Menü Kapat

Şifa evden eve nakliyat

Şifa Evden Eve Nakliyat     HEKİMOĞLU ŞİFA NAKLİYAT HİZMETLERİ

Şifa evden eve nakliyat 1+1 de dahil olmak üzere tüm daire ve ofislerde bulunan eşyalar profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Firmamız İstanbul’un bütün ilçelerine sevkiyatlar düzenlemektedir. Mobilyalar, beyaz eşyalar dikkatli bir şekilde evden çıkarılmakktadır. Ayrıca müşterilerimizin daha zahmetsiz bir hizmet almaları açısından paketleme ve montaj desteği de sağlanmaktadır. Şifa evden eve nakliyat firmamız ofis taşıma, parça eşya taşıma, kurumsal yük taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır. Bünyemizde hizmet veren tüm personeller alanlarında uzmandır. Ayrıca paketleme işlemleri profesyonel biir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşyaların zarar görmesi veya deforme olması söz konusu değildir. Şifa nakliyat şirketi, İstanbul başta olmak üzere 81 ilin tamamına ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetler vermektedir.

evden eve nakliyat

Şifa Nakliyat Şirketler

Şifa nakliyat şirketleri, yıllardır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Evlerde kullanılan tüm eşyalar yılların tecrübesi sayesinde sorunsuz bir şekilde nakil edilmektedir. Firmamız, asansörlü taşımacılık noktasında da destek sağlamaktadır. Örneğin yüksek katlı binalar da yer alan eşyalar vinç sistemleri sayesinde kolay bir şekilde taşınmaktadır. Şifa nakliyat şirketleri arasında en ucuz taşımacılık hizmeti yine firmamız tarafından sağlanmaktadır. Mobilyalar başta olmak üzere tüm eşyalar marangoz ustalarımız tarafından istenilen odalara kurulmaktadır. 2+1 ve 3+1 gibi daireler için büyük araç modelleri temin edilmektedir. Zira bünyemizde yer alan araçların tamamı K3 belgelidir. Bu araçlar sayesinde taşıma hizmetleri daha güvenli bir şekilde verilebilmektedir.

Şifa Mahallesi Nakliyat

Firmamız Şifa mahallesi nakliyat adı altında Tuzla’nın tüm semtlerine araç desteği sağlamaktadır. Mahalleler arası sevkiyatlar için yüzde 40’a varan indirimler yapılmaktadır. Yükler en geç 24 saat içerisinde yeni adreslere teslim edilmektedir. Ayrıcca Şifa mahallesinde bulunan eşyalar Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere de götürülmektedir. Şifa evden eve nakliyat personelleri herhangi bir eşyanın zarar görmemesine ve kaybolmamasına çok dikkat etmektedir. Ayrıca yaşanabilecek olan maddi zararlar için sigortalı taşımacılık desteği de sunulmaktadır.

Şifa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şifa evden eve nakliyat fiyatları 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelere göre değişmektedir. Yani fiyat belirleme noktasında eşyaların sayısını ön planda tutulmaktadır. Anncak firmamız her ne olursa olsun yüzde 40’lara varan indirimler gerçekleştirmektedir. Şifa mahallesinde oturan müşterilerimiz için ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği sunulmaktadır. Taşıma işlemleri sırasında ek ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Firmamız kurumsallığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç