Menü Kapat

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat Şile ilçesinde kapsamı bir şekilde hizmet sunma kapasitesine sahip olan firmamız aşağıda sıralanan alanlarda kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. İşte firmamızın sunmuş olduğu nakliyat hizmetlerinden bazıları:
previous arrow
next arrow
Slider

Şile Evden Eve Nakliyat

Taşınmak sanıldığından çok daha sıkıntılı bir süreçtir. Bu süreçte evlerin toplanması, paketlenmesi, paketleme malzemelerinin temin edilmesi, araç ve taşıma personeli bulunması son derece uğraştırıcı ve bir o kadar da zorlayıcı bir süreçtir. Bunun yerine alanında en iyi hizmeti veren bir nakliyat firması ile anlaşmak sizleri düşündüğünüzden çok daha büyük bir zahmetten kurtaracaktır. Hızlı ve güvenilir bir taşıma sistemi sayesinde evlerinizin kolayca taşınmasını sağlamanın yanında bu sürecin beraberinde getireceği hasar durumlarının da önüne geçme imkânı bulacaksınız. Şile evden eve nakliyat firmamız bu konuda son derece profesyonel destek vererek taşınma sorunlarınızın en aza inmesine yardımcı oluyor.

Neden Profesyonel Hizmet Almalısınız?

Nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız kişilerin daha rahat taşınabilmesine en iyi şekilde yardımcı oluyor. Eşyalarınızın kırılıp dökülmemesinin yanında farklı nedenlerle de profesyonel bir firma ile çalışmanız gereklidir. Bu nedenler şu şekilde sayılabilir;

  • Taşınma esnasında eşyalarınız belirli bir plan içerisinde araçlara yüklenir.
  • Araçlar kapalı kasa olduğu gibi son derece hijyeniktir.
  • Asansörlü taşınma hizmeti sayesinde bu süreç daha da azalır.
  • Klasik yöntemlerin terk edildiği firmalardan hizmet almak eşyalarınızın daha güvenle taşınmasına yardımcı olur.
  • Sigorta kavramına önem verilmesi eşyaların büyük bir güve içerisinde taşınmasını sağlar.

Bunların dışında sayılabilecek birçok avantajdan daha bahsedilebilir.

Sigortalı Taşınma Hizmeti Nedir?

Şile evden eve nakliyat firması olarak kurumsal bir taşıma hizmeti veriyoruz. Müşteri gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verebilmek adına her türlü iş detayına gereken önemi gösteriyoruz. Firmamızın hizmet verdiği müşteri portföyü son derece geniş olmakla birlikte her müşterimize yetecek bir hizmet kapasitemiz bulunuyor. Gerek araçlarımız gerekse personellerimiz istenilen zaman ve yerde hizmet vermek için hazır olacaklardır.

Kurumsal bir firma olmanın tüm gereklerini fazlası ile yerine getiren Şile evden eve nakliyat firmamız sizlere sigorta konusunda da en iyi şekilde destek veriyor. Bu süreçte eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlemi alıyoruz. Ancak olası bir firma hatası karşısında zarar gören bir eşyanız olduğunda nakliyat firmamız üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getiriyor.

Asansörlü Taşıma Hizmetinin Rahatlığı

Asansörlü taşıma hizmeti kapsamında da firmamız sizlere beklentilerin ötesinde bir hizmet sunuyor. Eşyaların eski usul ile taşınması yerine tamamen yeni ve teknolojik yöntemlerle taşınmasına gayret gösteriyoruz. Bu süreçte Şile evden eve nakliyat firmamız devasa vinçlerden yararlanıyor ve en akıl almaz yükseklikteki binalardan dahi eşyaları kolayca indirip bu katlara kolayca çıkarıyor.

Asansörlü taşıma hizmetinin sunduğu birçok avantajdan bahsedilebilir. Bu avantajların başında da verilecek olan hizmetin daha kısa sürmesi geliyor. Her eşya tek tek merdivenlerden indirilmediği için eskisinden çok daha kısa bir süre içerisinde eşyalar araçlara yükleniyor ya da istenilen kata çıkarılıyor. Böylece daha rahat şekilde hayatınıza devam etme imkânı buluyorsunuz.

Evden Eve Nakliyatta Geniş Araç Filosu

Şile evden eve nakliyat firması olarak mutlaka eşyalarınızın belli bir düzende taşınmasına yardımcı oluyoruz. Eşyaları düzgün şekilde kapalı ve geniş araçlara istifliyoruz. Böylece yolda yaşanabilecek sarsıntılar ya da kötü hava olayları karşısında etkilenmiyor. Evden eve nakliyat firmamız müşterilerine geniş araç filosu ile hizmet veriyor. Bu da istediğiniz tarihte ve saat diliminde bizlerden hizmet alabileceğiniz anlamına gelmektedir. Hizmetlerimiz kapsamında dilerseniz paketleme ve montaj ya da demontaj desteği de alabilirsiniz. Firmamız her türlü taşınma desteği konusunda son derece profesyonel davranmaya gayret ediyor.

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat hizmetlerimiz sayesinde artık taşınmak sizler için yorucu bir iş olmaktan çıkacak. Sizler mekân değiştirmenin keyfini çıkaracak ve personellerimizin profesyonel hizmetlerini izleyeceksiniz. Böylelikle çok kısa süre içerisinde yeni yerinizde yeni hayatınıza alışmaya başlayabileceksiniz.

Güvenilir Taşıma

Evlerimiz ve evlerimizdeki eşyalarımız hayatımızın önemli anlarına tanıklık etmeleri itibariyle değere muteberdirler. Bunun farkında olan firmamız ve deneyimli personellerimiz ile eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi için çalışmaktayız. Böylelikle ekstra masraf yapmak durumunda kalmayacak ve cebinizi zorlamayacaksınız.

Ayrıca firmamız taşım işlerini gerçekleştirdikten sonra tüm eşyalarınızı kontrol ederek herhangi bir sorun olmadığını teyit etmektedir. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla firmamızdan hizmet alabilir ve eşyalarınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Firmamız tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Bu kapsamda eşyalarınızın paketlenmesinden montajlanmasına kadar her bir evresinde büyük bir profesyonellik hâkimdir. Şile evden eve nakliyat hizmetlerimizde firmamız her şey için hazırlıklı gelmektedir. Dolayısıyla da herhangi bir aksaklık oluşması söz konusu olmayacaktır.

Kurumsal bir firma olmanın gereğini yerine getiren firmamız zaman konusuna da dikkat etmektedir. Sizlere vermiş olduğumuz saat ve tarihlerde taşıma işleri gerçekleştirilmekte bu sayede de mağdur olmamanız için büyük bir gayret sarf edilmektedir. Ancak buna dikkat ederken eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için de azami derecede özen gösterilmektedir. İşte böylelikle tam manasıyla profesyonellik sahaya yansıtılmaktadır.

Yasal Faaliyet

Firmamız nakliye hizmetleri sunmak için gerekli olan tüm izinleri almıştır. Dolayısıyla da firmamıza güvenmeli ve hizmetlerimizden istifade etmelisiniz. Devletimiz tarafından yapılan denetimlerden de başarılı bir şekilde geçen firmamız bu sayede sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak için çalışmaktadır. 

Ayrıca sadece bireylere değil kurumlara da hizmet veren firmamızdan fatura alabilmeniz de mümkündür. Böylelikle giderlerinizde taşınma giderleri olarak gösterebilir ve vergi miktarlarınızdan düşebilirsiniz.

Şile evden eve nakliyat firması olan Hekimoğlu Nakliyat olarak sizlere her geçen gün daha da iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Umarız ki sizler de diğer tüm müşterilerimiz gibi memnun kalırsınız ve bu sayede hatırlarınızda hoş bir seda bırakabiliriz.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Şile Ofis Taşımacılığı

Şile ofis taşımacılığı hizmetimiz sayesinde ofislerinizi güvenli bir şekilde taşıma olanağı elde edebilirsiniz. Ofisler taşınırken insanlar en iyi hizmete sahip olmak ister. Çünkü ofislerin taşınması sırasında son derece önemli evrakların da taşınması gerekir. Pek çok firma bu alanda yeterli kadar titiz hizmet sağlamaz. Bu nedenle de ofis taşınması sırasında değerli evrakların kaybolması gibi sorunlar ile şirketler karşı karşıya gelir.

Firmamız ofis taşımacılığının bir numaralı ismidir. Tüm çalışanlarımız sadece bu alana eğitim almış kişilerdir. Titizlik içerisinde ofislerinizin taşınması firmamız aracılığı ile sağlanır. Kurulduğumuz ilk günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti ile hareket ederiz. Bunun da nedeni ofislerin kısa sürede taşınması ve taşınma esnasında kişilerin hiçbir problem ile karşılaşmamasıdır.

Şile Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Ofisler taşınırken öncelikle önemli evraklarınızı güven içerisinde bize emanet edebilirsiniz. Tüm eşyalar araçlara yerleştirdikten sonra evrakların ayrı bir şekilde paketlemesini yaparız. Daha sonra araçların ön tarafında özel şekilde oluşturduğumuz evrak taşıma kutularına yerleştiririz. Size sunduğumuz Şile ofis taşımacılığı hizmetlerimiz sayesinde evraklarınız hiçbir şekilde zarar görmez. Kaybolma gibi bir durum da firmamız aracılığı ile aldığınız hizmetlerde söz konusu değildir. Sağladığımız % 100 müşteri memnuniyetinin en önemli nedeni de sunduğumuz bu üstün hizmet anlayışıdır.

Eşyalarınız firmamız tarafından garanti altına alınır. Çünkü ofislerinizde bulunan tüm eşyalar firmamız tarafından sigortalanır. Size sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın değeri belirlenir. Belirlenen değer doğrultusunda da sigortası yapılır. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda tüm değer kaybı sigorta tarafından ödenir. Kendimize duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak size eşya sigortalama hizmetini sunarız.

Şile Eşya Depolama

Şile eşya depolama hizmeti sunan firmamız tecrübeli ve kaliteli çalışanlarımız ile beraber güvenlikli ve geniş depo çeşitlerimiz ile ihtiyacınız olduğu her an sizlerin hizmetinizdeyiz. Günümüzde eşya depolama hizmeti oldukça profesyonel bir hal almış ve birçok aile için neredeyse zorunluluk haline gelmiştir. Artan gelir seviyesi ve refah durumu neticesinde artık eşyalar evlere sığmaz bir hale gelmektedir. Bu tür durumlarda her türlü eşyalarınızı depolarımızda güvenilir ve sağlıklı koşullarda dilediğiniz süre saklayabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde birbirinden farkı boyutlarda depolarımız bulunmaktadır. Bu sadece eşya sayınız ne kadar fazla ya da fiziki boyutu ne kadar büyük olursa olsun en uygun depoları bulabilirsiniz. Depolarımızı istediğiniz süre zarfında kiralama seçenekleriniz bulunmaktadır. Eşya depolama ihtiyaçlarınız için yapmanız gereken tek şey bizimle internet sitemiz ya da iletişim numaralarımız vasıtası ile irtibata geçmek olacaktır.

Güvenli Eşya Depolama Hizmeti

Şile Eşya depolama hizmeti sunan firmamız en kaliteli ve en hızlı depolama hizmetine sahip durumdadır. Sizlerin belirttiği sürede ekiplerimiz gerekli personel ve ekipmanlarla depoya götürülecek eşyaların olduğu noktaya geleceklerdir. Depolanacak olan eşyalar özenli bir şekilde en son teknoloji darbeyi emen ambalajlama malzemeleri ile nakliye araçlarımıza yükleyerek sizlerin seçtiği depolara getirilmesini ve yine profesyonel bir şekilde kiralanan depo içerisine yerleştirilmesini sağlamaktadır.

Eşyalarınız adet, özellikle ve fiziki durumuna göre daha önceden sizlerin belirlediği depolara taşındıktan sonra sadece sizlerin girebileceği anahtarlar verilerek istediğiniz zamanda deponuzdan istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Depolarınızın kiralama süresi bitmesine 15 gün kala sizlere haberdar ederek gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Sizlerin onayı olmadan depolarınız kesinlikle başka bir kişiye kiralanmamaktadır.

Şİle Eşya Taşıma

Şile nakliye işlemlerinde önemli unsurlardan biri olan firma çalışmasını araştırın Uygun taşıyan firmaları kesinlikle seçmeyin kaliteli hizmet, kolay taşınmak için kurumsal firmalar ile taşıma işlerini yapın. Şile evden eve nakliyat işlerinde firmamız 1968 yılında taşımacılık sektöründe ev ofis taşıma işlerini yapmaktadır. Yıllardır edindiği tecrübe ve deneyim ile profesyonel, taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Şile evden eve deyince akıllara gelen şey direk ev taşıma kolay iş biz bile taşırız. Öyle düşünceler ile kesinlikle yola çıkmayın. Örneğin bir evin taşınması için sadece nakliye kamyonuna ihtiyaç var  demeyin bu taşıma için en son lazım olanlardan biridir. Önemli olan eşyalarınızın güzel titiz bir şekilde sökülüp paketlenmesi ve bunu bilen kişiler tarafından yapılması.

Şile evden eve nakliyat olarak

Şile evden eve nakliyat olarak yenilikleri takip eden öğrenen ve uygulayan çalışmalar yaparak gelişimimizi sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyor teslim aldığımız işi en sağlıklı şekilde yapıp teslim ediyoruz. Alanında sevilen ve tercih edilen bir firma olmakla gurur duyuyor daha da azimle çalışıyoruz.

Şile Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şile evden eve nakliyat hizmet çeşitliliği sayesinde her geçen gün müşteri sayısını daha da arttırmaktadır. Sundukları hizmetler arasında evden eve nakliyat haricinde ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmeti de bulunur. Şehir içi nakliyat hizmetinin yanı sıra        şehirlerarası da hizmet sunmaktadır. Bu açıdan şehirlerarası nakliye hizmeti almak isteyenler için büyük önem taşımaktadır. Çünkü birçok nakliye firması şehirlerarası hizmet sunmamaktadır. Bu nedenle Şile nakliyat hizmetinde bu özelliği ile de rakiplerinden ayrılmaktadır.

Şile ilçesinde kapsamı bir şekilde hizmet sunma kapasitesine sahip olan firmamız aşağıda sıralanan alanlarda kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. İşte firmamızın sunmuş olduğu nakliyat hizmetlerinden bazıları:

  • Ofis taşımacılığı
  • İşyeri taşımacığı
  • Evden eve taşımacılık
  • Şehirler arası nakliyat
  • Depolama hizmetleri

Şile Evden Eve Nakliyat Firmamız

Firmamız sıralanan bütün bu nakliyat hizmetlerinin tamamında son derece iddialı bir hizmeti Şile’lilerle buluşturmaktadır.

Şile’Ye Dair Tüm bilgiler

Güncel Bilgiler İçin Tıklayın

Şile’de Nakliyat Fırmaların Başında Yer Almaktan Gurur Duyuyoruz

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Şile Evden eve Nakliyat Haberler

Kurulan yeni semtler ve inşa edilen dev konutlar ile yeni bir görünüme kavuşan İstanbul, işverenlere de yeni fırsatların kapılarını aralıyor. Daha ekonomik ama daha geniş pazarlara hitap eden yerler cazibe noktası haline gelirken, işverenler de bu yerlere daha yakın olmanın planlarını yapıyor. Hekimoğlu Nakliyat ise işyerini İstanbul’un yeni cazibe merkezlerine taşımak isteyen işverenlere güvenli bir seyahat vaat ediyor.

Ataşehir evden eve nakliyat

Ev taşımacılığında son derece yüksek standartlarda olan firmalar bulunuyor. Bu firmalardan birisi de hiç kuşkusuz Ataşehir evden eve nakliyat firmamızdır. Her türlü taşıma konusunda sizlere destek veren firmamız klasik taşınma yöntemlerinden çok farklı teknikler sunuyor. Eşyaların özenle taşınmasından daha birçok ufak detaya kadar sizlere destek veren Ataşehir evden eve nakliyat firmamız standartların çok ötesinde bir hizmet vermeye özen gösteriyor.

COVİD-19 Nakliye Sektörünü Ne Kadar Etkiledi

Salgın başlangıçta bu bölgedeki deniz ürünleri ve hayvan pazarında bulunanlarda tespit edilmiştir. Daha sonra insandan insana bulaşarak Vuhan başta olmak üzere Hubei eyaletindeki diğer şehirlere ve Çin Halk Cumhuriyeti’nin diğer eyaletlerine ve diğer dünya ülkelerine yayılmıştır.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden eve taşımacılık titizlik gerektiren, özen isteyen taşımacılık konuları arasındadır. Evden eve taşımacılıkta planlı yapılan işlemler, taşınmanın kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacaktır. Gebze , İstanbul’un yeni gelişen yerleri arasındadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tezgâh altı denilen evden eve taşımacılık yapan yerler, müşteri temin etmek için ucuz fiyat tekliflerinde bulunmaktadırlar. Bu fiyat tekliflerine aldanarak eşyalarını taşıyanların çoğunluğu pişman olmaktadır. Eşyalarda oluşan hasarların karşılanması noktasında maalesef muhatapta bulamamaktalar.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörü teknolojinin gelişmesinden nasibini almış olan bir sektör olarak hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle eşyaların kalitelerinin artması, korunmaya daha çok ihtiyaç duyulması gibi sebeplerden dolayı taşımacılık sektörü ciddi manada gelişme göstermeye başlamıştır.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Şile Evden Eve Nakliyat Olarak Bugüne Özel İndirim İçin Hemen Bizi Arayın

Şile Hakkında Herşey

Şilenin Tarihçesi

İlçede yaşam çok eskiye dayanır. Yapılan son araştırmalar Şile çevresinin tarih öncesinde (Cilalı Taş Devri) iskan edildiğini göstermektedir. Kefken ile Bulgaristan sınırı arasındaki Karadeniz sahil kesiminde yapılan tarih öncesine ilişkin çalışmalarda, çeşitli yerlerde Paleolitik çağın muhtelif bölümlerine ve özellikle Epi-Paleolitik döneme ait bir çok konak yeri ve işlik saptanmıştır. Buluntu yerlerinin sayısındaki artıştan, buzul sonrası dönemde (yaklaşık M.Ö. 12000 ile 6000 arasında) Karadeniz kıyı şeridi kıyı şeridi üzerinde önemli bir nüfus yoğunluğunun olduğu açıkça belli olmaktadır. Nitekim İstanbul’un en eski buluntu yerleri arasında Şile’nin Ağva ve Sahilköy (Domalı) köyleri bulunmaktadır. Marmara kıyısında Ambarlı’yı da içine alan kıyı konak yerlerinden biri olan Sahilköy, aynı adı taşıyan koyun kuzeyindeki kumluğun batısındadır. Sahilköy’e ait yontma taş aletler, Göztepe ve Kazlar deresinin doğusuna rastlayan Dereağzı Tepesi üzerinde toplanmıştır. Ayrıca ilçede o dönem insanının yaşamı için elverişli çoksayıda mağara mevcuttur.    

Şile antik çağda iki defa istilaya uğramıştır.

   Şile antik çağda iki defa istilaya uğramıştır. Birinci istila eski Yunalıların Pers seferinden geri dönüşlerinde komutanları Xenophon tarafından, ikincisi de kıyı şeridini takip ederek ilerleyen Roma komutanı Lucullus tarafından gerçekleştirilmiştir. Roma döneminin izleri hala Şile’de görülmektedir. Doğu Roma İmparatoru Diokletianus zamanında (284-305), İnkese, Sofular gibi Şile mağaraları ilk inanan Hristiyanlar için tabii korunaklar olmuştur. Gürlek Mağarası Doğu Roma askerlerinin yakaladığı ilk inanan Hristiyanları hapsettikleri bir cezaevi gibi kullanılmıştır.    Selçuklu Türkleri Kutalmışoğlu Süleyman Şah ile 1090 senesinde Şile’yi ele geçirdiler. 1097 senesinde ise 1. Haçlı orduları Şile’yi Selçuklulardan geri almıştır. Şile’nin geri alınması ancak Yıldırım Beyazıt döneminde mümkün olmuştur. Şile, I. Dünya Savaşı’na kadar 500 yıl boyunca Türkler’in yönetiminde rahat bir yaşam sürmüştür. Daha sonra İstanbul’un işgaliyle birlikte İngilizler’den cesaret alan Rumlar Şile çevresine yerleşerek Dumlupınar Zaferine kadar işgallerini sürdürmüşlerdir.

Evden Eve taşıma Fiyatlarımız

Şile evden eve nakliyat olarak taşıma işlemleriniz için uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Firmamızın çalışma prensibinde disiplin ön plandadır. Çalışan iş arkadaşlarımız taşıma işlemi ve İstifleme konusunda özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Yapmış olduğumuz işlemlerde her bir eşyanın gelebilecek bütün zararlardan korunması için özenli bir paketleme sistemi sunmaktayız.

Ayrıca eşyalarınızın araçlara istiflenmesi sırasında da zarar görmemesi için İstifleme konusunda da oldukça dikkatliyiz. Çünkü araçlar gerek şehir içi gerek şehir dışı yol alırken araç içinde eşyaların hareket etmesi zarar görmelerine sebep olabilir. Bunun önüne geçebilmek için İstifleme konusunda bilgili olmak gerekmektedir. Bu konuda da bizlere güvenebilirsiniz. Firmamız taşıma işlemlerinde uygun fiyat teklifleri sunmaktadır.

19.yy. Osmanlı kayıtlarına göre Şile kazası

19.yy. Osmanlı kayıtlarına göre Şile kazası 1846’da Zaptiye Müşirliğine bağlıydı. 1876’da şile kazasının Dersaadet Şehremaneti’ne bağlandığı görülür. 1877 Devlet Salnamesinde ise Şile, Zaptiye Nezaretine bağlı Üsküdar Mutasarrıflığına bağlıdır. 1924’de bütün sancaklar (mutasarrafflık) vilayet yapıldığında Şile’nin Üsküdar’a bağlılığı devam etmiştir. 1926’da yapılan yeni düzenlemeyle Üsküdar kaza haline getirilip İstanbul vilayetine bağlanınca Şile kazası da Üsküdar’la aynı yapı içinde yer almıştır. Ayrıca Şile, Cumhuriyetin kuruluşu ile oluşturulan ilk belediyelerden biridir. (1923)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç