Menü Kapat

Pendik Evden Eve Nakliye

PendPendik evden eve nakliyatik evden eve nakliye şirketi İstanbul’un tüm semtlerine kamyon desteği sağlamaktadır. Boş kamyonlarımız sayesinde tüm eşyalar sıfır risk ile nakil edilmektedir. Ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi alanlar da faaliyet gösterilmektedir. Firmamız işçilik noktasında da profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Örneğin ev eşyaları, mobilyalar, dolaplar uzman ekipler tarafından sökülmekte ve ardından paketlenmektedir. Pendik evden eve nakliye personelleri, titiz bir hizmet sunarak yüklerin zarar görmesini engellemektedir. Gerek sökme gerekse paketleme sürecin de mobilyaların darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti adı altında müşterilerimizin maddi kayıplar ile karşılaşmasını engellemektedir. Ayrıca ofis taşıma, parça eşya ve şehir içi ev taşıma gibi tüm hizmetler k3 belgeli araçlar ile verilmektedir.

Pendik Nakliye Firmaları

Pendik nakliye firmaları ekonomik fiyatlar ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Parça eşyalar, 1+1 ev ve ofisler için işçilik ücreti alınmamaktadır. Firmamız tüm eşyaları paketlenmekte, montaj etmekte ve yeni adreslere kadar çıkarmaktadır. Ayrıca kurumsal şirket taşıma, fabrika taşıma ve ofis taşıma gibi hizmetler de sunulmaktadır. Firmamız şehirlerarası evden eve taşımacılık ücretleri açısından da çok ekonomik bir nakil desteği sağlamaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine Pendik evden eve nakliye hizmeti verilmektedir. Asansör sistemlerimiz sayesinde yüksek katlı binalar daha hızlı bir şekilde nakil edilmektedir. Hekimoğlu Pendik nakliye firmaları sayesinde müşterilerimiz kaliteli sorunsuz ve ucuz bir taşıma hizmeti almaktadır.

Pendik Ofis Taşıma

Pendik evden eve nakliyat
Pendik evden eve nakliye

Pendik ofis taşıma firmamız şirketler için 7/24 araç desteği sağlamaktadır. Çalışma alanların da bulunan mobilyalar, deri koltuklar ve toplantı salonları profesyonel yöntemler ile nakil edilmektedir. Şehirlerarası veya şehir içi ofis taşıma fiyatlarımız oldukça makuldür. Pendik evden eve nakliye ekiplerimiz yüksek katlı iş yerlerin de veya şirketler de yer alan tüm mobilyaları özenle paketlenmektedir. Küçük ofisler için ise yüzde 40’a varan indirimler yapılmaktadır. Firmamız tüm mahalle ve semtlere Pendik ofis taşıma hizmeti vermektedir. Kesinlikle müşterilerimizin mağdur edilmesi mümkün değildir. Taşıma ve teslimatlar iş öncesin de belirlenen süreler içerisin de tamamlanmaktadır. Pendik nakliye firmaları Bursa, Ankara, Kocaeli gibi şehirler için de haftalık sevkiyatlar düzenlemektedir.

Pendik Evden Eve Nakliye Fiyatları

Pendik evden eve nakliyat
Pendik evden eve nakliye

Pendik evden eve nakliyat fiyatları 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi  dairelere göre değişmektedir. Nakliye fiyatları hesaplanırken taşıma güzergahına ve eşya sayısına bakılmaktadır. Firmamız ise 50 km’yi geçmeyen tüm sevkiyatlar için yüzde 25’lik bir indirim yapmaktadır. Asansörlü Pendik nakliye, parça eşya taşıma, şehir içi taşımacılık gibi hizmetler için de yüzde 10’luk indirimler gerçekleştirilmektedir. Firmamızın ilk önceliği taşınma hizmeti alan müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenle de Pendik evden eve nakliye fiyatları piyasa ortalamasının altında tutulmaktadır. Ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği verilerek,  müşterilerimizin hizmet bedelleri hakkında net bilgiler alması sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç