Menü Kapat

Soğanlık evden Eve Nakliyat

Hekimoğlu nakliyat İstanbul içi evden eve taşıma, şehirlerarası taşıma hizmetlerinin yanı sıra depolama hizmeti de sunan bir nakliye firmasıdır.
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

İstanbul Soğanlık Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızı toplamaya başladınız ve nakliye firması mı arıyorsunuz? Taşınma sürecinde stres yaşamamak ve şanslı bir tercih yapmış olmak mı istiyorsunuz? Eşyalarınızın sağlam ve rahat bir şekilde mi taşınmasını istiyorsunuz? Tanıdıklarınıza nakliye firması mı soruyorsunuz? Şanslı bir tercih yapmış olmaya şu an çok yakınsınız. Hekimoğlu nakliyat uzman kadrosu ve kalite standartlarını hakkıyla yerine getiren hizmet anlayışıyla burada.      Soğanlık evden eve nakliyat işleriniz için Hekimoğlu nakliyata gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Yalnızca bizimle iletişime geçin ve gerisini biz halledelim.

Soğanlık Evden Eve Nakliyat

Taşınma işleri hem çok yorucu hem de çok zahmetli işlerdir. Ancak tayin, kira artışı, iş değişikliği gibi nedenlerden dolayı insanlar taşınmak zorunda kalmaktadır. Günümüzde evlerde çok fazla mobilya, beyaz eşya gibi malzemeler bulunur. Bu tür eşyaların taşınması esnasında özen gösterilmesi gereklidir.

Örneğin; yüksek maliyetli mobilyaların demontajı veya montajı esnasında yapılan hatalar, eşyaları kullanamaz hale getirebilir. Bu nedenle nakliye işleri içinprofesyonel hizmet veren Soğanlık evden eve nakliyat firmasından hizmet alınmalıdır. Eşyaların, demontaji, paketlenmesi ve taşınması işlemlerini profesyonel ve deneyimli elemanlar tarafından yapılmaktadır.

 Ev Nakliyesi

Evlerde kullanılan eşyalar, hem manevi hem de maddi olarak kıymetlidir.  Ev taşıması sırasında tüm eşyaların zarar görmeyecek şekilde özen ve dikkat gösterilerek taşınması gereklidir. Bu nedenle ev taşıması esnasında profesyonel destek alınması elzemdir. Soğanlık evden eve nakliyat firması, ev taşıma esnasında uzman ve deneyimli ekipleri ile taşıma işlerini gerçekleştirir.

Taşınmadan önce eşyaların bulunduğu eve, firma elemanları giderek evin kaçıncı katta olduğu, eşyaların azlığı veya çocukluğu ile ilgili bilgi edinir. Müşteri ile taşınma günü, fiyat konusunda anlaşılarak sözleşme imzalanır ve eşyalar sigortalanır.

Ev sahibinin talep ettiği gün veya bir gün öncesinde firma elemanları eve gelerek eşyaların sökülüp, paketlemesi işlemine başlar. Evde bulunan mobilyalar uzman kişi tarafından sökülerek uygun paketleme malzemesi ile paketlenir. Mobilyanın taşınma esnasında kırılmaması çizilmemesi için her türlü önlem alınır. Daha sonra koltuk, kanepe ve beyaz eşyalar uygun paketleme malzemeleri ile güzelce sarılır.

Mutfak eşyaları ve giysiler müşteri talep etmişse düzenlenerek koli içerisine konulur. Evin bulunduğu kata göre asansörlü taşıma sistemi kurulur. Eşyalar kamyona belirli bir düzen içinde yerleştirilir. Nakliyesi gerçekleştirilen eşyalar, tekrar ev sahibinin isteği doğrultusunda odalara yerleştirilir. Demontajı yapılmış eşyalar tekrar montaj edilir ve yerleştirilir.

 Asansörlü Nakliyat

Ev, ofis, işyeri taşımacılığında evin yüksekliğine bağlı olarak asansörlü nakliyat hizmetine gerek duyulur. Ayrıca bazı apartmanlarda merdiven boşluğu çok dardır ve eşyaların taşınması pek mümkün olmaz. Bunun yanı sıra asansörlü taşıma çarpma, düşürmeye bağlı oluşabilecek kazalara karşı da daha güvenilirdir. Soğanlık Evden Eve Nakliyat, en güvenilir şekilde asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Asansörlü nakliyatın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlar:

  • Nakliye işlemi sorunsuz gerçekleştirilir.
  • Eşyalar daha kısa sürede taşınır.
  • Elemanların güvenliği sağlanmış olur.
  • Eşyaların hasar görmesi engellenir.
  • Maliyet olarak daha uygundur.

Ofis Taşıma

Soğanlık evden eve nakliyat firması olarak, ofis ve büro nakliye hizmetini de gerçekleştirmekteyiz. Ofis ve büroda bulunan dosya, evrak, teknolojik aletler, çok önemli ve değerli eşyalardır. Ayrıca bürolarda masa, sandalye, kanepe tarzı eşyalarda bulunmaktadır. Ofis ve büro taşımacılığında eşyalar dikkatli ve düzenli bir şekilde taşınmalıdır. Öncelikle ofis ve büro nakliyesi için firma elemanları verilen adrese gönderilir.

Eşyaların tespiti yapıldıktan sonra anlaşma imzalanarak taşınma günü belirlenmektedir. Daha sonra dosya, evrak gibi özen gösterilmesi gereken eşyalar özenle paketlenir. Ardından mobilya türü eşyalar sökülüp özel paketleme malzemeleri ile paketlenir ve tıra yüklenir. Müşterinin yönlendirdiği adrese eşyaların nakliye işlemi gerçekleştirilir. Demonte edilen eşyalar tekrar monte edilir ve müşterinin istediği şekilde yerleştirilir.

 Evden Eve Taşınmada Kaliteli Hizmet

Günümüzde evlerde çok fazla eşya bulunur. Elektronik eşyalar, masa sandalyeler, dolaplar, beyaz eşyalar, koltuk, kanepeler çok yüksek maliyetlidir. Yüksek fiyatlı bu eşyaların nakliyesi esnasında zarar görmemesi için dikkat edilmesi gerekir. Her iş ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Soğanlık evden eve nakliyat firması garantili ve sigortalı hizmet sunmaktadır.

İstanbul Kartal Soğanlık Evden Eve Nakliyat Firması

Soğanlık evden eve nakliyat firması olarak insanlar için stres yaratan taşınma işlemlerini sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Ev, ofis ve büro, fabrika gibi taşımak istediğiniz yaşam alanlarınızı sizin yerinize taşıyarak hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Taşınma işlemi uzman ekiplerce yapıldığında eşyalarınızın zarar görme riski azalır ve siz elinizi hiçbir şeye vurmadan taşınmış olursunuz. Evden eve taşımacılık hizmeti için profesyonel kadromuz ile uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Edindiğimiz tecrübeler ve son teknoloji ekipmanlarımızla güvenli ve hızlı bir nakliye hizmetini müşterilerimize sunuyoruz.

Profesyonel Soğanlık Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Soğanlık evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız ambalajlamadan nakliyeye kadar her aşamada profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Deneyimli personellerimizin tamamı kendi konusunda uzmandır. Mobilyalar için marangoz, beyaz eşyalarınız için tesisatçı, taşıma işlemi için ise tecrübeli personellerimiz istihdam edilmektedir. İstanbul evden eve nakliyat bölgesinde verdiğimiz nakliye hizmeti ile asıl hedefimiz nakliye sektöründe çıtayı yükseltmek, müşteri memnuniyetini sürekli hale getirerek ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktır. Evden eve taşıma hizmeti ile birçok hizmeti birlikte sunuyor ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını amaçlıyoruz.

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Sigortalı taşıma
  • Taşıma sözleşmesi
  • Son model araçlar
  • Kaliteli ambalaj ve paketleme hizmetlerimiz ile eşyalarınızın taşınırken zarar görmesini minimize etmeyi yaşanacak olası durumlarda da zararınızı telafi etmeyi garanti ediyoruz.

Soğanlık Eşya Depolama

Soğanlık evden eve nakliye olarak ev eşyalarınız için taşınma hizmetinin yanı sıra fazla eşyalarınızı depolama hizmeti ile evinizde yeni alanlar açmanıza yardımcı oluyoruz. Sadece ev eşyalarınız için değil iş yerleri içinde depolama alanları ile kullanmadığınız ekipmanları güvenle muhafaza edebileceksiniz. Uygun fiyatlı nakliye işlemlerimizin yanı sıra uygun fiyatta depolama hizmetimizle de sizlere hizmet vermekteyiz.

Soğanlık Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Soğanlık asansörlü evden eve nakliye hizmetimiz ile kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda hem İstanbul’da hem de Türkiye’nin her yerinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile eşya güvenliğini sağlamış oluyoruz. Şehirlerarası nakliye hizmetlerimiz, parsiyel taşımacılık ve depolama alanlarımız ile nakliye sektöründe olması gerek tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Kaliteli ve güveli bir nakliye için gerekli tüm izinlere sahip son model araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Sizde taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren bizi tercih ederek kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Soğanlık Evden Eve Nakliyat Firması

Gelişen teknoloji ile nakliye hizmetimizi asansörlü taşıma ile daha hızlı ve güvenli hale getirdik. Asansörlü taşıma ile fabrika taşıma olsun ofis taşımacılığı olsun ya da evden eve nakliye hizmetimiz olsun artık çok daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Soğanlık evden eve nakliyat firmamız asansör sistemi ile çok yüksek katlı binalarda bile sistematik bir taşıma gerçekleştirir. Taşınacak yerin camına veya balkon kapısına uzanan asansör eşyaları sistemli bir şekilde indirip çıkartabilmeyi sağlar.

Soğanlık Evden Eve Nakliyat; günümüzdeki teknolojik ürünlerden faydalanarak modern taşımacılık hizmetlerini yürütmektedir. Soğanlık Evden Eve Nakliyat; nakliye hizmetlerini yaşadığımız topluma faydalı hizmetler sunmayı hedefleyerek yürütmektedir. Müşteri memnuniyetini en kusursuz şekilde sağlamak için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Hekimoğlu Nakliyat personellerine müşteri ilişkileri ve memnuniyeti ile ilgili sürekli eğitimler vermektedir. Evden eve nakliye sektörü; önemli bir bilgi birikimi, tecrübe ve deneyim gerektirmektedir. Soğanlık Nakliyat; uzun yılların vermiş olduğu bilgiye, tecrübeye ve ekipmana çok önem vermektedir. Kalitesi ile her daim taşımacılık sektöründe sizlerin hizmetinde olmaktan onur ve gurur duyan bir firmadır. Profesyonel güler yüzlü kadrosu, geniş ve temiz araçları ile sorunsuz bir taşımacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Uygun fiyatları ve ödeme kolaylığı ile hem hizmetinde farkındalık yaratmakta hemde piyasada kalıcı olmayı hedeflemektedir.

Soğanlık Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Soğanlık Evden Eve Taşımacılık; disiplinli ve ilkeli çalışma prensibini benimsemiş ve bu sayede %100 müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Nakliye sektöründe lider bir firma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemiştir. Nakliyat hizmeti alabilmek için iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Ücretsiz ekspertiz evinize gelerek gerekli incelemeleri gerçekleştirir ve aşağıdaki incelemelerin akabinde sizlere fiyat teklifi sunar:

Soğanlık Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma

Soğanlık evden eve nakliyat hizmetleri, işletmemizce bir program dahilinde yerine getirilmektedir. Bu programımızın önceliği firma elemanımızın ivedi bir şekilde evinize gelmesi ile başlamaktadır. Elemanımız öncelikle eşyalarınıza yönelik bir ön çalışma yapacaktır. Bu çalışmada tüm eşyalarınıza ait genel bir inceleme işlemi yapılacaktır. Ön çalışma, eşyalarınızın mevcut durumlarının belirlenmesi, hacimlerinin tespit edilmesi gibi işlemleri kapsamaktadır. Ayrıca ön incelemede, eşyalarınızın durumlarına ve cinslerine uygun araç belirlenmesi ve araç sevk işlemi esaslarının saptanması da planlanmaktadır. Yapılacak ön çalışma neticesinde, ihtiyaç sahibi olan müşterilerimize nakliyenin ekonomik boyutu, sigorta işlemlerine yönelik esaslar ve nakliyenin tamamlanma süresi ilgili bilgilerde sunulmaktadır. Bu ön çalışma, taslak anlaşma olarak isimlendirilecektir. İhtiyaç sahibi olan müşterimizin uygun görmesi halinde, bu anlaşma imzalanacak ve nakliye hizmetimiz gerçekleştirilmek üzere elemanımız adresten ayrılacaktır.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA Copy Protected by Tech Tips's CopyProtect Wordpress Blogs.
× Hemen İletişime Geç