Menü Kapat

Tuzla Evden Eve Nakliye

TTuzla evden eve nakliyatuzla evden eve nakliye sektörün de hizmet veren sayısız taşımacılık ve lojistik firması bulunmaktadır. Hangi firmanın nasıl bir çalışma anlayışına sahip olduğu ise bilinmemektedir. Ancak müşterilerimizden gelen şikayetler doğrultusun da pek çok firmanın memnuniyet oranları oldukça düşüktür. Örneğin 1+1 gibi küçük daireler bile absürt fiyatlar ile nakil edilmektedir. Taşıma sırasında düzgün paketlenmeyen eşyalar ise zarar görmektedir. Tuzla evden eve nakliye firmaları tercih edilirken hizmet kalitesinin sorgulanması gerekmektedir. Hekimoğlu ise gerek ofis gerekse ev taşıma noktasında 25 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Sökme, takma, kurulum ve yükleme gibi işlemler uzman personel ve marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.  İstanbul’un tüm bölgelerine asansörlü ev taşıma, parça eşya taşıma, şehir içi ofis taşıma gibi hizmetler verilmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Pek çok müşterimiz Tuzla evden eve nakliye adı altında kandırılmaktadır. Taşımacılık maliyetlerinin ortalaması bellidir. Aşırı ucuz rakam veren firmaların dikkatli bir şekilde araştırılması gerekmektedir. Ayrıca bazı nakliyeciler işi almak için müşterilerine çok uygun rakamlar vermekte ve daha sonra ek ücretler talep etmektedir. Hekimoğlu Tuzla evden eve nakliyat firmamız ise taşınacak olan tüm eşyaları inceledikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi sunmaktadır. Herhangi bir ekstra ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Tuzla evden eve nakliye firmamız, asansörlü taşımacılık ve sigortalı taşımacılık hizmetlerini de çok ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine boş kamyon nakliye hizmeti verilmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları

Tuzla evden eve nakliye
Tuzla evden eve nakliye

Hekimoğlu Tuzla evden eve nakliyat firmaları 2000 yılından bu yanadır İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Tonajı ne olursa olsun tüm eşyalar profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Firmamız Tuzla evden eve nakliyat sektörün de yaşanan sorunlara etkin çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Müşterilerimizin en ufak bir sorun ile karşılaşması söz konusu değildir. Ayrıca yakın ilçeler ve mahalleler arası taşımacılık hizmetleri için mazot ücreti alınmamaktadır. Firmamız 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi evleri ucuz fiyatlar ile taşımaktadır. Paketleme, montaj, sökme gibi uygulamalar sadece alanında uzman olan personeller ve marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Villalar, özel konutlar, rezidanslar için ise asansörlü taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliye Fiyatları

Tuzla evden eve nakliye fiyatları için tam bir ücret bilgisi vermek doğru değildir. Örneğin 1+1 ile 4+1 gibi daireler aynı fiyatlar ile taşınmamaktadır. Yani taşınma maliyetleri eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Hekimoğlu Tuzla evden eve nakliye fiyatları ise makul bir düzey de tutulmaktadır. Firmamız her müşterisine özel yüzde 25’e varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca paketleme hizmetleri içinde ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Firmamız şirket taşıma, depo taşıma, ağır yük taşıma noktasında da destek sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç