Atalar Mah. Halitpaşa Cad., No: 53/A Kartal/İstanbul
tr

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

29.10.2020
916
Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bazıları için her zaman aynı şehirde yaşamak mümkün olmayabilir. Nedeni farklı olsa da yeni bir yaşama adım atarken şehirler arası evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru tercihi yapmanız gerekir. Bu noktada, belirli kriterleriniz ya da dikkat edilmesini istediğiniz noktalar varsa tam bir anlaşma sağlamadan taşıma şirketi ile sözleşme imzalamamalısınız. Kimi müşterilerimiz, eşyalarını kendileri kolileyerek her şey hazır bir şekilde şehirler arası evden eve nakliyat aracını bekler. Sizin hiçbir zahmete katlanmamanız için gerekli tüm işleri üzerine alan Hekimoğlu Nakliyat ile anlaşmanız halinde ise detaylı bir ön hazırlık yapmanıza gerek kalmaz. Sadece özel eşyalarını toplayabilir ve çalışmaların tamamlanmasını bekleyebilirsiniz. En değerli yemek takımlarınız, severek kullandığınız fincan setleriniz ya da biblolarınız… Hiçbirini kırmadan, çizmeden kolilere yerleştiren İstanbul şehirler arası nakliyat çalışanlarımız, süreci başından sonuna kadar profesyonellikle yönetir.

Şehirler Arası Nakliyat Tavsiyeleri

Hayatın akışı içerisinde ciddi bir değişiklik olarak değerlendirilebilecek taşınma işlemi, farklı bir şehre doğru yapıldığında daha fazla önem kazanır. Hiç bilmediğiniz bir yere giderken yanınızda; Türkiye’nin neresinde olursa olsun, nakliye işlemlerini kısa sürede ve problemsiz tamamlayan Hekimoğlu Nakliyat varsa endişelenmenize gerek yok.

Şehirler arası nakliyat İstanbul’dan yola çıktıktan sonra eşyalarınızın hasar görmemesi için hız sınırlarına ve diğer trafik kurallarına %100 uygun şekilde hareket eder. Taşınacağınız ile ulaşıldığında ise binanın durumuna uygun olan yöntemle eşyalar, görevli ekibimiz tarafından eve yerleştirilir. Yeni yuvanız ister çok eski ister sıfır yapıda olsun; duvarların, parkelerin, kapıların zarar görmemesi için ekstra bir hassasiyet gösterilir.

Yeni dairenizin elektriklerini taşınma işlemi gerçekleştirilmeden önce açtırmanız, nakliye sürecini daha kolay hale getirir. Şehirler arası mesafe fazla olduğunda, her zaman hava aydınlıkken eşyaların indirilmesi ve monte edilmesi mümkün olmayabilir. Bu nedenle aydınlatmanın sağlanması için elektrik gereklidir.

 

Şehirler Arası Nakliyatta Profesyonel Yaklaşımın Önemi

Maddi kayıplar yaşamamak ve istediğiniz zamanda yeni evinizde olmak için profesyonelliği şiar edinmiş bir firma ile çalışmanız gerekir. Sizin taleplerinizi dikkate alarak çalışmalarını yapan, eksper analizinden sonra uygun bir fiyat sunan Hekimoğlu Nakliyat, iller arası taşımacılık için doğru adrestir. Özellikle asansörlü nakliyenin deneyimli kişilerce yapılması son derece önemlidir. Aksi takdirde çevrede yeterli tertibat alınmadığı için ciddi kazalar yaşanabilir. Firmamız, asansörü kurmadan önce zemin şartlarının ve binanın uygunluğunu denetler. Ardından çevrede bulunan araç sahiplerine ve diğer insanlara gerekli uyarıları yapar. Güvenlik önlemlerinin alındığından emin olduktan sonra sağlam bir şekilde kabine yerleştirilen eşyalarınız, ilgili kata yerinden düşmeden ya da devrilmeden ulaşır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bir hizmetin bedelini belirlerken bazı unsurlar esas alınır. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları hesaplama noktasında da bu böyledir:

  • İller arası mesafe
  • Taşınma sırasında görev alan personel sayısı
  • Evin yüksekliği
  • Kullanılan yöntem
  • Kullanılması gereken araç gibi detaylar ücretin belirlenmesinde önemli bir rol oynar.

İstanbul’da yaşayan herkesin ekonomik sıkıntı yaşamadan farklı bir şehre göç edebilmesi için firmanız, en uygun seçeneklerle hizmet verir. Yüksek gelir grubunda bulunanların yanı sıra dar gelirlileri de düşünen Hekimoğlu Nakliyat, yeni düzeninizi kolayca kurmanız için size destek olur. Yüksek katlarda olan binalar için asansörlü şehirler arası nakliyat yöntemi kullanılır. Binanın etrafında asansörü yanaştıracak uygun bir alan yoksa farklı bir yöntemle eşyalar üst katlara ulaştırılır. İller arası nakliye ücretinin belirlenmesinde, kullanılacak tırın genişliği de etkilidir. Eşyalarınız çok fazla ise aracın kasa kısmının oldukça geniş olması gerekir. Bu nedenle de fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

 

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonBİZİ ARA
×