için 0 216 459 07 95 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Bizi Facebook‘ta da takip edin!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonBİZİ ARA
×