Şerifali evden eve nakliyat

Şerifali evden eve nakliyat firmamız tüm ilçelere ve semtlere taşımacılık hizmeti vermektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1  gibi daireler de İstanbul’un tüm ilçelerine taşınmaktadır. Ev nakliye işlemlerin de sorun yaşanmaması için eşyaların özenle paketlenmesi gerekmektedir. Hekimoğlu taşımacılık paketleme noktasında profesyonel birhizmet sağlamaktadır. Şerifali evden eve nakliyat firmamız montaj işlemlerini de aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir. Mobilyalar, beyaz eşyalar, koltuk takımları özenle monte edilmektedir. Ayrıca şehrlerarası nakliye, şehir içi nakliye gibi hizmetler anahtar teslim bir  şekilde verilmektedir. Şerifali nakliyat müşterileri ekonomik bir hizmet almaktadır. Firmamız 3+1’den büyük olan daireler veya ofisler için yüzde 25’e varan indirimler gerçekleştirmektedir.

Şerifali Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Şerifali evden eve nakliyat şirketleri istenilen adreslere kısa bir süre içerisin de araç yönlendirmektedir. Nakliye işlemlerine başlanmadan önce müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Firmamız asansörlü ev taşıma noktasın da gelen tüm talepleri hızlı bir şekilde karşılamaktadır. Şerifali evden eve nakliye hizmetleri tamamen sigortalı bir şekilde verilmektedir. Ayrıca Çekmeköy, Dudullu, Alemdağ gibi yakın ilçeler için yüzde 50 oranın da fiyat indirimleri yapılmaktadır. Firmamız sayesinde müşterilerimiz taşınma sırasında ne bir sorun ne de bir mağduriyet ile karşılaşmamaktadır. Şerifali evden eve nakliye ekiplerimiz, tüm eşyaları müşterilerimizin talepleri doğrultusun da araçlara yerleştirmektedir. Hekimoğlu taşımacılık şirketi, parça eşya nakliyesi, ofis taşıma, villa taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır.

Şerifali evden eve nakliyat
Şerifali evden eve nakliyat 4

ŞerifaliNakliyat Firmaları

 

Şerifali nakliyat firmaları içerisin de bulunan her şirket kaliteli taşımacılık hizmeti vermemektedir. Müşterilerimiz ise firma tercih ederken dikkatli olmaları gerekmektedir. Çok ucuz fiyatlar sunan bazı Şerifali nakliyat firmaları ev sahiplerini mağdur etmektedir. Hekimoğlu ise kaliteli taşıma anlayışı ve ekonomik fiyatları ile tüm müşterilerini memnun etmektedir. İstanbul içi taşıma, şehir içi taşıma ve evden eve taşıma gibi hizmetler ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Ümraniye nakliyat firmaları içerisin de bulunan komisyoncular yüzünden müşterilerimiz yüksek rakamlar ile karşılaşmaktadır. Hekimoğlu taşımacılık ise sadece kendi bünyesinde bulunan ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Asansörlü evden eve nakliye, şehirlerarası evden eve nakliye gibi hizmetlerin tamamı Hekimoğlu nakliyat firmamızın araçları ile verilmektedir.

Şerifali Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şerifaliv evden eve nakliyat fiyatları anahtar teslim hizmet göz önünde bulundurularak verilmektedir. Eşyaların paketlenmesi, kurulum ve sökümü ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. 25 KM’yi geçmeyen güzergahlar için yüzde 40 oranın da indirim yapılmaktadır. Şerifali evden eve nakliyat fiyatları dairelerin büyüklüğüne ve yük miktarına göre hesaplanmaktadır. Hekimoğlu taşımacılık, Şerifali yer alan semt ve mahallere ücretsiz eksper ekibi yönlendirmektedir. Ayrıca asansörlü evden eve nakliye hizmetlerimiz de makul rakamlarla verilmektedir. Firmamız memur ve öğretmenler özel fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir.

Şerifali evden eve nakliyat
Şerifali evden eve nakliyat 5

Gerçekleştirilmesi zorunlu olan ev ya da iş yeri taşınma işlemleri son derece zorlu bir sürece sebep olmaktadır. Ev ya da iş yerinin nakliyesi için eşyalarının tamamının toplanması ve taşınmak için gerekli olan paketleme ve kolileme işlemleri son derece zaman almaktadır.

Sadece eşyaların toplanması değil aynı zamanda mobilyaların sökümleri de bir hayli uğraştırıcı işlemlerdir. Aynı zamanda eşyanın yeni yerleşim yerine nakil edilmesi için insan gücü ve araç teminin yanında yeni adresinize tekrardan yerleşim yapmakta yorucu bir sürece sebep olmaktadır.

Tüm bu işlemlerin verdiği bedensel ve ruhsal yorgunluğu üstünüzden alan evden eve nakliye hizmeti ayrıca güvenli ve hızlı bir taşınma gerçekleştirmenizde de etkilidir. Şerifali Evden Eve Nakliyat   işlemleriniz ile ilgili firmamız ile iletişime geçerek gerekli desteği bizden temin edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye de Hizmet Sözleşmesi Neden Yapılır?

Şerifali evden eve nakliyat hizmetini almak için öncelikle firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunmanız gerekir. Hizmet talebinde bulunmanız sonrasında başvurunuzda belirttiğiniz adresinize uzman personelimiz ulaşım sağlayarak eksper hizmetini sunar. Taşınmaya konu olan eşyanın yükünün yanı sıra bina durumu ile ilgili detaylı araştırma yapan eksper sonrasında ise bu bilgiler ve yeni adres bilgileri ile fiyatlandırma işlemine yer verir. Alınması talep edilen Şerifali vevden eve nakliyat işlemleri için belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi düzenlenir.

Hizmet sözleşmesi firmamız tarafından sunulması gereken hizmet detaylarını içerirken bu hizmetlerin bedelleri hakkında da detaylı bilgi sunar. Aynı zamanda hizmetin alınacağı gün ve saatte hizmet sözleşmesinde yer alır. Hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte hizmetin sunulmaması ile ilgili olarak ise indirim talep etme ya da sözleşmeyi fesh etme hakkınızda yer almaktadır.

Şerifali evden eve nakliyat
Şerifali evden eve nakliyat 6

Evden Eve Nakliyede Alınacak Hizmetler Nelerdir?

şerifali Evden Eve Nakliyat hizmetini almak için firmamıza yapacağınız başvuru sonrasında konusunda uzman olan ekibimiz gerekli hizmeti size kısa sürede sunacaktır. Uzman desteği ile kısa sürede ev ya da iş yerinizin taşınmasına yer açmak için firmamızdan hizmet talebini hemen yapabilirsiniz.

Şerifali evden eve nakliyat hizmet talebiniz sonrasında gerçekleştirilecek olan işlemler akabinde hizmet bedeli belirlemesi yapılır. Bedele onay vermeniz ile beraber aşağıda yer alan işlemler gerçekleştirilir.

  • Hizmet sözleşmesinde belirlenen gün ve saatte uzman ve deneyimli ekibimiz taşınmaya konu olan eşyanın toplanması için sözleşmede yer alan adrese ulaşım sağlar.
  • Taşınmaya konu olan eşyalar uzman ekibimiz tarafından titizlikle paketlenir ve kolilere aktarılır. Beyaz eşya, çeşitli makineler de itina ile paketlenmesinin yanı sıra mobilya sökümleri yapılarak detaylı olarak incelenerek ambalajlanır. Tüm ev ya iş yeri eşyaların kolilere aktarımında içinde yer alan eşyalarda kutulara ayrıca not alınır.
  • Paketlenen ve kolilere aktarımı yapılan eşyalar kapalı kasa araçlara sevk edilmek üzere asansörlü taşımacılık hizmeti ile aktarımı yapılır. Asansörlü taşımacılık için uygun olan binalarda sunulan bu hizmet taşınmanın daha kolay daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleşmesini sağlar.
  • Kapalı kasa araçlara dikkat ile taşınan eşyalarınız sonrasında belirlenmiş olan adresinize ulaşmak için yola çıkar.

Yeni yerleşim yerinize ulaşan araçtan eşyalarınız asansörlü taşıma işlemi ile aktarılır. Mobilya montaj ve buna benzer tüm taşıma işlemlerinin tamamlanması sonrasında tüm eşyanızın eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmediğine dair onayınız alınır. Hizmetler sonrasından personelimiz tarafından alınan onay sonrasında ise evden eve nakliyat hizmeti sona erer. Size de sadece yeni yerleşim yerinize ve evinize alışmak kalır.

ŞERİFALİ NAKLİYE İLETİŞİM

0532 490 88 43

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.