Atalar Mah. Halitpaşa Cad., No: 53/A Kartal/İstanbul
tr

Ofis Taşıma Firması Tavsiye

02.03.2021
260
Ofis Taşıma Firması Tavsiye

Ofis Taşıma Firması Tavsiye

Ofis taşıma firması tavsiye arayışında olanlar için Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat firması olarak ofis taşıma işlemlerinde de hizmet vermekteyiz. Ofis taşıma işlemi profesyonel bir taşıma süreci olacak şekilde yürütülmelidir. Kurumsal bir firma olarak, ofis taşıma işlemini profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Ofis taşıma hizmeti, her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından yürütülmektedir. Ofis içerisinde bulunan eşyaların kapasitesi dahilinde depolama alanı yetecek şekilde araçlar tahsis etmekteyiz. Profesyonel ofis taşıma işleminin, K3 belgesine sahip nakliye araçları ile yapılması gerekmektedir. Bünyemizde bulunan her aracın K3 belgesi bulunmaktadır. Firmamızın farklı depolama kapasitesine sahip araçları bulunmakla beraber, küçük ve büyük fark etmeksizin her türlü ofis taşıma işini gerçekleştirmekteyiz.

Ofis taşıma firması tavsiye

Ofis taşıma firması tavsiye

İstanbul içinde her noktaya ofis taşıma işini gerçekleştirmekteyiz. Şehirlerarası ofis taşıma olarak da İstanbul’dan Bursa, Muğla, Ankara ve Gaziantep gibi illere taşıma işlemi yapmaktayız. Ofis kapasitesine göre İstanbul içi 1 iş günü içinde taşıma işlemini sağlamaktayız. Çok katlı ofisler, dar merdivenler ve asansör problemi olan ofisler için asansörlü taşıma sistemi ile kolaylıkla eşyaların araca taşınmasını sağlamaktayız. İstanbul’da ofis taşıma firması tavsiye firma olarak, ofis içerisindeki tüm eşyaları kapalı kasa araçlar kullanarak istenilen noktaya ulaştırmaktayız. Ofis içerisindeki her ürünün demontaj ve paketleme işlemi, bu alanda uzman çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde ulaştırdığımız noktada, ofis eşyalarının montaj işlemlerini çalışanlarımız yapmaktadır.

Ofis taşıma esnasında paketleme

Ofis taşıma esnasında paketleme

Güvenli ve Kolay Ofis Taşıma

Ofis taşıma firması tavsiye arayan ve güvenli ve kolay ofis taşıma arayışında olanlar için İstanbul evden eve nakliyat firması olarak en çok tavsiye edilen firmamız kurumsal bir şekilde ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Ofis taşıma transfer nakliyat işlerini en güvenilir ve kolay şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ofisinizde bulunan her eşyanın, bu alanda eğitim almış çalışanlarımız tarafından sökme ve paketleme işlemleri yapılır. Mobilyalar, masalar, koltuklar özenle sökülüp, kaliteli malzemeler ile paketlenir. Kullanılan paket malzemeleri 1. sınıf malzemeden olup her bir ürün için fazlasıyla kullanılarak paketleme işlemi yapılır. Yapılan paketleme işlemi, en güvenli şekilde eşyalarınızı korumaktadır. Bu sayede eşyalarınızda çizik, kırılma, yırtılma ve deforme problemleri asla görülmez. Güvenli bir şekilde paketlenen eşyalar uygun depolama alanına sahip araçlara yüklenir. Dar merdivenler, asansör sorunu olan binalar ve yüksek katlar için asansörlü taşıma sistemi kullanılır. Eşyalarınız bu sayede asla zarar görmeden güvenli bir şekilde araçlara taşınır.

Tanıtım Filmimizi İzleyin, Öyle Karar Verin

Ofis taşıma işlemleri olarak; büro taşıma, emlak ofisi taşıma, şirket ve holding taşıma işlerini yürütmekteyiz. Ofis kapasitesine bağlı olarak taşıma süresi değişiklik gösterebilir. Hızlı ve güvenilir taşımanın yanı sıra seri bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz noktaya ulaştırmaktayız. Bu yüzden de ofis taşıma şirketi olarak sıklıkla tavsiye ediliyoruz. Avizeler, kapılar, halılar, raflar, masalar bizler tarafından söküldükten sonra götürdüğümüz yerde de aynı şekilde kurulumunu yapmaktayız. Ofis taşıma işlemlerinde, ofis eşyalarınız tümü sigortalanmaktadır. Böylece eşyalarınız garantiye alınmış olur. İstanbul’da en çok tavsiye edilen ofis taşıma şirketi tavsiye olan kurumsal bir firma ile çalışma avantajı ile asla mağduriyet yaşamazsınız.

İstanbul’da En Çok Ofis Taşıma Firması Tavsiye Edilen Hekimoğlu Hakkında

Firma olarak yıllardır eşya taşıma sektörünün içindeyiz ve gerekli tecrübeye sahibiz. Kurumsal bir firma olarak eşyalarınız bizler ile güvence altındadır. Tüm çalışanlarımız alanında uzman kişiler olup gerekli eğitimleri alarak bu işi yapmaktadırlar. Gerekli demontaj, paketleme ve montaj işlemleri çalışanlarımız tarafından yapılır. Demontaj, paketleme ve montaj hizmetleri için ekstra ücret ödemezsiniz. Eşyalarınız sigortalanıp o şekilde taşıma, nakliye işlemi gerçekleşir. Ofis taşıma işleminin haricinde evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma işlemleri de yapılır. Şehir içi ve şehirlerarası olacak şekilde hizmet vermekteyiz. Ofis taşıma firması tavsiye olarak en çok adı geçen ve uygun fiyat ve kaliteli hizmetlerden yararlanmak için 0 216 459 07 95 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da ofis taşıma şirketi olarak en çok tavsiye edilen Hekimoğlu’nu Facebook‘ta da takip edin!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonBİZİ ARA
×