Menü Kapat

Zümrütevler evden eve nakliyat

ZÜMRÜTEVLER NAKLİYAT

Taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, firma tercihinde problemler ile karşılaşmaktadır. Pek Zümrütevler nakliyat şirketi, müşterilerinden absürt rakamlar talep etmektedir. Bu nedenle de geçici bir süreliğine mağduriyet yaşanmaktadır. Kendi bünyemizden verilen Zümrütevler nakliyat hizmetleri sayesinde ise bu mağduriyetler ortadan kaldırılmaktadır. Ev Taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi tüm hizmetler alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Eşyaların tamamı yine bu ekipler tarafından paketlenmektedir. Zümrütevler evden eve nakliyat şirketimiz yüklerin deforme olmasını engellemektedir. Ayrıca mobilyaların, beyaz eşyaların çizilmesi dahi söz konusu değildir. Taşıma uygulamaları sırasında en ufak bir problem yaşanZümrütevlertadır. Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri kısa bir süre içerisinde nakil etmektedir.

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat

Zümrütevler evden eve nakliyat eşyaların montajı ve düzenlenmesi noktasında da oldukça profesyoneldir. Örneğin mobilyalar, raf sistemleri ve fiskos masaları müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yeni odalara yerleştirilmektedir. Bu sayede düzenin daha hızlı bir şekilde kurulması sağlanmaktadır. Zümrütevler evden eve nakliyat personelleri perdeler, avizeler ve televizyon üniteleri içinde kurulum desteği sağlamaktadır. Ofis taşıma, parça eşya ve kurumsal yük taşıma gibi hizmetler içinde ücretsiz bir şekilde montaj desteği verilmektedir. Ayrıca firmamız Zümrütevler’tan İstanbul’a, İzmir’e ve diğer tüm şehirlere evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Zira şehirlerarası sevkiyatlar öncesinde müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde problem yaşanması da engellenmektedir.

Zümrütevler Asansörlü Nakliyat

Taşıma hizmetlerinin en zor noktası eşyaların binalara çıkarılması veya binalardan indirilmesidir. Özellikle yüksek katlarda bulunan eşyaların merdiven yolu ile araca ulaştırılması oldukça risklidir. Firmamız ise böyle durumlar için Zümrütevler asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde eşyalar daha kısa bir süre içerisinde binalara ulaştırmaktadır. Ayrıca firmamızın asansör sistemleri 25 katta bulunan dairelere bile ulaşabilmektedir. Zümrütevler nakliyat firmamız sayesinde müşterilerimiz daha kaliteli bir taşınma hizmeti almaktadır. Ayrıca Zümrütevler’nın tüm mahallerine 5 saat içerisinde araç ve asansör sistemleri gönderilmektedir.

Zümrütevler Nakliyat Ücretleri

Zümrütevler nakliyat ücretleri eşya sayısına göre değişmektedir. Firmamız ise ister 1+1 isterse 5+1 gibi daireleri makul rakamlarla taşımaktadır. Sizde müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ofis taşıma, parça eşya taşıma ve şehirlerarası ev taşıma gibi hizmetler de makul rakamlarla verilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç