Atalar Mah. Halitpaşa Cad., No: 53/A Kartal/İstanbul
tr

Şehirler Arası Nakliyat

19.06.2013
552
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Farklı bir şehir ve yeni bir yaşam… Şehir içinde bile oldukça zorlu bir süreç olan taşınma işi, İstanbul şehirler arası nakliyat yapılması gerektiğinde ise daha zorlu bir hal alır. Bu çetrefilli sürecin üstesinden de sadece profesyonel bir firma gelebilir. Hekimoğlu Nakliyat olarak sunduğumuz hizmet kalitesi sayesinde Türkiye’nin farklı illerine en ufak bir problem yaşamadan taşınabilirsiniz. Evinizde yapılacak incelemeler sonucunda taşınmanın hangi yöntemle gerçekleştirileceğine karar verilir. Civar değerlendirilmesi yapıldıktan sonra uygun olması halinde asansörlü şehirler arası nakliyat İstanbul’daki dairenizde bulunan eşyaları, güvenli bir şekilde araca yükler. Taşımaya geçilmeden önce eşyalar, hassasiyetlerine uygun bir şekilde paketlenir. Bu noktada elektronik aletlerde bulunan kabloların ezilmemesi, cam, porselen gibi mutfak ürünlerinin kırılmaması ve mobilyaların çizilmemesi önemlidir. Kolilere yerleştirme aşamasına geçildiğinde ise kullanılan teknikler, araç hareket halindeyken meydana gelen sarsıntılara karşı gereken korumayı sağlar.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Şehirler arası nakliyat firmaları, yeterli deneyime sahip değilse personel sayısı, paketleme yöntemleri açısından sizi tatmin eden bir hizmet sunamaz. Hekimoğlu Nakliyat olarak memnuniyet garantisi ile verdiğimiz hizmet sayesinde yeni hayatınıza atacağınız ilk adımlarınızda hiçbir problem ortaya çıkmaz. Sizlere etrafınızdaki insanlar tarafından tavsiye edilen çok sayıda firma olabilir. Yanlış bir karar vermeniz halinde hem maddi hem de manevi olarak canınızı sıkacak çok sayıda olayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kırılan ya da kaybolan eşyalar, size kaba davranan görevliler ya da bir türlü bitirilemeyen işler… Şehirler arası nakliyat tavsiyelerini dikkate alarak seçiminizi yaptıktan sonra bu tip sorunlarla karşılaşmamak için sizin için en doğru adres Hekimoğlu Nakliyat’tır.

Deneyimli ekibimiz işlerini tamamlarken evinizde bulunan duvarların, kapıların ve pencerelerin zarar görmemesi için gerekli ihtimamı gösterir. Asansörün yanaşması için uygun balkon kapısı ya da cam olmaması halinde farklı yöntemler ile taşıma gerçekleştirilir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Farklı bir ile taşınmasanız bile bir yakınınız için ya da iş amaçlı eşya transferi yapmanız gerekebilir. Bu yöntem, genellikle öğrenciler ve yeni evlenenler tarafından tercih edilir. Baba evinden kendi yuvalarına göçen genç kızlar, şehirler arası çeyiz taşıma ile yıllarca emek vererek hazırladıkları eşyalarının yeni adreslerine ulaştırılmasını ister. Çeyizlerinizi gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz Hekimoğlu Nakliyat ailesi, Türkiye’nin en büyük metropolünden; İç Anadolu’ya, Doğu Anadolu’ya, Akdeniz’e ve diğer bölgelere göz nuru çeyizleri teslim eder.

Üniversiteyi kazanarak bağımsız bir hayata adım atan gençler de şehirler arası parça eşya taşıma ile ailelerinin kendilerine verdiği mobilyaları gidecekleri yere götürebilir. Farklı bir ilde yeni bir ofis ya da iş yeri açtığınızda da bu hizmetten yararlanmanız mümkündür. Bilgisayarlarınız, kullandığınız makineler, evraklarınız ve dosyalarınız Hekimoğlu Nakliyat güvencesiyle taşınır.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Doğalgaz bağlatma, elektrik açtırma ve uygun olmayan eşyaların yerine yenilerini alma gibi çok sayıda masrafın ortaya çıktığı taşınma sürecinde, nakliye giderlerini en uygun seviyede tutmanız gerekir. Şehirler arası nakliyat fiyatları şu kriterler esas alınarak belirlenir:

  • İstanbul ve gidilecek şehir arasındaki mesafe
  • Taşıma sırasında kullanılacak yöntem
  • Evinizin kaçıncı katta olduğu
  • Görevli personel sayısı
  • Kullanılacak aracın genişliği

Talepleriniz dikkatle dinlendikten ve anlaşma sağlandıktan sonra size en uygun fiyat teklifi sunulur. Sizin fikirlerinize her zaman değer veren şehirler arası evden eve taşımacılık şirketimiz ile eşyalarınız koruma altındadır. Sigortalı olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetimiz sırasında herhangi bir hasar ortaya çıkması halinde zararınızın telafi edilmesi sağlanır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonBİZİ ARA
×