Menü Kapat

Şişli evden eve nakliyat

ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ

Şişli evden eve nakliyat şirketi, ev taşıma, kurumsal yük taşıma ve parça eşya taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Tüm taşıma hizmetleri kapalı kasa kamyonlar iile gerçekleştirilmektedir. Baza, yatak, koltuk gibi mobilyalar marangoz ustalarımız tarafından sökülmektedir. Ayrıca sökülenı bu mobilyalar tekrar montaj edilmektedir. Şişli evden eve nakliyat 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri 1 iş günü içerisinde taşımaktadır. Paketleme gibi önemli işlemler firmamaızın uzman personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Özellikle de şeffaf ambalajlar ile paketlenen eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Şişli nakliyat parça yük taşıma, büro taşıma, şehirler arası ev taşıma gibi alanarda da faaliyet göstermektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir giibi büyük şehirlere de nakliye hizmeti vermektedir.

Şişli Evden Eve Nakliye

Şişli evden eve nakliiye taşıma hizmetlerini sigortalı bir şekilde vermektedir. Ofis ve şirket taşıma hizmetleri için K3 belgeli araç modelleri temin edilmektedir. Ayrıca İstanbul içi ev nakliye fiyatlarına özel yüzde 40’latra varan indirimler gerçekleştirmektedir. Şişli evden eve nakliyat asansörlü araç modelleri sayesinde site, rezidans gibi binaları bile çok hızlı bir şekilde taşımaktadır. Asansörlü evden eve nakliye fiyatları açısından da ucuz bir hizmet sunulmaktadır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak için güvenli bir ev taşıma ve ofis taşıma desteği sağlamaktadır. Ayrıca paketleme, kurulum ve düzenleme gibi uygulamalar tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şişli evden eve nakliye şehir içi taşıma ve parça eşya taşıma hizmetleri için ek yüzde 20’ye varan indirimler yapılmaktadır.

nakliyat
nakliyat
ŞİŞLİ evden eve nakliyat HEKİMOĞLU NAKLİYE FİRMASI ŞİŞLİ
Şişli Ofis Taşıma
Ofislerde bulunan deri koltuklar, toplantı masaları ve dolaplar veya şirket malzemeleri profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Şişli ofis taşıma hizmetleri sayesinde yeni bayilik aççan şirketlerin tüm talepleri karşılanmaktadır. Mobilyaların çizilmesi, deformasyona uğraması gibi sorunlar söz konusu değildir. Firmamız çok katlı şirketler içinde büyük kamyonlar temin etmektedir. Şişli ofis taşıma fiyatları ise çalışma alanlarında bulunan eşyaların sayısına göre farklılık göstermektedir. Ancak firmamız müşterileri için her zaman ekonomik bir destek sunnmaktadır.
Şişli Evden Eve Nakliyat Firmaları
Şişli evden eve nakliyat firmaları güvenli, ekonomik ve kurumsal bir hizmet sunmaktadır. Bazı nakliyeciler gibi kesinlikle sanal ortamda komisyonculuk yapılmaktadır. Araçlarımızın üzerinde şirketimize ait logolar yer almaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek anında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

ŞİŞLİ İLETİŞİM 

0532 490 88 43 

444 6 431 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç