Menü Kapat

Ümraniye evden eve nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörü teknolojinin gelişmesinden  nasibini almış olan bir sektör olarak hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle eşyaların kalitelerinin artması, korunmaya daha çok ihtiyaç duyulması gibi sebeplerden dolayı taşımacılık sektörü ciddi manada gelişme göstermeye başlamıştır. Eskiden insanlar eşyaların taşınması için eş dost akrabadan yardım alarak bu taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor.

Fakat günümüzde artık bu işlemler için profesyonel yardım almak gerekiyor. Çünkü eskiden taşınan eşyalar mobilya beyaz eşya gibi ağır ve kıymetli eşyalar olmadığı için taşınmaları ve istiflenmeleri oldukça kolaydı. Fakat günümüzde mobilya, beyaz eşya gibi birçok pahalı ve ağır olan eşyaların taşınması gerekmektedir. Bu  durumda ise muhakkak alanında uzman bir firmadan Yardım almak doğru bir karar olacaktır. Ümraniye evden eve nakliyat olarak  aramış olduğunuz bu hizmetin kusursuz şekilde size sunulması konusunda üstün bir çaba takip etmekteyiz.

Taşımacılık Sektörü İçeriği

Taşımacılık işlemlerinde sadece evlerin taşıması değil işyeri, Holding, başka yerlerin taşınma işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca taşımacılık işlemleri tek bir şekilde yapılmamaktadır. Özellikle hızlı bir şekilde yer değiştirmek isteyen kişilerin yardım almak istedikleri taşımacılık hizmetlerinde farklı talepleri olabilmektedir.

Bazı kişiler eşyalarını tamamen firmanın toplamasını, paketlemesini ve istiflemesini talep edebilmektedir. Böyle bir durumda ise yapılan taşımacılığı anahtar teslim taşımacılık denilmektedir. Ümraniye evden eve nakliyat anahtar teslim taşımacılıkta eşyalarınıza en az sizin kadar özen göstererek paketleme, İstifleme ve taşıma işlemi gerçekleştiren bir firmadır. Taşıma işleminde güvenilir adres olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Klasik Taşımacılık Yöntemi

Günümüzde İnsanların en fazla tercih ettiği taşımacılık yöntemlerinden birisi klasik taşımacılık dediğimiz yöntemdir. Klasik taşımacılıkta eşyalarınızı sizler paketliyorsunuz bizler ise büyük eşyalarınızın istiflenmesi ve paketlenmesi konusunda yardım sunmaktayız. Yani mutfak eşyası ve kıyafetlerinizin paketlenmesini sizler gerçekleştirdikten sonra geriye kalan bütün ayrıntılar bizi ilgilendirmektedir.

Firmamızın elemanları mobilyalarınızın çizilmemesi için özenli bir paketleme sistemi sunmaktadır. Ayrıca beyaz eşyaların özelliklerine göre paketlenmesi ve taşınması konusunda da oldukça dikkatli bir hizmet sunmaktayız. Televizyon gibi Elektronik eşyaların farklı sarsıntılar da ciddi arızalar çıkarabileceğini bilincinde olarak bu eşyaların korumalı bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Ümraniye evden eve nakliyat müşterilerinin eşyalarının güvenliğini tamamen sağlama konusunda çaba göstermektedir.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Ümraniye evden eve nakliyat olarak bizler eşyaların taşınması sırasında ki güvenliğe sağlama konusunda da oldukça özenli çalışmaktayız.  Firmamız taşıma sözleşmesinin yanında muhakkak müşterileri ile sigorta sözleşmesi imzalamak tadır. Bu sözleşmede eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir sorunda sorumluluğu üzerimize alarak işlemi gerçekleştirmekteyiz. Çünkü taşıma sırasında aracın;

• kaza yapma ihtimali,

• herhangi bir sebepten yangın çıkma ihtimali

• Sarsıntıdan dolayı zarar görme ihtimali 

• Kırılma ihtimali 

Gibi pek çok farklı sebepten dolayı eşyaların zarar görebilmesi muhtemeldir. Böyle bir durumda ise sizlerin olaydan olumsuz etkilenmemesi için sigortalı taşımacılık gerçekleştirerek müşteri güvenini kazanmaktayız. Yeni başlayacağınız hayat için taşıma işlemi gerçekleştirirken güvenilir bir firma ile anlaştığınız için gönül rahatlığı ile bu işlemleri yapabilirsiniz.

Evden Eve taşıma Fiyatlarımız

Ümraniye evden eve nakliyat olarak taşıma işlemleriniz için uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Firmamızın çalışma prensibinde disiplin ön plandadır. Çalışan iş arkadaşlarımız taşıma işlemi ve İstifleme konusunda özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Yapmış olduğumuz işlemlerde her bir eşyanın gelebilecek bütün zararlardan korunması için özenli bir paketleme sistemi sunmaktayız.

Ayrıca eşyalarınızın araçlara istiflenmesi sırasında da zarar görmemesi için İstifleme konusunda da oldukça dikkatliyiz. Çünkü araçlar gerek şehir içi gerek şehir dışı yol alırken araç içinde eşyaların hareket etmesi zarar görmelerine sebep olabilir. Bunun önüne geçebilmek için İstifleme konusunda bilgili olmak gerekmektedir. Bu konuda da bizlere güvenebilirsiniz. Firmamız taşıma işlemlerinde uygun fiyat teklifleri sunmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Taşınma işleri hem çok yorucu hem de çok zahmetli işlerdir. Ancak tayin, kira artışı, iş değişikliği gibi nedenlerden dolayı insanlar taşınmak zorunda kalmaktadır. Günümüzde evlerde çok fazla mobilya, beyaz eşya gibi malzemeler bulunur. Bu tür eşyaların taşınması esnasında özen gösterilmesi gereklidir.

Örneğin; yüksek maliyetli mobilyaların demontajı veya montajı esnasında yapılan hatalar, eşyaları kullanamaz hale getirebilir. Bu nedenle nakliye işleri içinprofesyonel hizmet veren Ümraniye evden eve nakliyat firmasından hizmet alınmalıdır. Eşyaların, demontaji, paketlenmesi ve taşınması işlemlerini profesyonel ve deneyimli elemanlar tarafından yapılmaktadır.

Ümraniye Ev Nakliyesi

Evlerde kullanılan eşyalar, hem manevi hem de maddi olarak kıymetlidir.  Ev taşıması sırasında tüm eşyaların zarar görmeyecek şekilde özen ve dikkat gösterilerek taşınması gereklidir. Bu nedenle ev taşıması esnasında profesyonel destek alınması elzemdir.  Ümraniye evden eve nakliyat firması, ev taşıma esnasında uzman ve deneyimli ekipleri ile taşıma işlerini gerçekleştirir.

Taşınmadan önce eşyaların bulunduğu eve, firma elemanları giderek evin kaçıncı katta olduğu, eşyaların azlığı veya çocukluğu ile ilgili bilgi edinir. Müşteri ile taşınma günü, fiyat konusunda anlaşılarak sözleşme imzalanır ve eşyalar sigortalanır.

1 Comment

  1. Mine

    Üçgün önce taşınmama yardımcı olan Hekimoğlu nakliyata sonsuz tşkler.Ekip çalışması, zararsız ziyansız, kibarlıklarıyla bizi çok memnun ettiler sonsuz tşkler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç