Atalar Mah. Halitpaşa Cad., No: 53/A Kartal/İstanbul
tr

Ofis Taşıma

13.06.2013
3.112
Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Hizmeti

Birçok hizmetin yürütüldüğü ofislerin bazı durumlarda farklı bir yere taşınması ya da boşaltılması gerekebilir. Ofis taşıma şirketlerinden bu konuda destek alarak şehir içi ya da şehirler arası olacak şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken çok sayıda detay var. Hukuki anlamda saklama zorunluluğu olan ya da imza içeren belgelerin kaybolması, iş hayatınızla ilgili bir takım sıkıntılar yaşamanıza yol açabilir. Bu nedenle önemli evraklarınızı kendi özel aracınızla taşımanız ya da korunaklı bir şekilde paketlemeniz tavsiye edilir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise bilgisayarlarınızın yeterince güvenli bir şekilde paketlenip paketlenmediğidir. Uygun olan ambalaj malzemeleri ile elektronik eşyalarınız sarılmadığı takdirde ciddi hasarlar ortaya çıkabilir. Ofis taşımacılığında profesyonel bir yaklaşım benimseyen firmamızı tercih etmeniz halinde bu sorunları yaşamadan yeni adresinize eşyalarınızı ulaştırabilirsiniz.

Ofisten Ofise Taşıma

Uygun kirası nedeniyle, hizmet sunduğunuz kişilerin daha kolay ulaşabileceği bir güzergahta olduğu için ya da tamamen farklı sebeplerle ofis değişikliği yapabilirsiniz. Bu süreçte alanında deneyimli firmamızdan destek almanız halinde yeni iş yerinizde düzeninizi kısa sürede kurabilir; çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eşyalarınızın hasarsız bir şekilde yeni adresinize ulaşması için en son teknoloji yöntemlerden yararlanılır. Ofis taşıma İstanbul ve farklı bir şehir olacak şekilde gerçekleştirilebilir. Yeni iş yeriniz eğer yüksek katlarda ise asansörlü nakliye aracından yararlanılır. Alt katlarda olan ofisler için ekibimiz, özenle eşyalarınızı taşır. Sökülen dolapların, masaların ve çekmecelerin kısa sürede montajı tamamlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmeti

20 yılı aşkın deneyimi ve tecrübesiyle en iyi hizmeti sunan Hekimoğlu Nakliyat, kurumsal ofis nakliye için en doğru tercihtir. Sizlere sunduğumuz avantajlardan bazıları şunlardır:

  • Gerekli belgelere sahip ve yeterince deneyimli olan şoförlerimiz, araçlarımızı trafik kurallarına riayet ederek kullanır. Bu sayede, meydana gelecek sarsıntıların eşyalarınıza zarar vermesi engellenir.
  • Gökdelen gibi yapılarda bulunan bir ofisiniz varsa asansörlü taşıma yapılmadan önce çevrede gereken tüm tedbirler alınır.
  • Taşınması gereken çok sayıda eşya olduğunda, personel sayısı uygun şekilde artırılır.
  • Şehir dışına yapılacak taşıma işlemlerinde güneş ışığından maksimum seviyede faydalanmak için zaman planlaması titizlikle yapılarak belirlenen saate kesinlikle uyulur.
  • Nakliye araçlarımızda; sağlam ve büyük yapıda olan eşyalar altta, ufak koliler üstte olacak şekilde istifleme yapılır.
  • Yeni iş yerinize ulaşan ekibimiz, kısa sürede eşyaların eksiksiz ve hasarsız şekilde uygun yerlere yerleştirilmesini sağlar.
  • Ofis taşıma hizmeti sırasında eşyalarınızda herhangi bir zarar meydana gelmesi halinde sigorta kapsamında zararınız telafi edilir.

Ofis Taşıma Fiyatları

Ayrıcalıklı bir hizmetten herkes yararlanabilsin diye ofis taşıma fiyatlarında en uygun seçenekler sunulur. Bu sayede yeni bir iş kurarken kiralama, vergi gibi çok sayıda giderin yanı sıra yüksek nakliye masraflarına da katlanmak zorunda kalmazsınız. Siz, diğer işlerinize odaklanırken ekibimiz taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde yürütür. Fiyatın belirlenmesinde; eşyanın çokluğu, taşınılacak yerin uzaklığı, ofisinizin bulunduğu kat gibi farklı detaylar etkilidir. Yapılan incelemeler sonucu, size en optimum seviyede olacak şekilde fiyat teklifi yapılır. Karşılıklı anlaşmaya varıldıktan sonra ekibimiz, belirlenen gün ve saatte adresinize ulaşır. Paketlemeyi kendiniz yapsanız bile çalışanlarımız, kolilerin sağlam ve dayanıklı bir şekilde kapatıldığından emin olmak için kontrollerini yapar. Her şey hazır olduktan sonra ofis nakliye hizmetinde yükleme aşamasına geçilir. Siz de ofis ve büro taşımacılığı hizmetimizden yararlanarak iş hayatınıza çok fazla ara vermeden yeni yerinize daha hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonBİZİ ARA
×