Menü Kapat

Ulus Evden Eve Nakliyat

Hekimoğlu Nakliyat, 30 yılı aşkın süredir İstanbul genelinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Taşınmanın zorluklarından, gereksiz yapılan harcamalarından ve risklerinden müşterilerini kurtarmakta ve profesyonel bir taşımacılık hizmeti vermektedir. Ulus evden eve nakliyat hizmeti de bunlardan biridir.

Hekimoğlu Taşımacılık firması olarak, Ulus evden eve nakliyat hizmeti ihtiyacı olan müşterilerimize deneyimli kadromuz, donanımlı araçlarımızdan oluşan araç parkurumuz ve özel paketleme ekipmanlarımız ile konforlu bir taşınma garantisi veriyoruz. Siz de Ulus evden eve nakliyat hizmetimiz ile güvenli bir şekilde taşınabilir, yorulmadan yeni adresinizde yaşamaya başlayabilirsiniz.  Eşyalarınıza zarar gelmeden, doğru zamanda ve olabilecek en kısa sürede eşyalarınızı taşıyor, montajını yaparak işimizi profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz

Ulus evden eve nakliyat hizmetimiz için talepte bulunan siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın türü, boyutu, miktarı, taşınacağınız mekanların uzaklığı ve ulaşılabilirliği gibi kıstasları değerlendirerek maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu sunuyoruz.  Anlaşma halinde sözleşme imzalayarak belirlenen gün ve saatte taşınma işleminizi başlatıyoruz. Taşınma raporunda kaç personel çalışacağı, ne tür araç kullanılacağı, taşınmanın ne kadar sürede tamamlanacağı belirtilmektedir. Gerekli durumlarda asansörlü taşıma sistemimiz kullanılmakta ve taşıyacağımız tüm eşyalar taşımacılık sigortası kapsamına alınmaktadır.

Ulus evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında eşyalarınızı özel ambalaj ve kutularımızla özenli bir şekilde paketleyerek zarar görmeden taşınmalarını sağlıyoruz. İşinin ehli ve deneyimli personelimiz görevini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Mobilya demontaj ve montaj işlerini konunun uzmanı personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Ulus evden eve nakliyat hizmetimiz ile elinizi hiçbir eşyaya sürmeden, yorulmadan, gereksiz masraflara girmeden taşınabilirsiniz. Hem eşyalarınız yıpranmaz hem de siz taşınma yorgunluğu değil taşınmanın tatlı telaşını yaşarsınız. Çünkü Hekimoğlu Nakliyat olarak bizler eşyalarınıza değer veriyor, yuvalarınızın mahremiyetine saygı gösteriyor ve işimizi sektörün gerektirdiği yasal yükümlülükler ile yapıyoruz. Uygun fiyat politikamız ile taşınma stresinden sizleri kurtarıyoruz.

Ulus evden eve nakliyat hizmetimiz için 7/24 bizi arayarak ücretsiz ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile randevu alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç