Asansörlü Samandıra Nakliyat

Hekimoğlu Samandıra evden eve nakliyat şirketi
Olumlu referansları ile nakliyat işindeki başarısını ortaya koyan Samandıra evden eve nakliyat bu çevrede her il ve ilçeye hizmet vermektedir. Ev taşımak stresli bir iştir. Eşyaların korunaklı toparlanıp, yüklenmesi, gidilen yere sağlam bırakılması, montajı gibi işlemlerin işinin ehli personel ile yerine getirilmesi gerekir. Aksi halde hasarlı taşıma yapılabilir, zamanında nakliye işlemi müşterinin istediği gibi gerçekleşemeyebilir. Kurumsal, profesyonel çalışmak bu anlamda işin düzgün yürümesini sağlar.
Günümüzde şehirler arası ya da şehir içi yer değişiklikleri sebebi ile nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Firma seçenekleri de haliyle artmaktadır. Müşterilerin tercih yaparken genel olarak dikkat ettikleri nokta nakliyat firmasının olumlu dönüşler almış olmasıdır. Firmanın müşteriye yaklaşımı, fiyatlar da dikkat edilen kriterlerdendir. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı evinizi teslim edeceğiniz bir firma olmalıdır. Bu hizmetler beklentiler dikkate alınarak gerçekleştirilir.
Taşınma işlemi olmadan önce eksper gelerek ne kadar eşya olduğu, ne tür bir araçla nakliye sağlanacağı, ne şekilde paketleneceğine karar verilir. Bu bilgiler doğrultusunda taşıma maliyeti belirlenir. Taşıma işlemi sözleşmede yapılırken sigortalanır ve herhangi bir hasar, noksan durumunda masraflar sigortaca karşılanır. Taşıma işlemi esnasında yapılan de montaj ve montajlar tecrübeli personel tarafından yapılmaktadır.
Asansörlü Nakliyat ve Paketleme


Bazı yüksek binalarda apartman koridorları ve asansörleri eşya taşıma için müsait olmayabilmektedir. Bu durumda Samandıra evden eve nakliyat ile asansörlü araçlar kullanılarak eşyalarınız taşınırken zaman kaybetmeden, güven içerisinden araca nakledilir. Taşıma esnasındaki riskler hep göz önünde bulundurularak asansör dairede en uygun konuma yerleştirilerek bu yer genel olarak balkondur, taşıma işlemine başlanır. Bina içerisinde kimseye rahatsızlık vermeden eşyalarınız taşınmış olur.
Paketleme ise eşyaların durumuna göre yapılır. Köpüklü malzemeler, kutular kullanılmaktadır. Paketleme ve taşıma işlerini yapan personel tecrübeli, titiz çalışma prensibine göre seçilir. Taşıma yapan personel arasında marangoz, elektrikçi yani işinin ehli personel bulunmaktadır. Böylece eşyaların de montesi için ayrıca bir personel bulundurmanıza gerek yoktur. Askıda gitmesi gereken giysiler için firmada askı bulunur. Beyaz eşyalarda kırılma, çizilmeleri önleyecek aksamları zarar görmeyecek şekilde paketlenir. L kenar profilleri, streç, pat pat, köşe koruyucularda paketleme esnasında kullanılan malzemelerdendir.
Taşıma işleminden önce hazırlanan sözleşme ile eşya sigortası hazırlanarak herhangi bir hata ile eşyaların zarar görmesi halinde sigorta masrafları karşılar. Sigortalama işlemi genel olarak şehirlerarası nakliyatta uzun mesafelerde risk arttığında yapılmaktadır.
Çalışan personeller motivasyonu artırıcı ödüllendirmeler ve eğitimlerden geçirilir. Müşterilerin aradığı güler yüz, kaliteden ödün verilmez. Kötü hava koşulları olması durumunda eşyaların etkilenmemesi için taşıma işlemi yapan araçlar kapalı kasadır.

0532 490 88 43

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç