İstanbul Ofis Taşıma Hekimoğlu Nakliyat

Bize Ulaşın

İstanbul Ofis Taşıma Hekimoğlu Nakliyat

OFİS TAŞIMA HEKİMOĞLU 0532 490 88 43

Ofis taşıma hizmetleri profesyonel bir şekilde verilmektedir. Firmamız çalışma alanların da bulunan tüm eşyaları kapalı kasa araçlar ile istenilen adreslere götürmektedir. Özellikle de şirket ve küçük bürolara uygun depolama alanlarına sahip olan araçlar tahsis edilmektediir.

Firmamız ofis taşıma öncesinde masaları, deri koltukları, mobilyaları sökmekte ve ardından paketlemektedir. Paketleme işlemleri kat kat yapıldığıı için eşyaların zarar görme rskleri ortadan kaldırılmaktadır.

Ardında yükleme süreci başlatılmakta ve tüm eşyalar düzenli bir şekilde araca yerleştirilmektedir.

En ufak bir mobilyanın bile deforme olması söz konusu değildir. Zira evden eve nakliyat şirketimiz taşşıma güvenliğine ayrı bir önem vermmektedir.

İstanbul Ofis Nakliye

İstanbul ofis nakliye hizmetleri uzman personellerimiz tarafında verilmektedir. Sökme, montaj ve taşıma gibi işlemlerin tamamı bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan tüm ilçelere anlık ekspertiz desteği sağlanmaktadır.

İstanbul ofis nakliye adı altında büro taşıma, emlak taşıma, şirket ve holding taşıma gibi hizmetler de sunulmaktadır. Yüksek katlı şirketler için ise asansör sistemleri temin edilmektedir. Bu sistemler sayesin de taşıma süreci kısalmakta ve eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız şehirler arası ofis taşıma noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. İstanbul’dan Ankara’ya, Antep, Muğla ve Bursa gibi illere de nakliyat hizmeti sağlanmaktadır.

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları

Ofis nakliye hizmetleri kurumsal bir mantık ile verilmelidir. Taşıma işlemlerin de kullanılan araç modellerinin K3 belgesine sahip olmaları gerekmektedir. İstanbul ofis nakliye şirketimizin tüm araç modellerin de bahsi geçen belge bulunmaktadır.

Yine eşyaların tamamı siigortalandıktan sonra taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Ayrıca ofis nakliye fiirmaları arasında en profesyonel hizmet bünyemiz tarafından sağlanmaktadır. Hallılar, avizeler, kapılar ve raf sistemleri dört dörtlük bir şekilde monte edilmektedir.

İstanbul ofis taşıma firmaları olarak her zaman hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle de gerek fiyat politikamız gerekse teslimat sürelerimiz bekllentileri karşılamaktadır.

Ofis Nakliye Fiyatları

Ofis nakliye ücretleri, çalışma alanlarında bulunan yük miktarına göre farklılık göstermektedir. Hekimooğlu taşımacılık şirketimiz kar marjını düşük tutarak ek-onomik bir ofis nakliye hizmeti vermektedir. Çok katlı şirketlere özel yüzde 20’lik bir indirim gerçekleştirilmektedir. Ambalajlama veya montaj çalışmaları içinde ekstra bir ücret istenmemektedir. Ofis nakliye fiyatlları hakkında net bilgiler almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hekimoğlu EV OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ

Hekimoğlu ofis taşıma hizmetleri, İstanbul’un tüm ilçe ve semtleri için geçerlidir. Firmamız şirketlerde, fabrikalarda veya kurumsal alanlarda bulunan tüm eşyaları profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürmektedir. Taşıma işlemleri ise sadece teknolojik araç modelleri ile gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca eşyaların zarar görmemesi veya deforme olmaması içinde her türlü önlem alınmaktadır. Hekimoğlu ofis taşıma personelleri, deri koltuklar başta olmak üzere bürolarda bulunan tüm mobilyaları kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Yine söküm ve montaj uygulamaları sırasında da eşyaların zarar görmesi engellenmektedir.

Firmamız taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamak için sigortalı nakliye desteği sunmaktadır Yeni tüm eşyalar anlaşmalı kasko şirketleri tarafından sigortalanmakta ve müşterilerimize teminat verilmektedir.

Hekimoğlu ofis nakliye

Hekimoğlu ofis nakliye talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Firmamız taşıma işlemlerini de maksimum 1 iş günü içerisinde tamamlamaktadır.

Özellikle de büyük şirketler, çok katlı binalar için de asansörlü ofis taşıma hizmeti verilmektedir. Bu sayede taşıma işlemleri daha kolay ve seri bir şekilde tamamlanmaktadır. Hekimoğlu ofis nakliye ekipleri, müşterilerden gelen talepleri de değerlendirmektedir.

Ayrıca raf sistemlerinin ve diğer mobilyaların montaj yerleri yine müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir. Hekimoğlu ofis taşıma firmamız kesinlikle müşterilerini mağdur etmemektedir.

Gerek fiyat gerekse süre noktasında mümkün mertebe en kaliteli hizmet sunulmaktadır. Ayrıca asansörlü nakliye, evden eve nakliye ve parça eşya taşıma gibi tüm hizmetler ucuz fiyatlar ile verilmektedir.

Hekimoğlu OFİS TAŞIMA FİRMALARI

Taşıma sektöründe faaliyet gösteren firma sayısı oldukça fazladır. Ancak her zaman uzman bir firma ile çalışmak ürün sahiplerine avantaj sağlamaktadır. Hekimoğlu ofis taşıma ise 20 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir.

Dolasıyla da tüm yükler veya eşyalar bilimsek yöntemler ile işlem görmektedir. Ayrıca firmamız sadece uzman personeller ile hizmet vermektedir. Depolama alanları geniş olan kamyon ve kamyonet modellerimiz sayesinde komple şirket taşımacılığı noktasında da her türlü destek sunulmaktadır.

Hekimoğlu ofis nakliye fiyatları ise piyasa şartlarına göre oldukça daha ekonomik rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız eşya sayısı ne olursa olsun tüm müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir.

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç