Ortadağ Evden Eve Nakliyat

Evimizi ya da iş yerimizi belli bir noktadan başka bir noktaya taşırken hepimiz bu noktada hassas davranırız. Kendi imkanlarımızla taşımamız mümkün değilse mutlaka işi alanında uzman bir nakliyat firmasına devrederiz. Bu noktada eğer yanlış bir taşıma firması tercih etmişseniz sıkıntılarınız başlıyor demektir.

İnsanın evi, içerisindeki eşyaları her şeydir ve sanki tüm hayatı o evin içinde saklıdır. O yüzden taşınma herkes için çok önemlidir. Hiçbir eşyamızın kaybolmasını ya da çalınmasını istemeyiz. İşte tam da bu nokta, taşınma esnasında en çok önem verdiğiniz şey güvenilir olmasıdır. Ortadağ evden eve nakliyat olarak en güvenilir şekilde eşyalarınızı taşıyarak, sizlere en üst seviyede hizmet kalitesi sunuyoruz. Dilerseniz yapmış olduğumuz işleri referanslarımızdan inceleyebilirsiniz.

Taşınma esnasında herkes sorunsuz bir hizmet ister. Eviniz taşınırken tabi ki uzman bir kadroyla çalışmak isteyeceksinizdir. Maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyalarınızın asla zarar görmesini istemezsiniz. Sizin için en iyi olanı istiyorsanız biz Ortadağ evden eve nakliyat olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Yapmış olduğumuz işin her zaman arkasında duruyoruz, çünkü nakliyat bizim işimiz. Uzman kadromuz ve donanımlı taşıma malzemelerimizle işimizi en kaliteli şekilde yapıyoruz.

Profesyonel taşıma hizmeti almak için kaliteyi uzaklarda aramayın Ortadağ evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçip, taşınmanın keyfini çıkartın.

Ortadag Evden Eve Nakliyat
Ortadağ Evden Eve Nakliyat 4

Ortadağ Evden Eve Nakliyat

Zamanı hiç yaşamamış saymak istesek sanırım en çok taşınma zamanlarımızı unutmak isteriz. Öyle yorucu ve bunaltıcıdır ki pişmanlıklar içerisinde boğulursunuz. Keşke bu firmayı değil de diğerini seçseydim, üç kuruş fazla verseydim vs. gibi kendinizle konuşmalarınız hiç bitmez. Aslında bunları yaşamadan da güvenin ve kaliteli hizmetin adresi olan Ortadağ evden eve nakliyat firmamızı tercih ederek bu dertlerden kurtulabilirsiniz. Evden eve taşıma işindeki başarımız her zaman ön planda olmuştur.

Ortadağ Evden Eve Nakliyat’ta Paketleme, Montaj ve Asansörlü Taşınma Ayrıcalığı

Ortadağ evden eve nakliyat olarak fiyatlarımıza paketleme, montaj ve asansör taşımacılığı imkanları dahildir. Hemen hemen herkesin bütçesine uygun fiyat listemiz bulunmaktadır. Hem hesaplı hem temiz çalışan nakliyat firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmaktadır. Gönül rahatlığıyla taşınacak eşyalarınızı bize güvenebilir ve sizlere taşınma kolaylığı sağlamamızla, streslerinizden kurtulup mutluluğunuzu yaşayabilirsiniz.

Ortadag Evden Eve Nakliyat
Ortadağ Evden Eve Nakliyat 5

Ortadağ Evden Eve Nakliyat

Taşınmanın tek iyi yanı, yeni bir ev yeni bir mahalle ve yeni insanlar tanımak olsa da eşyalarımızın zarar görmeden nasıl taşınılacağı çoğu zaman gece uykularımızı kaçırır. Tüm düzenimiz bozulur. Özellikle çok titiz ve düzenli iseniz etrafta parça parça kutulanmış dağınık görüntü sinirinizi bozabilir. Tüm bu yaşadığınız ruhani bunalımlarınıza Ortadağ evden eve nakliyat olarak son veriyoruz. Sorunsuz bir şekilde tüm eşyalarınıza siz elinizi bile sürmeden aldığımız şekilde montaj yapıyoruz. Siz sadece yeni evinizin düzenine kafa yormak harici bir şey düşünmek zorunda değilsiniz.

 

Ortadağ Evden Eve Nakliyat Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Ev veya ofisinizi taşımak için doğru yer arıyorsanız Ortadağ evden eve nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde;

 • Taşınma işleminin yapılacağı yeri yerinde görüp planma yapma,
 • Eşya yüküne göre araç büyüklüğünü ayarlama,
 • Taşınacak eşyaların sigorta değerini belirleme,
 • Eşyaların hasar görmemesi için bol ambalaj kullanımı,
 • Taşıma işini gerçekleştirecek olan ekibin alanında uzman olması,
 • Eşyaların taşınma durumuna göre personel sayısı belirlenmesi,
 • Kaliteli ve hesaplı nakliye işinin yapılması.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde yer almaktadır.

Ortadağ Evden Eve Nakliyat Firmasının Tercih Edilme Sebepleri

 • Müşteri memnuniyetinin çok olması,
 • Referanslarımızın oldukça fazla olması,
 • Taşınma işini belirtmiş olan gün ve saatte gerçekleştirilmesi,
 • Güler yüzlü personel hizmeti,
 • Eşyaların ambalajlanmasında hassasiyetli davranma neticesinde, sorunsuz taşınma,
 • Güvenilir ve sigortalı çalışma,
 • Nakliye personellerinin alanında uzman ve deneyimli olması,
 • Kaliteli ve hesaplı taşıma hizmeti sunması.

Ortadağ Evden Eve Nakliyat İletişim

Evinizin güvenli ellerde taşınmasını istiyorsanız, profesyonel hizmetin adı Ortadağ evden eve nakliyat ile tüm taşınma işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. İrtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçin, sizin ve aileniz için en uygun fiyatlarımızdan faydalanın. Güler yüzlü personellerimiz ile taşınmanın keyfini çıkartın.

Kaliteli, uygun fiyat ve güvenilir bir nakliye firması arıyorsanız, artık aramayı bırakın ve Ortadağ evden eve nakliyat firmamızın iletişim numaralarından bizlerle irtibata geçin. En iyi hizmet kalitesini yaşamanın tadını çıkarın. Taşınma işiniz bizimle emin ellerde, her zaman hizmetinizdeyiz ve bir telefon kadar yakınınızdayız.

Ortadağ Evden Eve Nakliyat Araçları

Nakliye hizmetlerinde taşıma araçları oldukça önemlidir. Sağlam bir taşıma işleminin olabilmesi için bu araçların teknolojik donanıma sahip olmaları gerekmektedir. Örneğin çok eşya olan bir taşıma işinde küçük araç kullanılırsa, eşyalar sıkıştırıldığı için hasar görecektir. Ortadağ evden eve nakliyat olarak bünyemizde bulunan araçlarımız, müşterilerimizin eşya kapasitesine göre belirlenmektedir. Böylece taşıma güvenliğini en üst düzeye çıkarmış oluyoruz.

Nakliyat firmamız taşınma esnasında araçtan kaynaklı herhangi bir sorun yaşanmaması için, taşıma araçlarını günlük ve haftalık olarak kontrolden geçirmektedir. Yüksek katlı binalar ve dar merdivenlerden kaynaklı durumlarda asansörlü araç yöntemini kullanmaktadır.

Ortadag Evden Eve Nakliyat
Ortadağ Evden Eve Nakliyat 6

Ortadağ Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Eğer taşınmak için kendinizi hazır hissetmiyorsanız, sizlere sunmuş olduğumuz imkanlardan sonra fikriniz değişecek. Sürekli gelişen ve yenileşen servis ağımızla eşyalarınızı;

 • Deneyimli uzman kadro ile güvenle,
 • Profesyonel hizmet anlayışı ile kaliteli,
 • Zamandan kazanabilmeniz için hızlı,
 • Maddi hasar riskine karşı sigortalı,
 • Nakliye için özel taşıma araçları avantajlı,
 • Eşyaların hasar görmemesi için özel paketleme malzeme kullanımı,
 • Asansörlü taşıma hizmetiyle, yüksek katlara kolaylıkla taşınma ayrıcalıklı,
 • Taşınma esnasındaki masraflarınızın yanında yüzünüzü güldürecek uygun fiyat özellikli,
 • Sizin istekleriniz doğrultusunda taşımaktayız.

Ortadağ Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ortadağ evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı taşımadan önce fiyatlandırma yapabilmemiz için bazı kıstasları göz önünde bulundurmaktayız. Bu kıstaslar;

 • Eşyaların azlığı ve ya çokluğu,
 • Taşınacak ve taşınılacak dairenin kaçıncı katta olduğu,
 • Binada asansör sistemin olup olmadığı,
 • Taşıma esnasındaki adreslerin mesafesi.

Taşınmayı bir kabus gibi görmekten artık vazgeçin ve Ortadağ evden eve nakliyat firmamızı arayarak cazip avantajlarımızdan faydalanmayı unutmayınız. Her zaman profesyonel hizmetle karşınızdayız.

Ortadağ Evden Eve Nakliyat

Taşınmak hem masraflı hem de yorucu bir iştir. Özellikle ev taşımak çok daha gayret ve zaman ister. Eşyaların toplanması, paketlenmesi, taşınması, uygun araç bulma, taşıma personeli ayarlama derken hem zaman kaybedersiniz hem de güvenli bir taşınma işleminden uzaklaşmış olursunuz. Oysa ki tüm bunları bir arada gerçekleştirecek profesyonel bir firma ile anlaşmak eşyalarınızın güvenliği açısından çok daha mantıklıdır. Hekimoğlu Nakliyat olarak biz tüm bu hizmetleri 30 yılı aşkın süredir bir arada ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz

Ortadağ evden eve nakliyat hizmetlerimizle Ortadağ ve çevresinde taşınmak isteyen müşterilerimize sorunsuz taşınma imkanı sunuyoruz. İşimizi ev ve eşya taşımak olarak değil yuva taşımak hassasiyeti ile gerçekleştiriyoruz.

Ortadağ evden eve nakliyat hizmetimiz için bize gelen taleplerinize öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet sayesinde taşınmanın nasıl olacağı, maliyetinin ne kadar olacağı ekspertizlerimizin incelemeleri sonucunda rapor olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ekspertizlerimiz eşyalarınızın miktarını, türünü inceleyerek ne tür ve hangi büyüklükte araç kullanılacağını, kaç personel çalışacağını belirlemekteler. Eski ve yeni adreslerinizin durumunu inceleyerek en hesaplı taşınma teklifi sunmaktadırlar. Anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme yapılarak eşyalarınız taşımacılık sigortası kapsamına alınmakta ve Ortadağ evden eve nakliyat hizmeti başlatılmaktadır.

Ortadağ evden eve nakliyat hizmetini, uzman kadromuz, donanımlı ve farklı ebatlardaki araçlarımız ve özel paketleme ekipmanlarımız ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Personelimiz eşyaları toplamak, paketlemek ve taşımak yanı sıra mobilyaların montaj ve demontaj işlerini, elektrik ve su tesisat işlerini gerçekleştirmektedirler.

Ortadağ evden eve nakliyat hizmetimiz ile taşındığınız takdirde yeni evinize yorulmadan ve strese girmeden geçebilirsiniz. Sözleşme uyarınca tüm eşyalarınız yeni adresinize istediğiniz şekilde yerleştirilmekte ve eviniz içinde yaşanmaya hazır olarak teslim edilmektedir. Taşınma sırasında ve sonrasında herhangi bir ek ücret talebi kesinlikle olmamakta, sözleşmede belirtilen şekilde iş tamamlanmaktadır.

Ortadağ evden eve nakliyat ihtiyacınız için bizi aramanız ve talebinizi iletmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri personelimiz talebinizi ilgili birime iletmekte ve ilk fırsatta ekspertiz hizmeti verilmektedir.

Ortadağ evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız zarar görmeden, yorulup üzülmeden ve gereğinden fazla para harcamadan taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.