Atalar Mah. Halitpaşa Cad., No: 53/A Kartal/İstanbul
tr

Şile Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Şile Evden Eve Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat

Taşınmak sanıldığından çok daha sıkıntılı bir süreçtir. Bu süreçte evlerin toplanması, paketlenmesi, paketleme malzemelerinin temin edilmesi, araç ve taşıma personeli bulunması son derece uğraştırıcı ve bir o kadar da zorlayıcı bir süreçtir. Bunun yerine alanında en iyi hizmeti veren bir nakliyat firması ile anlaşmak sizleri düşündüğünüzden çok daha büyük bir zahmetten kurtaracaktır. Hızlı ve güvenilir bir taşıma sistemi sayesinde evlerinizin kolayca taşınmasını sağlamanın yanında bu sürecin beraberinde getireceği hasar durumlarının da önüne geçme imkânı bulacaksınız. Şile evden eve nakliyat firmamız bu konuda son derece profesyonel destek vererek taşınma sorunlarınızın en aza inmesine yardımcı oluyor.

Neden Profesyonel Hizmet Almalısınız?

Nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız kişilerin daha rahat taşınabilmesine en iyi şekilde yardımcı oluyor. Eşyalarınızın kırılıp dökülmemesinin yanında farklı nedenlerle de profesyonel bir firma ile çalışmanız gereklidir. Bu nedenler şu şekilde sayılabilir;

 • Taşınma esnasında eşyalarınız belirli bir plan içerisinde araçlara yüklenir.
 • Araçlar kapalı kasa olduğu gibi son derece hijyeniktir.
 • Asansörlü taşınma hizmeti sayesinde bu süreç daha da azalır.
 • Klasik yöntemlerin terk edildiği firmalardan hizmet almak eşyalarınızın daha güvenle taşınmasına yardımcı olur.
 • Sigorta kavramına önem verilmesi eşyaların büyük bir güve içerisinde taşınmasını sağlar.

Bunların dışında sayılabilecek birçok avantajdan daha bahsedilebilir.

Sigortalı Taşınma Hizmeti Nedir?

Şile evden eve nakliyat firması olarak kurumsal bir taşıma hizmeti veriyoruz. Müşteri gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verebilmek adına her türlü iş detayına gereken önemi gösteriyoruz. Firmamızın hizmet verdiği müşteri portföyü son derece geniş olmakla birlikte her müşterimize yetecek bir hizmet kapasitemiz bulunuyor. Gerek araçlarımız gerekse personellerimiz istenilen zaman ve yerde hizmet vermek için hazır olacaklardır.

Kurumsal bir firma olmanın tüm gereklerini fazlası ile yerine getiren Şile evden eve nakliyat firmamız sizlere sigorta konusunda da en iyi şekilde destek veriyor. Bu süreçte eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlemi alıyoruz. Ancak olası bir firma hatası karşısında zarar gören bir eşyanız olduğunda nakliyat firmamız üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getiriyor.

Asansörlü Taşıma Hizmetinin Rahatlığı

Asansörlü taşıma hizmeti kapsamında da firmamız sizlere beklentilerin ötesinde bir hizmet sunuyor. Eşyaların eski usul ile taşınması yerine tamamen yeni ve teknolojik yöntemlerle taşınmasına gayret gösteriyoruz. Bu süreçte Şile evden eve nakliyat firmamız devasa vinçlerden yararlanıyor ve en akıl almaz yükseklikteki binalardan dahi eşyaları kolayca indirip bu katlara kolayca çıkarıyor.

Asansörlü taşıma hizmetinin sunduğu birçok avantajdan bahsedilebilir. Bu avantajların başında da verilecek olan hizmetin daha kısa sürmesi geliyor. Her eşya tek tek merdivenlerden indirilmediği için eskisinden çok daha kısa bir süre içerisinde eşyalar araçlara yükleniyor ya da istenilen kata çıkarılıyor. Böylece daha rahat şekilde hayatınıza devam etme imkânı buluyorsunuz.

Evden Eve Nakliyatta Geniş Araç Filosu

Şile evden eve nakliyat firması olarak mutlaka eşyalarınızın belli bir düzende taşınmasına yardımcı oluyoruz. Eşyaları düzgün şekilde kapalı ve geniş araçlara istifliyoruz. Böylece yolda yaşanabilecek sarsıntılar ya da kötü hava olayları karşısında etkilenmiyor. Evden eve nakliyat firmamız müşterilerine geniş araç filosu ile hizmet veriyor. Bu da istediğiniz tarihte ve saat diliminde bizlerden hizmet alabileceğiniz anlamına gelmektedir. Hizmetlerimiz kapsamında dilerseniz paketleme ve montaj ya da demontaj desteği de alabilirsiniz. Firmamız her türlü taşınma desteği konusunda son derece profesyonel davranmaya gayret ediyor.

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat hizmetlerimiz sayesinde artık taşınmak sizler için yorucu bir iş olmaktan çıkacak. Sizler mekân değiştirmenin keyfini çıkaracak ve personellerimizin profesyonel hizmetlerini izleyeceksiniz. Böylelikle çok kısa süre içerisinde yeni yerinizde yeni hayatınıza alışmaya başlayabileceksiniz.

Güvenilir Taşıma

Evlerimiz ve evlerimizdeki eşyalarımız hayatımızın önemli anlarına tanıklık etmeleri itibariyle değere muteberdirler. Bunun farkında olan firmamız ve deneyimli personellerimiz ile eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi için çalışmaktayız. Böylelikle ekstra masraf yapmak durumunda kalmayacak ve cebinizi zorlamayacaksınız.

Ayrıca firmamız taşım işlerini gerçekleştirdikten sonra tüm eşyalarınızı kontrol ederek herhangi bir sorun olmadığını teyit etmektedir. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla firmamızdan hizmet alabilir ve eşyalarınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Firmamız tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Bu kapsamda eşyalarınızın paketlenmesinden montajlanmasına kadar her bir evresinde büyük bir profesyonellik hâkimdir. Şile evden eve nakliyat hizmetlerimizde firmamız her şey için hazırlıklı gelmektedir. Dolayısıyla da herhangi bir aksaklık oluşması söz konusu olmayacaktır.

Kurumsal bir firma olmanın gereğini yerine getiren firmamız zaman konusuna da dikkat etmektedir. Sizlere vermiş olduğumuz saat ve tarihlerde taşıma işleri gerçekleştirilmekte bu sayede de mağdur olmamanız için büyük bir gayret sarf edilmektedir. Ancak buna dikkat ederken eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için de azami derecede özen gösterilmektedir. İşte böylelikle tam manasıyla profesyonellik sahaya yansıtılmaktadır.

Yasal Faaliyet

Firmamız nakliye hizmetleri sunmak için gerekli olan tüm izinleri almıştır. Dolayısıyla da firmamıza güvenmeli ve hizmetlerimizden istifade etmelisiniz. Devletimiz tarafından yapılan denetimlerden de başarılı bir şekilde geçen firmamız bu sayede sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak için çalışmaktadır. 

Ayrıca sadece bireylere değil kurumlara da hizmet veren firmamızdan fatura alabilmeniz de mümkündür. Böylelikle giderlerinizde taşınma giderleri olarak gösterebilir ve vergi miktarlarınızdan düşebilirsiniz.

Şile evden eve nakliyat firması olan Hekimoğlu Nakliyat olarak sizlere her geçen gün daha da iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Umarız ki sizler de diğer tüm müşterilerimiz gibi memnun kalırsınız ve bu sayede hatırlarınızda hoş bir seda bırakabiliriz.

Şile Ofis Taşımacılığı

Şile ofis taşımacılığı hizmetimiz sayesinde ofislerinizi güvenli bir şekilde taşıma olanağı elde edebilirsiniz. Ofisler taşınırken insanlar en iyi hizmete sahip olmak ister. Çünkü ofislerin taşınması sırasında son derece önemli evrakların da taşınması gerekir. Pek çok firma bu alanda yeterli kadar titiz hizmet sağlamaz. Bu nedenle de ofis taşınması sırasında değerli evrakların kaybolması gibi sorunlar ile şirketler karşı karşıya gelir.

Firmamız ofis taşımacılığının bir numaralı ismidir. Tüm çalışanlarımız sadece bu alana eğitim almış kişilerdir. Titizlik içerisinde ofislerinizin taşınması firmamız aracılığı ile sağlanır. Kurulduğumuz ilk günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti ile hareket ederiz. Bunun da nedeni ofislerin kısa sürede taşınması ve taşınma esnasında kişilerin hiçbir problem ile karşılaşmamasıdır.

Şile Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Ofisler taşınırken öncelikle önemli evraklarınızı güven içerisinde bize emanet edebilirsiniz. Tüm eşyalar araçlara yerleştirdikten sonra evrakların ayrı bir şekilde paketlemesini yaparız. Daha sonra araçların ön tarafında özel şekilde oluşturduğumuz evrak taşıma kutularına yerleştiririz. Size sunduğumuz Şile ofis taşımacılığı hizmetlerimiz sayesinde evraklarınız hiçbir şekilde zarar görmez. Kaybolma gibi bir durum da firmamız aracılığı ile aldığınız hizmetlerde söz konusu değildir. Sağladığımız % 100 müşteri memnuniyetinin en önemli nedeni de sunduğumuz bu üstün hizmet anlayışıdır.

Eşyalarınız firmamız tarafından garanti altına alınır. Çünkü ofislerinizde bulunan tüm eşyalar firmamız tarafından sigortalanır. Size sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın değeri belirlenir. Belirlenen değer doğrultusunda da sigortası yapılır. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda tüm değer kaybı sigorta tarafından ödenir. Kendimize duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak size eşya sigortalama hizmetini sunarız.

Şile Eşya Depolama

Şile eşya depolama hizmeti sunan firmamız tecrübeli ve kaliteli çalışanlarımız ile beraber güvenlikli ve geniş depo çeşitlerimiz ile ihtiyacınız olduğu her an sizlerin hizmetinizdeyiz. Günümüzde eşya depolama hizmeti oldukça profesyonel bir hal almış ve birçok aile için neredeyse zorunluluk haline gelmiştir. Artan gelir seviyesi ve refah durumu neticesinde artık eşyalar evlere sığmaz bir hale gelmektedir. Bu tür durumlarda her türlü eşyalarınızı depolarımızda güvenilir ve sağlıklı koşullarda dilediğiniz süre saklayabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde birbirinden farkı boyutlarda depolarımız bulunmaktadır. Bu sadece eşya sayınız ne kadar fazla ya da fiziki boyutu ne kadar büyük olursa olsun en uygun depoları bulabilirsiniz. Depolarımızı istediğiniz süre zarfında kiralama seçenekleriniz bulunmaktadır. Eşya depolama ihtiyaçlarınız için yapmanız gereken tek şey bizimle internet sitemiz ya da iletişim numaralarımız vasıtası ile irtibata geçmek olacaktır.

Güvenli Eşya Depolama Hizmeti

Şile Eşya depolama hizmeti sunan firmamız en kaliteli ve en hızlı depolama hizmetine sahip durumdadır. Sizlerin belirttiği sürede ekiplerimiz gerekli personel ve ekipmanlarla depoya götürülecek eşyaların olduğu noktaya geleceklerdir. Depolanacak olan eşyalar özenli bir şekilde en son teknoloji darbeyi emen ambalajlama malzemeleri ile nakliye araçlarımıza yükleyerek sizlerin seçtiği depolara getirilmesini ve yine profesyonel bir şekilde kiralanan depo içerisine yerleştirilmesini sağlamaktadır.

Eşyalarınız adet, özellikle ve fiziki durumuna göre daha önceden sizlerin belirlediği depolara taşındıktan sonra sadece sizlerin girebileceği anahtarlar verilerek istediğiniz zamanda deponuzdan istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Depolarınızın kiralama süresi bitmesine 15 gün kala sizlere haberdar ederek gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Sizlerin onayı olmadan depolarınız kesinlikle başka bir kişiye kiralanmamaktadır.

Şİle Eşya Taşıma

Şile nakliye işlemlerinde önemli unsurlardan biri olan firma çalışmasını araştırın Uygun taşıyan firmaları kesinlikle seçmeyin kaliteli hizmet, kolay taşınmak için kurumsal firmalar ile taşıma işlerini yapın. Şile evden eve nakliyat işlerinde firmamız 1968 yılında taşımacılık sektöründe ev ofis taşıma işlerini yapmaktadır. Yıllardır edindiği tecrübe ve deneyim ile profesyonel, taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Şile evden eve deyince akıllara gelen şey direk ev taşıma kolay iş biz bile taşırız. Öyle düşünceler ile kesinlikle yola çıkmayın. Örneğin bir evin taşınması için sadece nakliye kamyonuna ihtiyaç var  demeyin bu taşıma için en son lazım olanlardan biridir. Önemli olan eşyalarınızın güzel titiz bir şekilde sökülüp paketlenmesi ve bunu bilen kişiler tarafından yapılması.

Şile evden eve nakliyat olarak

Şile evden eve nakliyat olarak yenilikleri takip eden öğrenen ve uygulayan çalışmalar yaparak gelişimimizi sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyor teslim aldığımız işi en sağlıklı şekilde yapıp teslim ediyoruz. Alanında sevilen ve tercih edilen bir firma olmakla gurur duyuyor daha da azimle çalışıyoruz.

Şile Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şile evden eve nakliyat hizmet çeşitliliği sayesinde her geçen gün müşteri sayısını daha da arttırmaktadır. Sundukları hizmetler arasında evden eve nakliyat haricinde ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmeti de bulunur. Şehir içi nakliyat hizmetinin yanı sıra        şehirlerarası da hizmet sunmaktadır. Bu açıdan şehirlerarası nakliye hizmeti almak isteyenler için büyük önem taşımaktadır. Çünkü birçok nakliye firması şehirlerarası hizmet sunmamaktadır. Bu nedenle Şile nakliyat hizmetinde bu özelliği ile de rakiplerinden ayrılmaktadır.

Şile ilçesinde kapsamı bir şekilde hizmet sunma kapasitesine sahip olan firmamız aşağıda sıralanan alanlarda kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. İşte firmamızın sunmuş olduğu nakliyat hizmetlerinden bazıları:

 • Ofis taşımacılığı
 • İşyeri taşımacığı
 • Evden eve taşımacılık
 • Şehirler arası nakliyat
 • Depolama hizmetleri

Şile Evden Eve Nakliyat Firmamız

Firmamız sıralanan bütün bu nakliyat hizmetlerinin tamamında son derece iddialı bir hizmeti Şile’lilerle buluşturmaktadır.

Şile’Ye Dair Tüm bilgiler

Güncel Bilgiler İçin Tıklayın

Şile’de Nakliyat Fırmaların Başında Yer Almaktan Gurur Duyuyoruz

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Şile Evden eve Nakliyat Haberler

Şile Evden Eve Nakliyat Olarak Bugüne Özel İndirim İçin Hemen Bizi Arayın

Şile Hakkında Herşey

Evden Eve taşıma Fiyatlarımız

Şile evden eve nakliyat olarak taşıma işlemleriniz için uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Firmamızın çalışma prensibinde disiplin ön plandadır. Çalışan iş arkadaşlarımız taşıma işlemi ve İstifleme konusunda özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Yapmış olduğumuz işlemlerde her bir eşyanın gelebilecek bütün zararlardan korunması için özenli bir paketleme sistemi sunmaktayız.

Şile Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörü teknolojinin gelişmesinden  nasibini almış olan bir sektör olarak hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle eşyaların kalitelerinin artması, korunmaya daha çok ihtiyaç duyulması gibi sebeplerden dolayı taşımacılık sektörü ciddi manada gelişme göstermeye başlamıştır. Eskiden insanlar eşyaların taşınması için eş dost akrabadan yardım alarak bu taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor.

Eşya depolama

Eşya depolama sistemimimizin işleyişi sizin müşteri temsilcimizi aramanız ile başlar. Genel olarak eşyaları görmeden net bir fiyat verememekteyiz. Depolanıcak olan eşyalarınızın kaplicağı alan ve teknik özellikleri esas alarak değerlendirmede bulunan ekspertis elamanımız almayı talep ettiğiniz .

İstanbul Şile eşya depolama

İstanbul eşya depolama hizmetini kısaca size anlatır ve fiyatlandırma çıkarır. Bu fiyatlar içerisinde nakliye ve sigorta bedelleride bulunucaktır. Anlaşıldığı taktirde sizlerle sözleşme imzalanarak taraflar arasındaki beyanlar belgelendirilir. Bu sözleşme beyanları yazılı hale getirmek amacıyla yapılmaktadır ve nakliyat deposu hizmeti sürenizi garanti altına alacak bildirimler içermez. Depolama hizmetiniz istediğiniz anda sonlandırılabilinir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından eşyalarınız etiketlendirilir paketlendirilir ve her pakette neler olduğu not alınarak sayım işlemi yapılır. Bu belgenin bir nüshasıda sizde kalırki lazım olan bir gerecinizi barkot numaranız ile istemeniz yeterli olacaktır. Nakliye sigortası da yapılarak eşyalarınız depomuza alınır. Depomuza alınan eşyalarınıza sigorta şirketi ekspertizi sigortalama işlemini yapar ve 48 saat içerisinde sigorta evraklarınız elinize ulaştırılır.

Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama

Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz.Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için depolama hizmeti vermekteyiz. Artık ben yokum eşyam ne olacak demeyin. Bunları sizin için depolama merkezlerimizde özel olarak saklıyoruz. İnsanlar çağımızda çok yoğun stres altında hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Sizi iyi anlayan ve her türlü taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonel müşteri temsilcileriyle size hizmet sunmaktayız.Güvenli, temiz ve kapalı depolama tesislerimizde eşyalarınızı dışarıdan gelebilecek olumsuzluklardan koruyoruz.7/24 kamera sistemi ve kişiye özel kilitli kutularla eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz.Üstelik paketleme ve taşıma hizmetini de sizin için yapıyoruz..

Taşımacılıkta Sağlamlık ve Güvenlik

İş eğitim ya da farklı bir nedenden taşınması gereken insanlar çok fazla paralar ödeyerek aldıkları eşyalarının güvenliğini düşünmek zorundadır. Uygun bir ücretle en kaliteli hizmeti sunan firmamızdan en çok istenilen sağlamlık ve güvenlilik temin edilebilmektedir.

Yılların kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimi ile bütün personellerimiz alanında en iyilerdendir. Hakkaniyetli prensipli çalışmalar sistemin en sağlıklı şekilde işlemesine katkı sağlamaktadır. Çalışma prensibinden ödün vermeden özenli ve sağlıklı bir taşımacılık gerçekleştirilmektedir. Her zaman kaliteli ve sağlam hizmet anlayışı ile çalışan ekibimiz bu şekilde başarı sağlamakta ve başarılar azmimizi artırmaktadır. Her zaman önem verdiğimiz konular şunlardır:

 • Yenilikçi
 • Profesyonel
 • Kaliteli
 • Özenli 
 • Uygun fiyatlı hizmetle firmamız her daim hizmete hazır bulunmaktayız.

Her ihtiyaç durumunda Şile evden eve nakliyat  firmamız ile iletişime geçilmesi gerekli bilgi alışverişinin yapılması ardından işlemler başlamakta ve en güzel şekilde sonuçlanmaktadır. Hekimoğlu Nakliyat

Eşyalarda Sigortalı Güvence Şile 

Taşınma öncesinde bütün eşyaların en sağlam şekilde ambalaj ve paketlenmesinin yapılması yanı sıra eşyalar bir de sigorta ile teminat altına alınmaktadır. Olası bir zarar görülmesinde zarar bedeli sigorta kapsamında karşılanmakta ve müşteriler hiçbir şekilde mağdur edilmemektedir. 

Şile evden eve nakliyat hizmetinde çok kapsamlı çalışmalar yapılarak birinci kalite hizmet temin edilmektedir. Maddi ve manevi zorluklar yaşatan taşınma durumunda mümkün olduğunca destek olunmaya çalışılmaktadır. Ücret konusunda olabilecek en düşük fiyatlandırma yapılarak insanlar bir nebze olsun rahatlatılmaktadır. Profesyonel taşımacılık hizmeti ile hem pratik hem sağlıklı hem de uygun fiyatlı taşıma yapılabilmektedir.

Şile Evden Eve Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınmak kendi başına büyük bir sorun olabilir. Kırılması gereken şeyleri, elektronik malzemeleri, mobilya takımlarını, elektrikli ev aletlerini, mutfak malzemelerini söylediğinizde, kırılabilecek veya sizin için özel anılarınız olan birçok öğeniz olabilir. Tüm bunları bir noktadan diğerine taşımak gözlerinizde büyüyor ve endişeleniyor mu? Bu zorlukların üstesinden gelmek için nakliye şirketleri hizmetinizdedir. Ancak her nakliye şirketi aynı kalitede mi çalışıyor?

Şile nakliyat güvenli, hızlı ve profesyonel bir hizmet sunar. Ev ve ofis taşımacılığınız için eşyalarınızı hassas bir şekilde belirttiğiniz adrese taşıyoruz. Eşyalarınızın pratik ve sağlam nakliyesi bizim için en önemli kriterlerden biridir. Evden eve nakliyeye ihtiyaç duyulması halinde Hekimoğlu nakliyat, mesafe veya mesafeden bağımsız olarak bir asansör aracıyla da nakliye hizmeti vermektedir. Şile evden eve nakliyat işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şile Nakliye hizmeti prosedürümüz

Hekimoğlu nakliyat, hemen iletişime geçmeniz halinde size ilk önce ücretsiz expertiz hizmeti sağlamaktadır. Experlerimiz belirttiğiniz adrese gelerek eşyalarınızın durumlarını incelerler. Oluşturdukları ayrıntılı listeye göre ihtiyaç duyulacak ekipmanlar ve araç belirlenir. Bu ekipmanların ve eşyalarınızın durumuna göre size fiyat teklifi yapılır. Şile evden eve nakliyat işlemlerine özel belirli aralıklarla uygulanan %15 ile %35 kampanyalarımızdan da yararlanmanız halinde teklif size sunulur. Bizi tercih etmeniz halinde size uygun bir günde randevu verilir. Randevu gününde teknik ekibimiz gerekli tüm ekipmanlar ile birlikte adresinize gelir ve eşyalarınızı uygun şekilde ambalajlarlar. Kırılabilecek eşyalarınız, elektronik eşyalarınız ve özel hassasiyetinizin olduğu eşyalarınız teknik ekibimizce darbelere karşı ekstra dayanıklı kolilere hassasiyetle yerleştirilir ve araca yüklenmesi için hazır hale getirilir. Ayrıca mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız da gerekli durumlarda demonte edilir ve ambalajlanarak araca yükleme için hazır hale getirilir.

Daha önceden sizin de paketlediğiniz eşyalar ile birlikte tüm eşyalarınızın listesi hazırlanır ve koliler numaralandırılır. Son kontrolleri de gerçekleştirdikten sonra aracımıza yerleştirilir. Hekimoğlu nakliyat ihtiyaç görülmesi halinde asansörlü araç temin edebilmektedir. Taşınacak adrese güvenli bir biçimde araç ile taşındıktan sonra tüm eşyalarınız teknik ekibimizce belirttiğiniz odalara taşınır. Demonte edilmiş eşyalarınız da eve taşındıktan sonra tüm eşyalarınızın kontrolü gerçekleştirilir. Demonte edilmiş eşyalarınızın tekrar montajları yapılır ve yerleştirilir.

Ayrıca Hekimoğlu nakliyat kurumsal hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti esaslı bir firma olduğu için tüm bu süreç içerisinde eşyalarınız sigortalı bir biçimde taşınır. Hekimoğlu nakliyat olarak müşterimizin güvenini kazanmayı ve memnuniyeti en üst seviyede tutmayı ilke edinmiş bir nakliye firmasıdır.

Nakliye hizmeti ayrıntıları

Evden eve taşımacılık konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Alelade taşımacılık hizmeti veren firmalardan kaçınılmalı, kurumsal firmalar tercih edilmelidir. Hizmeti veren firmanın tüm ekipmanların sahibi olması, kiralanmış aletler ile taşıma yapmıyor olması önemlidir. Asansör kullanımı imkanına sahip olup olmadığı da kalitesini belirleyen unsurlardandır. Ayrıca nakliye hizmeti verebilmek için gerekli sertifika ve belgelere sahip olması da en kritik noktalardandır. Elemanların tecrübeli, titiz, insan canlısı ve uzman kişiler olması gerekmektedir. Ayrıca firmanın kurumsal destek sağlayabileceği telefon hattı, internet sitesi, mail adresi ve benzeri iletişim bilgileri mevcut ve belirtilmiş olmalıdır. evden eve nakliyat olarak tüm bu gereklilikleri sağlamış ve devam ettirmek konusunda çaba gösteriyor oluşumuzdan gurur duyuyoruz.

Hekimoğlu nakliyat; bürodan büroya, evden eve, ofisten ofise, işyerinden işyerine, askılı teksil ve fuar taşımacılığı, piyano taşımacılığı gibi hizmetler sunmaktadır. Şile evden eve nakliyat olarak şehiriçi hizmet verdiğimiz semtler : Atalar nakliyat, Kordonboyu nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Orta nakliyat, Cumhuriyet nakliyat, Petroliş nakliyat, Çavuşoğlu nakliyat, Soğanlık nakliyat, Yeni nakliyat, Esentepe nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Yakacık nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yalı nakliyat, Kartal Merk nakliyat, Yukarı nakliyat dır.

Şehir içi taşıma durumunda eşyalarınız bir büyük tıra yerleştirilerek taşınır. Şehirlerarası taşıma durumunda eşyalarınız küçük araçlarla merkezimize getirilir ve tek büyük bir araçla taşıma yapılır. Şile evden eve nakliyat mevcut adresinizin koşullarına veya taşınacağınız adresin koşullarına göre sizin için farklı hizmetler de sunabilmektedir.

Nakliye hizmeti fiyatları eşya sayınıza ve eşyalarınızın çeşitliliğine göre farklılık göstermektedir. Hekimoğlu nakliyat sizin için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlar ve dönemsel kampanyalarımızdan da faydalanma imkanı ile size en uygun fiyatı sunar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
BİZİ ARA
× WhatsApp