Sancaktepe evden eve nakliyat  kurumsal çalışması ile ev taşıma konusunda tecrübeli olan Sancaktepe Evden Eve Nakliyat şehir içi ya da şehirlerarası taşıma hizmeti vermektedir. Ev taşımaya karar veren müşteri için stresli bir süreç başlar. Nasıl nakledileceği konusunda tereddüt taşıyabilir. Eşyaların paketlenmesi titizlik gerektirir, tecrübeli personel ile eşyalar herhangi bir yıpranmaya meydan vermeden ambalajlanır. Planlı çalışmanın sonucu olarak nakliye işlemi sorunsuz gerçekleşir. Zamanında istenilen yere eşyalar taşınmış olur.
Zaman içerisinde sosyal hayattaki değişiklikler, tayinler, eğitim v.b nedenlerle yer değişiklikleri sıklıkla yaşanmaktadır. Bu sebeple taşıma işleri yapan firmalara talep artar. Firmalar çoğaldıkça da müşterilerin seçimi zorlaşır. İçlerinde en profesyonel çalışan ve olumlu referans almış olanlar tercih edilir. Taşıma için belirlenen maliyetler ve firmanın müşteriye yaklaşımı dikkat edilen ölçülerdendir.
Müşteriler taşınmaya karar verdikten sonra firma ile iletişime geçer. Öncelikle eve bir eksper gönderilir. Eksper ne kadar eşya olduğu, eşyaların nereye taşınacağı, hangi araçla taşınacağı gibi konuları netleştirir. Sonra bir taşıma sözleşmesi yapılır. Bu sözleşmede eşya sigortası da yapılır. Herhangi bir zarara uğrama durumunda bu zarar sigortaca karşılanır.
Eşya Ambalajlama ve Asansörlü Nakliyat

Sancaktepe evden eve nakliyat
Sancaktepe evden eve nakliyat 4


Taşıma işleminde eksper eşyaları gruplandırır ve nasıl paketleneceği belirlenmiş olur. Sancaktepe evden eve nakliyat ile gerekli köpük, karton kutu, pat pat gibi malzemelerle eşyalar sağlam bir şekilde toparlanır. Tecrübeli ve daha önce benzer işlerde çalışmış personel ile eşyaların montaj ve de montajı titiz bir çalışma ile yapılır. Elbise ve özel eşyalarınız için bayan personeller paketleme işlerine dahil olur. Evdeki tüm elektronik eşya ve beyaz eşyalar da aksamlarına kadar korunaklı ambalajlanarak hasar görmesi engellenir.
Nakliyat işlerinde raylı asansör sisteminin olduğu araçlar da kullanılmaktadır. Yüksek katlı binalardan taşınırken bina koridorları dar olabilir ya da eşya taşımaya müsait değildir. Aynı şekilde asansörleri de müsait olmayabilir. Ayrıca insan gücü ile eşya yüklenerek onlarca katı inip çıkmak mümkün olamayacaktır. Bu sebeple asansörlü taşımacılık devreye girer. Asansör bu şekilde dairede en uygun konuma yerleştirilerek bu yer genel olarak balkon olarak tercih edilir. Böylelikle bina yönetimi ve sakinleri ile bir sorun yaşamadan zaman tasarrufu ile eşyalar pratik bir şekilde taşınmış olur. Hava olaylarından eşyaların etkilenmemesi için kapalı kasa araçlarla eşyalar taşınmaktadır.
Şehir içi nakliyatta eşyaların zarar görme riski az da olsa bulunur. Ama şehirlerarası nakliyatta mesafelerle bu risk daha çok artmaktadır. Bu sebepten taşıma sözleşmesinde bulunan eşya sigortalama anlaşması müşterilerin bu süreçte tedirginliğini yok eder. Sigorta herhangi bir zararı karşılayacaktır.
Kurumsallık gereği personel periyodik olarak eğitim ve motivasyon programlarından geçirilir. Müşteri ile diyalogda sorunların yaşanmaması, güler yüzlü hizmet ile çalışmalar yapılır.
Uygun Fiyatlarla Nakliye Hizmeti

Sancaktepe evden eve nakliyat
Sancaktepe evden eve nakliyat 5


Nakliye esnasında taşınan eşyalar arasında bir süre kullanmak istemediklerimiz firmanın depolama alanlarında bekletilebilir. Bu da müşteriye sunulan ekstra bir hizmet olarak işleri kolaylaştıracaktır. Sancaktepe evden eve nakliyat ile depolama için belirlenen alanlarda bu hizmet verilmektedir. Böylece eşyaların bir yerden bir yere nakledilmesi dışında böyle yan hizmetlerde müşterileri memnun edecektir.
Personeller firmaların bir nevi önyüzüdür. Bu sebeple müşterilere yaklaşımları, güler yüzlü iletişim kurmaları dikkat edilen özelliklerdendir. Yıllar öncesinde alınan nakliye hizmetlerinde bu durum biraz göz ardı edilmiştir. Zamanımızda nakliye sektöründe uygulamadaki değişiklikler kurumsal çalışmayı gerektirmiştir. Planlı çalışma, personel seçimi ve eğitimine verilen önem ile beraber referans listesi olumlu yönde çoğalır.
Evden eve taşımada fiyatlandırma için öncelikle ekspertizin tespitleri değerlendirilir. Bu doğrultuda bütçeyi sarsmayan, makul maliyetler çıkarılarak bir fiyatlandırmaya gidilir. Profesyonel ekiple planlı çalışma doğrultusunda zaman kaybı yaşanmadan nakliye hizmeti yerine getirilir.
Ev taşıma hizmeti müşteriler için hep tedirgin edici tarafı olan bir iş olmuştur. Eşyalar emanet edilir, bir yerden bir yere giderken hasar riski düşünülür. Zamanında ulaşması kafaları kurcalar. Tüm bunlar kurumsal çalışan firmaların özenli çalışması ile giderilmiş olacaktır. Eşyaların sigortalanması, işinin ehli ekip, güler yüzlü, anlayışlı iletişim ile sorunsuz bir nakliye işlemi gerçekleştirilmesini sağlanacaktır. Nakliye firmalarının çoğalması ile artan rekabet ortamında seçilen bir firma olmak disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan sektördeki değişimleri izleyen bir çalışma şekliyle olacaktır.

Sancaktepe evden eve nakliyat
Sancaktepe evden eve nakliyat 6