Menü Kapat

Ortadağ evden eve nakliyat

Taşınmak hem masraflı hem de yorucu bir iştir. Özellikle ev taşımak çok daha gayret ve zaman ister. Eşyaların toplanması, paketlenmesi, taşınması, uygun araç bulma, taşıma personeli ayarlama derken hem zaman kaybedersiniz hem de güvenli bir taşınma işleminden uzaklaşmış olursunuz. Oysa ki tüm bunları bir arada gerçekleştirecek profesyonel bir firma ile anlaşmak eşyalarınızın güvenliği açısından çok daha mantıklıdır. Hekimoğlu Nakliyat olarak biz tüm bu hizmetleri 30 yılı aşkın süredir bir arada ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

evden eve nakliyatOrtadağ evden eve nakliyat hizmetlerimizle Ortadağ ve çevresinde taşınmak isteyen müşterilerimize sorunsuz taşınma imkanı sunuyoruz. İşimizi ev ve eşya taşımak olarak değil yuva taşımak hassasiyeti ile gerçekleştiriyoruz.

Ortadağ evden eve nakliyat hizmetimiz için bize gelen taleplerinize öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet sayesinde taşınmanın nasıl olacağı, maliyetinin ne kadar olacağı ekspertizlerimizin incelemeleri sonucunda rapor olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ekspertizlerimiz eşyalarınızın miktarını, türünü inceleyerek ne tür ve hangi büyüklükte araç kullanılacağını, kaç personel çalışacağını belirlemekteler. Eski ve yeni adreslerinizin durumunu inceleyerek en hesaplı taşınma teklifi sunmaktadırlar. Anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme yapılarak eşyalarınız taşımacılık sigortası kapsamına alınmakta ve Ortadağ evden eve nakliyat hizmeti başlatılmaktadır.

Ortadağ evden eve nakliyat hizmetini, uzman kadromuz, donanımlı ve farklı ebatlardaki araçlarımız ve özel paketleme ekipmanlarımız ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Personelimiz eşyaları toplamak, paketlemek ve taşımak yanı sıra mobilyaların montaj ve demontaj işlerini, elektrik ve su tesisat işlerini gerçekleştirmektedirler.

Ortadağ evden eve nakliyat hizmetimiz ile taşındığınız takdirde yeni evinize yorulmadan ve strese girmeden geçebilirsiniz. Sözleşme uyarınca tüm eşyalarınız yeni adresinize istediğiniz şekilde yerleştirilmekte ve eviniz içinde yaşanmaya hazır olarak teslim edilmektedir. Taşınma sırasında ve sonrasında herhangi bir ek ücret talebi kesinlikle olmamakta, sözleşmede belirtilen şekilde iş tamamlanmaktadır.

Ortadağ evden eve nakliyat ihtiyacınız için bizi aramanız ve talebinizi iletmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri personelimiz talebinizi ilgili birime iletmekte ve ilk fırsatta ekspertiz hizmeti verilmektedir.

Ortadağ evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız zarar görmeden, yorulup üzülmeden ve gereğinden fazla para harcamadan taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç